Skip to main content

Topic: MK dakovo (Read 24067 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MK dakovo

Modelarski klub Dakovo je osnovan 2010 klub ima pet aktivnih clanova.Evo da se i mi malo pretstavimo ovim putem bi se htjeo zahvaliti modelarskim klubovima Sl brod i Vukovar koji su dosta potakli ideju da i mi otvorimo klub u dakovu.Ujedno pozdravljamo i sve klubove u ljepoj nasoj i šire nasa vrata su otvorena za sve modelare.Mi smo stvarno aktivni u modelarstvu leti se po svim godisnjim dobima i sa svim mogucim letjelicama evo priprema se i dosta slika i videa pa cemo koji dan staviti na forum.Pretsjednik kluba Tomislav (mućke)  8)

Odg: MK dakovo

Reply #1
Složili smo video o MK Đakovo čim se uploada na Youtube biti će podjeljen.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: MK dakovo

Reply #2
Pozdrav i vama, prije par godina su bili dečki iz Đakova kod nas u Osijeku na modelarskom mitingu i zmajadi, znam da je bila i trgovina Monstershop , no nestadoše sa scene :(. Poslije ni traga ni glasa, a i imena sam zaboravio.
U svakom slučaju dobro došli.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: MK dakovo

Reply #3
Video je postavljen u drugoj temi:
http://www.flyfreak.net/moj-hangar-i-snimke-letenja/hangar-iz-dakova-i-snimke-letenja/

Quote
Pozdrav i vama, prije par godina su bili dečki iz Đakova kod nas u Osijeku na modelarskom mitingu i zmajadi, znam da je bila i trgovina Monstershop , no nestadoše sa scene :(. Poslije ni traga ni glasa, a i imena sam zaboravio.
U svakom slučaju dobro došli.

Aktivni smo, aktivni, samo trgovina nije više baš aktivna, znaš kakva je situacija sa tim stvarima.
Svakako se vidimo na slijedećoj zmajadi, BTW u našem promo video sam umontirao i par kadrova sa zmajade  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: MK dakovo

Reply #4
Odlično, sjećam se jednog kadra kad smo se zamalo sudarili na maloj visini, nisam znao da se snima sa modela :)
Nadam se da se vidimo onda ove godine opet...
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.



Odg: MK dakovo

Reply #7
MK Đakovo se malo potrudio prezentirat svoje djelovanje u gradu i malo približit građanima grada da vide o čemu se to radi, a sve to u sklopu več tradicionalnog malog auto show-a đakovštine 10.5.2014.
Par slika  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: MK dakovo

Reply #8
I par slika iz zraka
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: MK dakovo

Reply #9
bravo za organiziranu promociju!



Odg: MK dakovo

Reply #11
definitivno najjaci stand.  sve na jednom mjestu bilo je i auta, aviona, multikoptera, helikoptera,...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: MK dakovo

Reply #12
svaka čast , samo rokajte
dx7
hibrid 480 pro
defiance 285 ,micro 180


Odg: MK dakovo

Reply #14
Imali smo i živu svirku :D :D :D
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.