Skip to main content

Topic: P/M: Cijela FPV flota (flagship Armattan + Taranis x9s + Dominator 3 diversity) (Read 2307 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

P/M: Cijela FPV flota (flagship Armattan + Taranis x9s + Dominator 3 diversity)


Da skratim priču


Nudim cijelu svoju FPV flotu, sve dodatke, goggle... pojedinačno vrlo lako unovčivo/iskoristivo


Flagship dron je Armattan Chameleon sa najboljim mogućim komponentama - skitzo board, runcam, ooomph motori,


Dalje idu 2 manje zvjerke brushless karbonske, jedna full sastavljena, druga nije sastavljena u potpunosti Kong egg130, 0 sati leta, cijeli kit.


Uz to još 2 mala bee drona, jedan za racing 2s Lipo, drugi whoop, još jedan whoop nesastavljen brushed, beebrain,


materijala i frame-ova za još 3 drona - od whoop velečina do 5"... kamere, ploče, brushless motori 2x brushless gimbala za gopro, frsky nano...


Fat shark 3 dominator sa diversity modulom i za sve sustave koristio (pokušavao koristit) RHCP i panel antene (svih tipova - shroom, usmjerene, pagoda, njih 10-ak...) goggle sa 2 baterije, jedna je novi case original fat shark za 18860 baterije, druga original sa gogglama - u super stanju.


Kontroler FrSky Taranis x9s sa alumijiskim koferom, Rotor riot dodaci.


Uz sve to i 3-4 kilograma (ne znam kako drugačije objasnit) rezervnih dijelova - desetak indestructable propova za freestyle/racing, stotinjak propelera za manje dronove, cca 30 Lipo baterija (od 1s potpuno novih do 4s racing grade - 4s nijedna napuhana, sve uvijek pravilno punjene, skladištene), punjači... ili punjač IMAX B6.


USB simulator i sva popratna oprema (HDMI kabel za spojit goggle, plaćeni simulator), koristi se normalno FrSky Taranis kontroler tako da se vještine letenja mogu trenirat i noću, zimi...


+ Sve što još pronađem - komplet jedva stane u kutiju veličine lounge stola.


Razloga likvidacije je više - češće letim simulator jer zbog posla rijetko hvatam vremena za izaći van, kroničan nedostatak vremena da naučim više o kofiguriranju, lemljenju, i letenje uvijek padne u zadnji plan. Otkako sam sve kupio, oprema je bila vani 3 puta, armattan 2x u zraku, testiranje puncha, jednom "šetnja psa"... sve u svemu, tražio nekog da mi pomogne oko učenja i popravaka/prepravaka - nisam našao. Eto, prodajem/mijenjam - želim ostati u zraku pa DJI pod račun može. Također, može pod račun i skuter (ne kinez).

Neka roba još stiže sa hobby kinga, sve dajem. Dosta vjerojatno nisam ni popisao još (nekoliko spektrum receivera... razni spare parts, kozmetika, original fatshark modul za goggle).

Cijena? Pričajmo - riješio bih sve u kompletu jer nema mi tko to slati/primati. Idealna situacija, dobijem Mavic sa fly more, nešto $ i nosi. Mavic + DJI goggle bih možda dao 1:1.

Fotke, čim sve stavim na hrpu, trenutno po kutijama sveukupno veličine lounge stola. Stvarno nemam vremena za "može ovaj par pagoda", "koliko za foxeer", itd. Neke stvari doslovno potpuno nove još u antistatičkim vecicama.

Eto, uskoro bacim fotke svega.

