Skip to main content

Topic: TRAXXAS SUMMIT FPV (Read 8478 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: TRAXXAS SUMMIT FPV

Reply #15
imaš sreće, i ja sam nekih 3-4 godine u tome al jedno 6-7 hobija pa ode lova svuda!  Nemoj reć da imaš ili si imao sve nabrojene modele!  Palim se na slasha 4x4!
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: TRAXXAS SUMMIT FPV

Reply #16
Prvi mi je bio slash 4x4 ultimate... Ali dojadio mi pa sam ga rijesio, imam dosta dijelova za sve navedene...
A u garazi su e-revo, summit, xo-1, slayer u dijelovima i spartan :D

Odg: TRAXXAS SUMMIT FPV

Reply #17
Kaj imas od dijelova za Slasha? Kupio bi nekke :)

Odg: TRAXXAS SUMMIT FPV

Reply #18
Pmaj me ;D

Odg: TRAXXAS SUMMIT FPV

Reply #19
Kak ti Slash 4x4 može dojaditi?? ??? Možda je glupo pitanje :-[ , al taj auto ima dosta prostora za upgrade i priločno je zabavan za svašta od utrka (za što je napravljen) do skakanja i svega ostalog. Od trave, pijeska do asfalta...hm. Ti ipak znaš iz prve ruke IronicGti
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: TRAXXAS SUMMIT FPV

Reply #20
Puknes na njega jaci setup, jer oridjidji esc i motor su koma... I imas zvijer. Neznam puklo me i prodao sam ga.. i da, to je najbolji auto kaj sam imao jer ga vozas fakat po svemu. Odlican cg ima i fakat se dobro vozi...

Odg: TRAXXAS SUMMIT FPV

Reply #21
Brijem da ću i njega relativno uskoro ubosti... Ma dvojio sam jako između njga i Summita, pa eto za sada stiže Summit! Ne mogu dočekati.
Čim rasprodam zračno naoružanje i alpinističku opremu... :)
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: TRAXXAS SUMMIT FPV

Reply #22
Uzmi u startu ultimate.. da ne kupujes posebno uprgrejdove

Odg: TRAXXAS SUMMIT FPV

Reply #23
Je pa to je selbstferstänlich. Drugačije nisam ni mislio! ;D
Nego imam feeling da ću prvo napraviti da mu ona svijetla ne rade non stop nego na prekidač, tak da ih pikneš po noći ili sumrak i tak to, bzvz mi je da su stalno upaljena. Iako tih 10 ledica troši struje zanemarivo, nije do toga.
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: TRAXXAS SUMMIT FPV

Reply #24
E-maxx je  jedna zgodna i jeftinija alternativa za Sumita koji je po meni malo precjenjen  ja sam na svom napravio lagani upgrade sa par različitih setova kotača i 2x 775 motorima   i nebih ga mijenjao za za nikakvu brushless verziju čak i ovdje znam ponekad skidati jedan motor jer je moment prevelik !
http://www.youtube.com/watch?v=dvrWyrMoBbA&list=UUuWzBjf29rW5Sj7Y12xVSzg
E-maxx je odlična i jeftinija alternativa za Sumit koji je po meni dosta precjenjen ja sam svog lagano nadogradio sa dva 775 motora i tri različita seta kotača i još nisam naišao na teren ili vremenske uvijete di bi zakazao večinom vozim sa jednim 775 motorom jer je sa dva moment prevelik i troši kao tatra  :D

Odg: TRAXXAS SUMMIT FPV

Reply #25
e-maxx je lagani skart, jer ima jedan fail u dizajnu, pucaju mu prednji bulkhead iliti prednji most se odvoji od sasije :D imao ga kratko i dopizdilo mi svako malo mijenjanje toga tako da sak ga rijesio u roku keks  ;D
Naspram toga sto radim revu i summitu, e maxx ko da je od papira bio...

Odg: TRAXXAS SUMMIT FPV

Reply #26
Ja po svom jašim već 3 godine i nemrem mu ništa izgleda da nisi imao sreće sa svojim!

Odg: TRAXXAS SUMMIT FPV

Reply #27
a izgleda... zadnji model, twin motori su isto bili, znaci nije cak niti brushless bio, a puca ko kokica

Odg: TRAXXAS SUMMIT FPV

Reply #28
Losi je zakon