Skip to main content

Topic: kupovina rc auta (Read 9873 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kupovina rc auta

Bok ja sam se registrirao na ovaj forum u nadi da če mi iskusni modelari pomoći predložiti što je za mene pa da krenemo, Zovem se ivan i došlo je vrijeme da hoču kupiti rc auto ja od njega zahtjevam da mogu ovo::
      1.Da može iči po prašini , zemlji
      2.da mu ništa nebude ukoliko dođe u doticaj sa vodom pokisne ili ga uvezem u vodu baru
      3.da bude barem skala 1:10 jer hoču da je veči i tipa off road npr:neki đip kao što su ovakvi na ovome linku slični 6 RC Trucks Scale offroad 4x4 adventures Wroncho scx10 Betty B-17 honcho Ford F150 Land Cruiser 
      4. i to bi bilo otprilike to i ako je po mogučnosti da su u prodaji u hrvatskoj za pluremaks mi se čine kao da je sve večinom slabija kvaliteta a sad sam vidio i viktor rc modeli shop i hanrich u ponudi imaju rc aute za oko mi je zapeo ovaj auto elektro http://www.viktormodelsport.com/automodeli/rc-automobili-elektro/axial-elektro/axial-scx10-trail-honcho-4wd-rtr/      pa što mislite o njemu dali ga tko ima i jeli preskup ili :..
 A vi meni možete predložiti i neki drugi ja sam večinom gledo elektro ali ako možete mi predložit i benzin i malo objasnit kako on radi lp.


kupovina rc auta

Reply #2
Ajde fino da je netko osim mene jednom poduzeo prvi korak :)
bravo Mr.D :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: kupovina rc auta

Reply #3
Damire zeznuli ste se onaj Ivan Ivankovic je iz Novog Vinodolskog, a ovaj
Quote
Bog zovem se ivan a prezime ako nemoram nebi rekao ,dolazim iz slavonije istočni dio malo prije od grada iloka.
:D

Odg: kupovina rc auta

Reply #4
Vidim da od ovoga  foruma nema ništo pa pozdrav ako tko hoče reči za  ono što sam pitao recite a nemojte me sa svojim nekim nickovima povezivat /kako stara  poslovica kaže (negledaj poklonjenom konj u zube)želim reč ne povezujte mene s nekim drugim

Odg: kupovina rc auta

Reply #5
Bok ja sam se registrirao na ovaj forum u nadi da če mi iskusni modelari pomoći predložiti što je za mene pa da krenemo, Zovem se ivan i došlo je vrijeme da hoču kupiti rc auto ja od njega zahtjevam da mogu ovo::
      1.Da može iči po prašini , zemlji
      2.da mu ništa nebude ukoliko dođe u doticaj sa vodom pokisne ili ga uvezem u vodu baru
      3.da bude barem skala 1:10 jer hoču da je veči i tipa off road npr:neki đip kao što su ovakvi na ovome linku slični 6 RC Trucks Scale offroad 4x4 adventures Wroncho scx10 Betty B-17 honcho Ford F150 Land Cruiser 
      4. i to bi bilo otprilike to i ako je po mogučnosti da su u prodaji u hrvatskoj za pluremaks mi se čine kao da je sve večinom slabija kvaliteta a sad sam vidio i viktor rc modeli shop i hanrich u ponudi imaju rc aute za oko mi je zapeo ovaj auto elektro http://www.viktormodelsport.com/automodeli/rc-automobili-elektro/axial-elektro/axial-scx10-trail-honcho-4wd-rtr/      pa što mislite o njemu dali ga tko ima i jeli preskup ili :..
 A vi meni možete predložiti i neki drugi ja sam večinom gledo elektro ali ako možete mi predložit i benzin i malo objasnit kako on radi lp.

Ovaj SCX10 ti je dobra cijena u Hrvatskoj taj isti model košta u švagiju 370Eur što ti je oko 2830.50 kn bez šipa, šip za njega išto nešto košta neznam koliko.
Ako Viktor ima to na lageru , bolje ti ga uzeti od njega možeš i na rate dok u švagiju nema na rate. Isto tako on ti je expert za te autiće pa na kraju i puno možeš saznati od njega.

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: kupovina rc auta

Reply #6
Vidim da od ovoga  foruma nema ništo pa pozdrav ako tko hoče reči za  ono što sam pitao recite a nemojte me sa svojim nekim nickovima povezivat /kako stara  poslovica kaže (negledaj poklonjenom konj u zube)želim reč ne povezujte mene s nekim drugim

 :D :D :D :D :D

Odg: kupovina rc auta

Reply #7
Način dobar je auto pitao sam za taj auto jučer pa čekam odgovor u obzir mi dolaze i ona dva pokraj ovoga što sam pito j da su skuplji ali ako su bolji i oni dolaze u obzir .Ako ga bude imao kupujem vjerojatno na gotovinu . Jedino onaj drugi što je skuplji nema led svjetla ali ima provedeno za instalirat lp.

Odg: kupovina rc auta

Reply #8
Hm, a sta na ovom autu sa link-a gore ono nije "brushed"motor? Nisam siguran da bi mu voda godila ako je uronjen no mozda se varam :-) A sto se tice cijene, narucis ga sa ModelSport UK i ostane ti novaca za jos jednu bateriju umjesto da ga kupis kod nas. :-P
3 x rc helikopter :P

Odg: kupovina rc auta

Reply #9
Ako sam sve dobro skuzio ovo je nas vrlo dobar prijatelj edi? pa dugo te nismo vidili :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: kupovina rc auta

Reply #10
A tko je Edi i po cemu je on znacajan?
3 x rc helikopter :P

Odg: kupovina rc auta

Reply #11
edi,edi1 ili ivanivankovic sve jedno te isti lik koji je evo vec sa 3. profilom pokusao trolat po forumu ...mada mu ne uspjeva vise tako dobro
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: kupovina rc auta

Reply #12
Aha, a cemu to sve? Sta ima od toga? Psihopata?  ;D
3 x rc helikopter :P

Odg: kupovina rc auta

Reply #13
Aha, a cemu to sve? Sta ima od toga? Psihopata?  ;D
Nitko nezna...Ja se pitam kako mu se da pravit novi email i profil svaki puta?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: kupovina rc auta

Reply #14
Ma bezveze. Meni je tesko povirovat da moze covik bit toliko u ku#@u.
3 x rc helikopter :P