Skip to main content

Poll

Smatrate li da je potrebno staviti cijenu u oglas?

  • Da
    40 (100%)
  • Ne
    0 (0%)

Total Members Voted: 38

Voting closed: January 03, 2018, 08:25:21 am

Topic: Učestalo nepostavljanje cijena u oglase, ukinuti to pravilo ili ne? anketa (Read 22640 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Učestalo nepostavljanje cijena u oglase, ukinuti to pravilo ili ne? anketa

Reply #15
Ja sam na izlasku iz hobbya (napokon stisnuo zube i priznao sebi da ne mogu više ni vremenski ni financijski to pratiti) ali ću na forumu sigurno ostati forever  ;) pa se uključujem u raspravu.
Oglase bez cijena brisati naravno (ne bih sad išao prema nekom kažnjavanju, dosta nam je toga od raznih državnih službenika a ono što je i meni smeta već dugo vremena je činjenica da su 90% tema oglasi.
Prva stvar koju napravim kad dođem na stranicu je da odem na "recently updated topics", vidim hrpu oglasa i odem ća-
Moj prijedlog je da se novi postovi iz rubrike "Oglasi" uopće ne prikazuju u "recently updated topics" kategoriji, kome nešto treba neka traži po oglasima a znamo svi da bacimo povremeno oko tamo i kad nam ništa ne treba.
Mislim da bi tako koliko toliko smanjili osjećaj oglasnika.
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Učestalo nepostavljanje cijena u oglase, ukinuti to pravilo ili ne? anketa

Reply #16
Hvala bogu da je ovo vec jednom potegnuto. Nema mi nista gore nego kad moram molit za cijenu.
Ja sam za, nestavis cijenu opomena, u roku 24h brisanje oglasa. I da jos vise podrzavam ono gdje treba odreden broj postova da bi mogao staviti oglas, a ne netko se prijavi naipse par put " da super/ ovo ono" i odmah trci da nesto proda.

Odg: Učestalo nepostavljanje cijena u oglase, ukinuti to pravilo ili ne? anketa

Reply #17
Sve što ste napisali ćemo razmotriti i donjeti odluku o promjenama vezano za oglase, koji fakat svaki dan iskaču iz paštete...

Odg: Učestalo nepostavljanje cijena u oglase, ukinuti to pravilo ili ne? anketa

Reply #18
Eto, dobili smo jednu temu sa nešto više pažnje nego li je to u zadnje vrijeme uobičajeno.

Osobno, nisam za kažnjavanje, niti sam za ograničavanje oglasa. Oglasi iz ove naše tematike i trebaju biti na Friku, s time da postoje određena pravila koja su navedena, oglasi bez cijene kao da "vape" za pitanjem o cijeni, a to je oblik bump-a!
Mislim da je brisanje najbolji lijek, kratko, jasno i bez obrazloženja, nitko tko je sposoban napraviti oglas nije toliko nesposoban da ne  shvati poruku.

Ideja da se oglasi isključe iz "10 najnovijinh postova" je Ok, tko želi kupiti/prodati neka ide u mali oglasnik "Frik". Dakle oglasi neka se slobodno pišu/čitaju, tema Frika ostaje "neporemećena", a pametnjakovićima kratko - obrisati !

Nema nikakvog slućaja ili problema.

Damir

 

Odg: Učestalo nepostavljanje cijena u oglase, ukinuti to pravilo ili ne? anketa

Reply #19
Jasno ko dan ide lock teme, ubuduće brišemo oglase bez cijene, pravila su jasna... izigravanje pravila rezultirat će hlađenjem na minimum 1 tjedan...