Skip to main content

Topic: Kopka me "besplatna dijagnostika " (Read 15765 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kopka me "besplatna dijagnostika "

Želim istaknuti jedan slučaj u jednoj poznatoj trgovini u HR gdje se govori da je besplatna dijagnostika , no ako se odustane od servisa u toj trgovini plaća se 150 kuna za dijagnostiku, a prelminarne procjene koštanja servisa nisu moguće. Po tome se ne može vidjeti isplativost servisa , tj da li se isplati servis il da se kupi novo. Po meni je to dobro zakamuflirano. Ako piše da je dijagnostika besplatna , onda bi i trebala biti besplatna u bilo kojem slučaju .

Odg: Kopka me "besplatna dijagnostika "

Reply #1
Da to je bio problem kod nas na servisu dok sam bio na praksi, stari televizori su bili u pitanju CRT teški po 30-40kg i sad neka ti neko donese TV ti rastaviš ostaviš j.. i nađeš kvar uložio si vrijeme cca 30-50min.. i zoveš stranku popravak je 350kn i njemu je to puno.. ostavite si TV... ili primjer drugi dođem ja po TV prekup mi je popravak.. i šta onda majstor uloži vrijeme u traženje problema i kako to naplatiti upravo tom dijagnostikom se kasnije to reguliralo.. takozvanom defektažom.. ukoliko se odlučiš popraviti ona je besplatna ako ne moraš je platiti...

Odg: Kopka me "besplatna dijagnostika "

Reply #2
to o ovome?
http://www.flyfreak.net/index.php?topic=23670.msg236528#msg236528

pogledaj malo tu pa se možda spasiš:
https://phantompilots.com/threads/replacement-battery-for-p3a-controller.123187/


di samo nalaziš sve te potrgane stvari,
sjećam se raznih starijih fantoma, kamera,stanica i sličnoga što si već mučio muku tu po forumu oko servia :/
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: Kopka me "besplatna dijagnostika "

Reply #3
Ma pratim oglase uvijek i to , najvise mi je žao što prije nisam znao sto je gimbal , pa lightbrige pa vps , =) . nadam se da cu i ovo rijesiti uspjesno .