Skip to main content

Topic: EF Edge 540 60" (Read 12879 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: EF Edge 540 60"

Reply #1
Lijepo lijepo :)


Kakav ti je feeling kad sad imas dva akro modela, jedan elektro koji je mozda laksi/okretniji a drugi sa zvukom/mirisom i malo vecom autonomijom...


Punjenje batki, koliko ih nosis na livadu, naspram tankanja u minuti pa opet u zrak ako stignes...
Nema vracanja na storage ak ne spalis sve batke.koje si planirao itd...


Meni je osobno kod vecih raspona gasser superiorniji naspram elektrasa, radi realnosti u zraku... ali opet, ne letim tako akro kao ti :)



Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: EF Edge 540 60"

Reply #2
Uvjek je benzin u prednosti kod mene...
A ovaj Edge je više "igračka" za zajebanciju... Bila je jebena prilika upecat ga, i nije mi krivo kaj sam iskoristio...
Da je malo igranje sa batkama, jbga; je... Al koliko zadovoljstva pruža taj avion, vrijedan je svake pažnje koju zahtjeva ;)

Zvezda

Odg: EF Edge 540 60"

Reply #3
Evo neš fotki od danas...

Zvezda

Odg: EF Edge 540 60"

Reply #4
Ne mogu baš povatati na slikama ali mi izgleda kao da kad letiš harrier da ti je upaljen mix koji povezuje ailerone i elevator? Koliko pomaže u smislu da stabilizira "ljuljanje" modela? Nisam probao to još, a u zadnje vrijeme najviše vježbam harrier i rolling harrier pa me zanima  ;)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: EF Edge 540 60"

Reply #5
Dobro ti se čini  ;)
"snap-flap" i preporučujem jer dosta olakšava, tj upravljiviji je...
samo se poigraj sa postocima; jer kaj je previše ne valja ni sa kruhom, a kaj je premalo je jbga premalo  :D

Zvezda