Skip to main content

Topic: Što uzeti za početak? (Read 8377 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Što uzeti za početak?

Reply #15
http://www.youtube.com/watch?v=potAETW-VG8


Eto ko je najaci... Heli dron ili ovo cudo
Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)

Odg: Što uzeti za početak?

Reply #16
DJI E7000 sa 17kg potiska, uvijek me razvesele ovakve stvari  :D
Kad vidim takvo nešto odmah mi cijeli dan krene u stilu broja 17, čak sam dobio i sobu M17, mora da budem snimao reklamu sve u 17, pozdrav sa Brača, nadam se da se vidimo na Os drone expo-u!
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Što uzeti za početak?

Reply #17
Priznajem 17 ako je Mi-17 ...  ;D
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Što uzeti za početak?

Reply #18
Dronovi (ne raceri) su dosadni ako ne snimas, poceo sam davno s helicima prvo pa prosao sve i svasta, na kraju se vratio na helic i opt kazem ove pizdarije dji su jeb dosadne

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk


Odg: Što uzeti za početak?

Reply #19
Upravo to, ono kad shvatiš da sa dosadnim letenjem dji dronom financiraš nešto što zaprave leti  :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Što uzeti za početak?

Reply #20
Pa vjerujem da je nekima dron dosadan. Onaj tko leti na 1 km visine i odvali tamo i nazad 12km njemu nije dosadno. Koji god stroj izaberes bio avion, heli, autic ili dron ali u klasi od 1500g pa na dalje vjeruj mi da nije dosadno. Zasto ??? ? Pa zato sto nije neka zujalica koja ide na zivce tim jadnim zvukom ko neka pcela i masom od 500g pa se bori sama sa sobom a kamo li sa vjetrom i baterijom.
Vec letis sa strojem, uzivas, ne zanosi i ne bori se, snazan je, ima masu i lijepo snima fpv uz full hd.






Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)

 

Odg: Što uzeti za početak?

Reply #21
a ljudi moji sto ljudi sto čudi, a sto žena dvista sisa pa ko voli nek izvoli[emoji4]

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu