Skip to main content

Topic: Problem s motorom !? (Read 8070 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Problem s motorom !?

Reply #15
Da, neda se okrenuti, odnosno već par milimetara prije GMT zacvika da ga teško i vratim te ga se bojim tjerat dalje prema GMT.

Kažeš da nebi cvikao u slučaju da je svječica zašarafljena??
Idem u Abesiniju za pilota!

Odg: Problem s motorom !?

Reply #16
daj ti malo spricni wd40 ili nesto slicno unutra i onda probaj
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Problem s motorom !?

Reply #17
Da, neda se okrenuti, odnosno već par milimetara prije GMT zacvika da ga teško i vratim te ga se bojim tjerat dalje prema GMT.

Kažeš da nebi cvikao u slučaju da je svječica zašarafljena??

Nisam to rekao. Nego da ga razrađivaš sa odgovarajučom svijećicom.
 
Ako govoriš Saragi on ti kaže da cvika jer su na motorima bez karike cilindri malo u konus i zato cvika. Zato ih treba i dugo razrđivati i paziti pri razradi da je smjesa bogata jer hladi i podmazuje motor.
Nafrlji odma pun gas i siromašna smjesa pohabat ćeš klip jer se bude pregrijao i jako raširio da ga više nebuš mogao upaliti.
 
Trebao bi ga razraditi još, to mislim. Bogata smjesa samo kaj ne krepa zavežeš ka za drvo i pustiš nek radi. Ako se ugasi ostavi ga da se ohladi pa opet.
 
I tak tankaš dok ne proradi malo bolje. Pa nastaviš  :)
 
Kinezi to knap naprave i treba dugo da sve sjedne. Ja sam se po par dana igrao po cijele dane.
 
Samo ne nabijati gas bez veze je ga možeš zeznuti, ako i dodaš gas u početku onda samo na nekoliko sekundi.
 
Poslje svakog rezervara isto nek se ohladi.
 
Potraje to. Nema žurbe.

Odg: Problem s motorom !?

Reply #18
Da, neda se okrenuti, odnosno već par milimetara prije GMT zacvika da ga teško i vratim te ga se bojim tjerat dalje prema GMT.

Kažeš da nebi cvikao u slučaju da je svječica zašarafljena??

nisam to nigdje rekao.kazem da nesto nije u redu,kad upalis motor sve bi se strgalo.znaci ako motor mozes upalit i on radi sve pet.

Odg: Problem s motorom !?

Reply #19
Motor je proradio, nakon malo doštelavanja kod max RPM radi odlično.

Jučes se normalno okrenuo bez ikakvog neobičnog zapinjanja.  ?!?

Valjda se odmočil kroz par dana.



Idem u Abesiniju za pilota!