Skip to main content

Topic: Katana Xlite (Read 75687 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Katana Xlite

Reply #16
Super pila! Sreeeetno!  ;D

Odg: Katana Xlite

Reply #17
svaka cast zvezda za ovaj projekt samogradnje!

Odg: Katana Xlite

Reply #18
Čestitam  ;) ...Živio Fox , mi u Dalmaciji bi rekli da si ti  ''TRI U JEDAN''...modelar, graditelj i RC-pilot...Hvala ti za sva ova tri aspekta , danas je to uistinu rijetkost 8) :) ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Katana Xlite

Reply #20
Evo jedna od danas... sa manjim poluburazom  :D

Zvezda

Odg: Katana Xlite

Reply #21
Uuuu ciji je ovo EF Edge

Odg: Katana Xlite

Reply #22
Također moj....

Zvezda

 

Odg: Katana Xlite

Reply #23
Pitanje, jesi mjerio potisak? Koji je prop na motoru?
Ja imam rcgf 35ccm i 19x8 prop, i imam sa ovim propom koji nije bas kvalitetan potisak od 7,5kg a model je 6.5kg tezak!
Pa me bas zanima za taj 30ccm. Vidim da jako ljepo vuce model!

Odg: Katana Xlite

Reply #24
Bio bi sretan da i ja imam 35cc ;)
Malčice mu fali snage... ugl, imam 6900 okretaja sa 19x8 (flight, sa Banggood) i imam 7500 okretaja sa turningy 18x8 (i vuče malčice bolje nego ova 19x8)
Sad čekam da stigne, kolega iz slovenije posudio Fiala 20x6 prop, koji bi morao imat također oko 7500 okretaja i dovoljno vuče za ovaj model.... Nadam se da će stić taj prop do kraja tjedna...

Zvezda

Odg: Katana Xlite

Reply #25

ja 35ccm  uspio capiti na hobbyking, nije ga dugo bilo na stanju, pa sam i ja mislio uzeti turnigy 30ccm, ali sam se strpio i isplatilo se! 
ja planiram isto staviti 20x7  pa cu vidjeti kako ce se ponasati!

Odg: Katana Xlite

Reply #26
neko vrijeme su bili na akciji... rcgf30 je bio oko 150$ a rcgf35 je bio oko 160$...
Uglavnom, dobar je motor, pogotovo za tu cjenu.... radi bez grešle.... a koliko će dugo, to će vrijeme pokazat....

Zvezda



Odg: Katana Xlite

Reply #29
jucer sam vidio model uzivo i mogu samo reci, skidam kapu kako na kvaliteti samogradnje tako i odlicnom pilotiranju  8)