Skip to main content

Topic: RC u Hrvatskoj (molim vas pomoć, molim pročitajte) (Read 5675 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

RC u Hrvatskoj (molim vas pomoć, molim pročitajte)

Pozdrav svima!
Trenutno ne posjedujem ni jedan RC model, ali bih to htio popraviti  ;D Moj susjed je prije koju godinu kupio nitro buggya (mislim 1/10th scale), a onda presao na 1/5th scale benzinca...gotovo sam siguran da je bio FG racing (njemačka marka). Nedavno ga je prodao..ili se mjenjao sa nekakvim slovencem...u biti, ima HPI Baju SS (znam da je HPI Baja, ali neznam jeli SS, mislim da je jer ga mora slagati...) i slaže ju u nekakvoj školi za RC u Zagrebu, znam da se okupljaju subotama (mislim u 10 ujutro), zna li itko nešto više o toj "školi"....

Htio bih kupiti nitro monstertrucka; HPI Savage XL. Proučavam RC aute već skoro godinu dana po internetu i silno želim kupiti HPI Savage XL-a. Kako je ovo podosta skup hobi i skupe igračke htio sam se jako dobro informirati prije same kupovine, zato toliko i visim na internetu po američkim RC stranicama. Dogovaram se za razgovor preko Skypea s jednim vlasnikom HPI Savage XL-a iz amerike kojeg sam "upoznao" na YouTubeu. Jedno od pitanja koja sam mu kanio postaviti je: Kako kupiti takav auto da bi on došao do Hrvatske...

U SAD-u postoji puno tih Hobbyshopova, npr. koliko sam mogao naći dućane u Hrvatskoj cijena HPI Savage XL-a je 4.500kn, a u americi oko $600 (3,258kn). Također, ima puno web-stranica iz SAD-a sa kojih možete naručivati online, na kraju krajeva može se i naručiti s e-Baya, moje pitanje je, kako to funkcionira, carina i te stvari, koliko bi me koštali dodatni troškovi (poštarinu ne računam) da ta stvar dođe do mene doma u Zagrebu.

Hvala puno unaprijed na pomoći


Odg: RC u Hrvatskoj (molim vas pomoć, molim pročitajte)

Reply #2
Hvala ti na linku, zbilja mi je puno pomogao