Skip to main content

Topic: 3D Zagi start (Read 4014 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: 3D Zagi start

Reply #1
pa kaj to radiš :D , nisam ti ga za kreš test radio ??? .
i još je živ...
 
daj ga primi u desnu ruku sa prednje strane, lijevom daješ gas a desnom ga baci ravno...
ak pada oduzmeš gas ili lupiš desnom gore... pa ja neznam letit u usporedbi s tobom :)

Odg: 3D Zagi start

Reply #2
pa kaj to radiš :D , nisam ti ga za kreš test radio ??? .
i još je živ...
 
daj ga primi u desnu ruku sa prednje strane, lijevom daješ gas a desnom ga baci ravno...
ak pada oduzmeš gas ili lupiš desnom gore... pa ja neznam letit u usporedbi s tobom :)


Ma daj, pa nije mu ništ. Ove figure (čitaj padovi) nisu ostavili baš nikakve vidljive tragove na njemu. :) A tak to izgleda kad startaš s pola gasa. Nespretno mi je ljevom ga bacit jer odmah navlačim prema gore. Ak ga bacim desnom, znači da tih sekundu dok ne ulovim palicu i nategnem ju (hmmm...) on leti svojevoljno.


Uglavnom, kad sam ovo vidio na snimci, smijal sam se sam sebi dobrih 20 minuta. Bar je zabavno ak ništa drugo. ;)

Odg: 3D Zagi start

Reply #3
pa nekak mi se čini da bolje  leti svojevoljno :D
mslim poblem je očito u stanici, jer kad ga izbaciš u kovitac stanica ne reagira kak treba nego moraš sam izvlačit avion.
imaju dečki katapult za bacanje zagija, i to bi pomoglo

Odg: 3D Zagi start

Reply #4
a jesam se nasmijal... svaka cast decki- najorginalniji nacin lansiranja zagija...  ona prva pirueta je nenadasiva....   :)