Skip to main content

Topic: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu (Read 115953 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #30
Evo maloprije dobro trgovao sa Neo1234, sve 5, kao što je i napisao, čak i malo više  :)

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #31
za vikend trgovao sa Davorom iz Velike Gorice

trgovac za svaku preporuku,
a ja se nadam nastavku trgovine, čim bude viška penez :D


Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #32
Zaboravih pohvaliti : Tomislav_ZG i Kobac !


Kako moja ekipa na svakoj tekmi sj..e bar nešto opreme, ovaj puta nam je usfalilo brushed reglera.
Ovdje imenovani priskočili su u pomoć i dobavili nam 3 reglera za 0 kuna!
Kako su regleri potpuno ispravni i urednog izgleda, svaka preporuka, jer ako za 0 kuna od njih dobiješ ispravno onda i za više od 0 kuna nije upitno!


Damir

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #33
Pohvalio bi Marina Dražića iz Zadra. Čovjek je za dogovor i poštuje dogovor, ono što kaže možete biti sigurni da je tako.
Pedantan u radu tako da nema za njim popravka.
Dobro potkovan u vezi elektronike, zna i hoće pomoći.
 
Za kupiti nešto od Marina svaka preporuka.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #34
evo da ja pohvalim žaca.....


u sred krize i usred obostrane besparice trgovina ide dalje.... i to trampom....


ja tebi ti meni i onda za par mjeseci ja tebi vratim ti meni daš nekaj drugo i tako u krug...


i svi sretni .....


prošla su vremena kad smo u hangarima imali po 5-6 modela sa full opdemom...

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #36
Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda ne bu da nam nekak ne bu.
 
Glavno da se modelarski duh neda slomiti, pogotovo vražjim sredstvom ko kaj su novci  :D


vidim i da s Bandićem trguješ....... pa si zapamntil ovo :D :D
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #37
Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda ne bu da nam nekak ne bu.
 
Glavno da se modelarski duh neda slomiti, pogotovo vražjim sredstvom ko kaj su novci  :D


vidim i da s Bandićem trguješ....... pa si zapamntil ovo :D :D

eh da barem
 
taj bi plačao u kešu
 
mda Bandić
 
pa taj govori engleski, načitan, svetski neki čoek i još pun love ko g....a


Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #39
malčice Off Topic al kolko košta viklanje ak smijem pitat?
No matter how good the violin may be, much depends on the violinist.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #40

ovaj post zavređuje da bude u rubrici dobri trgovci jer je moj dobar prijatelj stvarno majstor od trgovine.
duže vrijeme me nagovara da ga pohvalim pa reko ajde da uhvatim koju minutu i objavim njegovu KUHARICU ZA DOBRU TRGOVINU


Štene ajde objavi , sad ti kažem da ležeš , lagao si iprije , to je sramota za čovika tvojih godina , Assan je već odavno kod nekog drugog i lako je provjeriti jeli skuren ili nije , ili da sam se ja ikad žalio na Assana ..(čak tebi jako blizu:)

Štenće izgubio si se u svojim sranjima ajde sad dokaze na sunce!!!!!!!!!!


reko mi je da se odmah ispricam u njegovo ime što je naš prijatelj admin na njihovom lokalnom forumu obrisao postove gdje se vodila rasprava o tome kako upogoniti ASAN hack modul.
ali prica ide ovako.
kupio je tog ASANA u nadi da svoju stanicu JR x9303 prebaci na 2,4
problemi su nastali kad je iz asana virilo nekoliko žica u raznim bojama...
krenuo je u spajanje a kad nije uspio krenuo je zatražiti pomoc na lokalnom forumu....(nažalost te rasprave više nema)
to nije urodilo plodom pa je krenulo u međunarodne vode u potrazi za pomoci.....
na žalost ni to nije urodilo plodom pa je on nastavio kemijati po tome i na kraju odustao.


e sada ide ono što je bitno jer pravi trgovac zna kako se to radi....
slucajno ili ne tema nestane misteriozno i pojavi se oglas.....
slijedi moje upozorenje da ne prodaje to jer bu zeznul nekog a on se ne obazire na to ...
u međuvremenu je asan našao novog vlasnika.... naravno prodan je pod novi


eto pa kao što je kolega zatražio ja bum priložio i dijagram da imate cjelokupnu sliku ovoga gore


Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #41
a evo tu ga je 16.8.2010 pitam jel uspio utopiti ASANA ali nije se javio na moj post nego sam morao saznati sa strane da je prodao


Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

 

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #42
Pitaj prijatelja koji prepisuje tuđe recenzije ,  , zašto ASSan nemože u ovu stanicu , to jest može preko trener porta , ali što se onda dobije, neka ti netko od prijatelja koji voze heliće kako se spajaju žicom , pa će ti biti sve jasno .....
A i dsm2  receiver klon su jeftiniji od assana pa više nije bilo smisla tražiti riješenje , ali navodno postoji , pa kad ti prijatelj nađe to i prevede u googlu znati ćeš i ti ....

Tema koju ste zablatili ti i tvoj čopor je zaključan , više nemožeš što slagati , niti se izvlaćiti demagogoijom ...

Da ne citiram , nakon svega ovoga pišeše kad se sretnemo na livadi da bi mi pružio ruku ,,, :D :D :D , imaš li ti u opće obraza , to si pokušao s Mladenom , nakon svih uvrijeda i čovjek ti reko da si smeće , sad tu plaćeš po forumu...

Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #43
Za sada sam imao korektno trgovanje s kolegama modelarima (početnik sam u ovom hobiju) a još bolje što se tiče savjeta, dosad se najbolji pokazao kolega Denis13 i njemu dajem pohvalnicu!
nastavak slijedi . . . ;)

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #44
Za sada sam imao korektno trgovanje s kolegama modelarima (početnik sam u ovom hobiju) a još bolje što se tiče savjeta, dosad se najbolji pokazao kolega Denis13 i njemu dajem pohvalnicu!
nastavak slijedi . . . ;)
pohvala i za kolegu Davora21 iz Makarske!