Skip to main content

Topic: elektronika za ZAGI??? (Read 10995 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: elektronika za ZAGI???

Reply #15
FlyMeToTheMoon evo sastavio sam popis sve to u 2 paketa  ;D nego jos mi treba tvoja pomoc stavio si mi ove gold conectore,njih nema a jel ima nesto slicno tome da posluzi istoj svrsi???


Odg: elektronika za ZAGI???

Reply #17
fali mi samo baterija za daljinski i ti gold conectori a to pise da nemaju da ce stic za tjedan ili 2,znaci ja to mogu narucit i stici ce zajedno sa ostalim?



Odg: elektronika za ZAGI???

Reply #20
ma do stelanja brzine i svega ostalog ima jos vremena  :) ja sam vam iz bistrinaca-slavonija i baranja :D a vi?

Odg: elektronika za ZAGI???

Reply #21
stari mi je davnih dana radio u kutini i uvijek mi je pricao "sine ono sve sto se u kutini nevidi to sam napravio ja" hahaha kaze da je kutina jos jedan grad pod zemljom sto se tice tih cjevovoda i neznam ceg sve ne  ;D


Odg: elektronika za ZAGI???

Reply #23
Evo da se i ja uključim u razgovor ;)
Pratim i sviđa mi se tolika pomoć koja se pruža u nevolji za početnike.

Zamolio bih da mi se napravi dobar setup za zagija 140cm, za letenje FPV
Neka bude kvalitetno i kompletan setup da ne lutam jer se ja stvarno ne kužim.
Gdje se sve stavlja elektronika i na kojim pozicijama radi držanja balansa zagija?

Hvala
Pozdrav sa poplavljenog Raba  ::)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: elektronika za ZAGI???

Reply #24
Subic meni su stvarno pomogli svi pogotovo FlyMeToTheMoon jos jedno hvala,nadam se da ce i tebi :)


Odg: elektronika za ZAGI???

Reply #26
to je ako nema v tail mix na stanici
strong, light and cheap - choose two


Odg: elektronika za ZAGI???

Reply #28
Evo da se i ja uključim u razgovor ;)
Pratim i sviđa mi se tolika pomoć koja se pruža u nevolji za početnike.

Zamolio bih da mi se napravi dobar setup za zagija 140cm, za letenje FPV
Neka bude kvalitetno i kompletan setup da ne lutam jer se ja stvarno ne kužim.
Gdje se sve stavlja elektronika i na kojim pozicijama radi držanja balansa zagija?

Hvala
Pozdrav sa poplavljenog Raba  ::)


Tu bi mogli uskočiti dečki koji su već letjeli FPV sa zagijima Tomislav_ZG, Stipe, mislim i DavorVŽ.

Po mom mišljenju motor veličine 3536 od 1200 - 1500kv ovisno o naponu batke, prop bi bio od 8x6 - 10x5.

Nism testirao tako nešto pa ne mogu reći da je 100% ali u svakom slučaju bih krenuo od toga.

Odg: elektronika za ZAGI???

Reply #29
Ima ima, bez brige :) Nema sta nema na toj stanici :)

Inace taj mikser sluzi da kombiniranje ailerona sa elevatorom pa nastaju elevoni. Znaci zagi ima elevone koji koriste i kao eleroni i kao elevator :)
oke,vec sam mislio da i to trebam :D