Skip to main content

Topic: MAK Trešnjevka - Lučko www.mak-tresnjevka.hr (Read 89276 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #105
je, decki su bili totalno profesionalni,jedino kaj sam ih moral nateravati da nekaj pojedu,pa nebi ,mi smo na djeti,ali ipak su  popustili,sve u svemu ,cista 10 :) 8)

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #106

Krki, puno hvala na trudu i organizaciji današnjeg roštilja...naravno ne samo tebi nego svima...no ti si ipak začetnik ideje.


BTW...Messer je bolji od Hell-a
Hellcat je mrcina i inertan kako i priliči modelu te veličine, a Messer je pravi lovac.
Zahvalio bi se još jednom svima koji su tu da me podrže u nastojanju da se oživi RC leteća scena i to laganim koracima ide.
Sigurno i ciljano do ugodnije atmosfere 8)
A slike su teška bomba, pogotovo Go-around s messerom, izgleda grdo al sve je kontrolirano nasrecu!

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #107
je, decki su bili totalno profesionalni,jedino kaj sam ih moral nateravati da nekaj pojedu,pa nebi ,mi smo na djeti,ali ipak su  popustili,sve u svemu ,cista 10 :) 8)
Snazne snage DVD-a su pokazale umjeće u kvaliteti izrade roštilja za mase i nisu aposlutno podbacile ni na jednom dijelu! Respekt!

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #108
je, decki su bili totalno profesionalni,jedino kaj sam ih moral nateravati da nekaj pojedu,pa nebi ,mi smo na djeti,ali ipak su  popustili,sve u svemu ,cista 10 :) 8)
Znam ja Mirt da si ti zaslužan i za puno veće inženjerske izvedbe,osim ovih kuharskih, i zato ti hvala  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #109
Dečki svaka čast, čist primjer kako mogu sve grane ovog našeg hobbya biti zajedno... bio sam spriječen posjetiti događaj ali vidim da mi sada treba biti još više žao...

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #110
je,bilo me je malo frka kad sam videl toliko ljudi,zapitah se,tko ce to nahraniti,a nis,  izvukel ugljen,meso,cevase,kobase i udri misko,naravno uz pomoc Krasnija,Kreseka i ostalih :) 8)

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #111
ne znam ja kaj si ti izvukel i kojeg miška si udaral, ali videl sam da si imao poderane hlače, što ne priliči jednom ozbiljnom kulinarskom radniku na roštilju... fala bogu da te nije tamo takvog zapazila niti jedna žena jer bi ostali gladni...  :D ;D
samo zemlja je granica....



Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #114
evo još par slikica sa druženja 08.06.2019.
Btw, da si ne razbijate glavu bzvz, na prvoj slici ovo lijevo nije nikakva letjelica, to se jedan nas kolega sagnuo. Cak nisam ziher da ga prepoznajem iz ove perspektive.
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #115
.
samo zemlja je granica....

 

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #116
Ovo ja naš micek kuhar, svi ga volimo, a tu na slici se vidi kako ga je preplavio estrogen, pardon, osjećaj sreće. Uzrok tome je bio prvi komad vratine koji je ostao jestiv i nakon njegovog roštilj tretmana, i nije recikliran u vreću s ugljenom, kao njegovi prethodnici.  :D ;D
Vjerovali smo u njega od početka, što nam se isplatilo na kraju jer smo jeli izvrsno meso s roštilja. U pozadini su njegova dva šegrta koji su dali svoj neprocjenjivi obol i pazili na našeg chefa da ne padne na roštilj.
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #117
.
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #118
Ako se malo bolje zagledate u ovu fotografiju, uz malo truda ćete spaziti dva manekena koji stoje iza krila ovih prekrasnih zrakoplova. Znam da bi slika bila bolja da ih nema na slici, ali ne znam se služiti Photoshopom, pa mora ovako.   :D
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #119
Vidim da se uživalo maksimalno, baš mi je drago!
Vortex 3, Explorer, Buffalo, FW 190, Goose, Vision, M80, Chemeleon