Skip to main content

Topic: asp 46 problemi (Read 9834 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

asp 46 problemi

Imam asp 46, kupio sam ga novog na HK. Rastavio, pregledo i ustanovio da ima lufta na klipnjaci.
Znaci spoj radilice i  klipnjace u onoj piksi luftira.
Receno mi je da se ne brinem i samo gas.
Razradili smo motor po ps-u (3 rezervara) i avion je poletio :)
nakon dva rezervara leta sam primjetio da je taj luft veci (ili mi se cini)
motor pali radi ,ne zuji, ne lupa , sve pet ali....

Kakva su vasa iskustva ?
jel da kupujem novu klipnjacu ili da ga mazem po gasu dok se ne razleti :)


imam jos jednog starog asp46 (nedavno kupio/nisam isprobao) koji isto ima malo lufta...
i jednog os 25 a na njemu ni trunke lufta a isto rabljeni....

Odg: asp 46 problemi

Reply #1
Ako ima lufta na radilici onda ga nemoj vise ni palit, posto ces ostat bez radilice i klipnjace, a i postoji mogucnost da klipnjaca proleti van iz bloka!


Odg: asp 46 problemi

Reply #2
Tak sam si nest i mislil. Kad je bio novi imao je lufta....

ima li netko informaciju di kupit novu klipnjacu osim na justengines za 11 funti...?

Odg: asp 46 problemi

Reply #3
Kako si ustanovio da je luft baš izmedju klipnjače i radilice? Jesi ga rastavio?

Za te novce nemoj očekivati RolsRoyce.

Odnosno mislim da je tvoj motor potpuno ok.

Svi ti motori imaju malo zazora na klipnjači, lijevo/desno ili naprijed natrag - svejedno.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: asp 46 problemi

Reply #4
Sve pet ako ima lijevo, desno, ali gore dolje nikako!

Odg: asp 46 problemi

Reply #5
inace svi motori tog tipa imaju lufta na spoju radilice i klipnjace 8)

Odg: asp 46 problemi

Reply #6
To znaci da onda svi sa greskom! Onda peglaj, pa vidi koliko ce trajati klipnjaca i radilica!

Sretno!

Odg: asp 46 problemi

Reply #7
Dok masina pali i radi nema brige...
Kako kaze mudra uzreka ; Cemu mjenjati konja  koji  utrku dobiva!?

Odg: asp 46 problemi

Reply #8
Da, otvorio sam ga i vidio da je luft tocno na toj piksi (leteci lezaj).
Znam da nisu neke pare i ne ocekujem nist posebno, ako treba svaku sezonu cu mu kupit novu klipnjacu, samo zelim sprjecit kaos, da nebude pre kasno.
Inace sam automehanicar i radim 15 god taj posao u vlastitoj radioni, ali nisam bas upoznat sa tim malim motorekima. najmanji su mi bili tomosi 50ccm i to ak je imalo lufta nije dugo trajalo...  Na autu dok osjetis ikakav  luft na letecem lezaju to za kratko vrjeme zavrsava katastrofom.


Odg: asp 46 problemi

Reply #9
Luft je znaci gore dolje, onaj kriticni, a lj-d je normalno i to centrira klip.

Odg: asp 46 problemi

Reply #10
Onda i sam znas, ako ima lufta na letecim, ili statickim da je banana!

Odg: asp 46 problemi

Reply #11
To je nažalost normalno. Ovo nisu motori koji ce raditi 3 sata u komadu ili prijeći 300.000km :)

Odg: asp 46 problemi

Reply #12
Zed! Poslusaj se! Ima lufta na klipnjaci! To vjerojatno znaci da mozda ni jedan let nece izdrzat!

Odg: asp 46 problemi

Reply #13
Na tak malom cvajeru sa tak malim (laganim) klipom i zamašnjakom?

Aj bumo vidli, i mene baš zanima! Rekao bi uvijek da si u pravu, ali ovo je stvarno igračka a ne nešto što bi ti nazvao motorom. Moj motor za tebe nije motor :D

Odg: asp 46 problemi

Reply #14
Drug! Lufta ne smije imati koliko god mali bio! Mali luft postane jako veliki od samog nabijanja klipnjace po radilici!

Znas i sam koliko puta susne klip u minuti, pa onda ti je valjda jasno koliko razbija lager koji ima lufta!