Jedna pozerska https://imgur.com/IXArrSU

Odg: P/M: Cijela FPV flota (flagship Armattan + Taranis x9s + Dominator 3 diversity)

Reply #1
pa nije valjda do tuda doslo da se odustaje? :(

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk


Odg: P/M: Cijela FPV flota (flagship Armattan + Taranis x9s + Dominator 3 diversity)

Reply #2
Letjet ću Mavicom, jednostavno acro ili race nisu za mene. Vremenski / trudom, ne mogu se toliko uložit trenutno uz posao koji radim i brzinu/sporost kojom učim. Ali, eto, znaš već sad ;)

Odg: P/M: Cijela FPV flota (flagship Armattan + Taranis x9s + Dominator 3 diversity)

Reply #3
Evo i fotografija gotovo svega. A i mali opis, kopiran sa FPV Croatia FB grupe:


Link na fotke: https://drive.google.com/drive/folders/1suvh6O91WtlPHj8UVXqZBtAcSAdofpd_



Armattan Chameleon - Ooomph Velvet motori, ESC Dshot blheli, TBS Unify VTX, Runcam kamera, FrSky R-XSR, Skitzo board... jako fin setup. FlightOne, svi ostali su Betaflight. Gore je jedna iz para Pagoda.


Karbon bee, žuti bee (hackirrc mozak - betaflight) - brushless 2s igračke

Mali brushed bee

Kong Egg 130 novi, napola sastavljen, nije lemljen, cyclop kamera, 2 opcije receivera - nano ili FrSky R-XSR novo sve


4-5-6 frameova, beebrain, coveri, strapovi, antene - puno antena,


Propovi - Dalprop, luminier, bi-tri-četriri blade, masa malih... ima ih još po drugim fotkama i vjerojatno još po kutijama...

konektori, strapovi, pigtailovi, anti slipovi, foam skidovi... još propova, buzzera spacera, imam i Lot M3 (100 komada sa maticama) šarafa samo nisu na slici, još sitničarija, runcam programer

flagship baterije, 2s baterije spojene od jednoćelijskih potpuno nove, čak na jednu nisam stigao staviti mini xt. nijedna napuhana. narančasta ima možda 5% puff, lipo punjač/balanser USB punjač za 6/12 baterija - i takvih baterija 10+, 2x5 1s komada potpuno novih, većinom kupljeno na hobbyking i hobbyRC UK,


5-6 spektruma jedan bee cover sa dentom za kameru, led stripe


Fatshark dominator V3 sa diversitijem, i ne-diversitijem- brand name-om, baterija i novi battery enclosure za 18860, najbolja investicija za sharkice. nikad čorav -pogotovo ako si kao ja vaper.

antenice, na slici nema foxeer-a, TBS triumph na slici kod egg-a (moram ga iskopat, negdje je u ruksaku), receiver za mob, laptop, radi super, za spottera ili snimatelja...


Set taranis x9s sa Rotor Riot modovima + orange dongle + HDMI kabel za naočale i dajem licencirani plaćeni simulator, cijeli kombo radi perfektno


Rotor riot gimbal 3D printed protectori, imam još gumica za switcheve, life saveri ako slabo pamtiš.


2 gimbala, 2 axis i 3 axis...


plus sve ostalo sa slika, ima još ponešto što nije na slikama, sve dajem u LOT-u.


Cijena za Lot je MAVIC fly more + Mavic goggle ili Mavic fly more plus neka argumentirana doplata. Možete i kupit mavic fly more na rate + memorijska kartica + set rezervnih propova - ovako bi dao sve za takav deal.

Odg: P/M: Cijela FPV flota (flagship Armattan + Taranis x9s + Dominator 3 diversity)

Reply #4
Inbox

Odg: P/M: Cijela FPV flota (flagship Armattan + Taranis x9s + Dominator 3 diversity)

Reply #5
Kako su mi sugerirali - raspari LOT, eto rasparen je i postavljen na njuškalo - https://www.njuskalo.hr/korisnik/trade-x


cijena za lot je niža. Jednaka uvjetu gore - može i na kartice - kupite DJI fly more platinum + mem kartica. Na koliko god vam banka daje. Iz VŽ-a, spreman potegnut u ZG da to obavimo.


Sretno!


Čitamo se.

 

Odg: P/M: Cijela FPV flota (flagship Armattan + Taranis x9s + Dominator 3 diversity)

Reply #6
Molim svima sa kojima sam dogovarao da se jave,


naočale prodane,


ostale cijene nisu betonirane, samo se javite, likvidacija je počela, već vidim M od Mavica :D