Skip to main content

Topic: Novogodišnja nagradnjača i popusti (Read 21004 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Novogodišnja nagradnjača i popusti

Poštovani modelari, yubito-piloti i ostali ,

Kao i svake godine tako i na kraju ove 2013. RCWINGS organizira malu nagradnu igru i prigodne popuste na određeni broj modela.

Prošle godine je bilo vrlo napeto a za one najsretnije, najspretnije i uspješno.

Mali osvrt na prošlu godinu i dobitnike nagrada i popusta:

Popust 50%
( -50% )
1. Mozgy  12:09
2. Crash 12:20
3. ygy_Igor  12:38
4. vex_zg  12:50
5.  gizmotronix  14:02
6.  Messiah  14:17


Dobitnici nagrada:
 
1. Veran-ri  15:33  (Bind kabel, servo i prijemnik )
                                                                                     2. flymetothemoon  16:24  ( servo, prijemnik, binder )

Ovom prilikom podsjećam Vedrana da ga zagi još uvijek čeka .....................................



Ove godine će nagradna igra biti iste tematike ( pogodi djelove sa slike ) ali ovaj put za najsretnije su predviđena 3 krila za Zagi i 3 krila u akciji -50%

Nagradna igra će početi u subotu 28.12.2013 u 12:00h a sve informacije će biti objavljene na RCWINGS-u do 27.12.2013 do 12h
kao i ovdije na forumu ( link).

Lijep pozdrav i sretno

Plavi

CNC rezanje zagija

Odg: Novogodišnja nagradnjača i popusti

Reply #1
Uvaženi gospodine Plavi ,skidam kapu ,da ste kojim slučajem rezali krila prije 35 godina (lol.. ;D) ,ja bi ih plankirao i postao Svjetski prvak(F-1-C)....a kako nismo u istom vremenu  radili i natjecali se :'( tako je kako je.Blago se ovim mladima oko Vas ,uz uvjet da znaju što hoće...Svako dobro i zdravlja u nadolazećim blagdanima i LP 8)
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Novogodišnja nagradnjača i popusti

Reply #2
Hvala Mes, uzvračam pozdrave.
Malo igranja i zabave ne škodi, a tko bude imao sreće imat će i krila  ;) .
I mene veseli kad netko tko uzme krila posluša savjete i napravi pravi posao, jedan od njih je i flymetothemoon koji je svog osvojenog zagija stvarno napravio za svaku pohvalu.

Pozz i sve najbolje Mes




Odg: Novogodišnja nagradnjača i popusti

Reply #3
Ma točno, od prvog dana sam i ja uočio Ivana (fly)...odmah se vidi materijal za prvu postavu  8)...a i rad kutinskog kluba je za svaku pohvalu. :)...Svima mirna noć...LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Novogodišnja nagradnjača i popusti

Reply #4
Također kolegama s foruma i njihovim obiteljima želim svako dobro za Božić!
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Novogodišnja nagradnjača i popusti

Reply #5
Evo kako je nagradno pitanje "što je na slici" izgledalo prošle godine:
Točan odgovor je bilo: Servo, prijemnik i binder ( bind kabel, bind konektor )








Odg: Novogodišnja nagradnjača i popusti

Reply #6
Jedva čekam da počne nagradna igra :) ,nadam se da će me sreća pratit  :)

Odg: Novogodišnja nagradnjača i popusti

Reply #7
http://rcwings.webs.com/novogodisnjanagradnjaca.htm

Poštovani modelari,
 
Prije svega sve najbolje vama i vašim najbližima u ovim prazničnim danima.
Kao i svake godine tako i na kraju ove da vas malo razveselim i prodrmam iz toplog zimskog sna sa nagradnom igrom i prigodnim popustima.
Ove godine sam pripremio tri Zagija za nagradnu igru i tri Zagija u akciji -50%.
Zagije dobivene u nagradnoj igri i akciji -50% ne šaljem poštom ( isključivo osobno preuzimanje ) , znaći ako niste iz ZG probajte dogovoriti s nekim tko dolazi u ZG da vam dostavi krila.
 
Nagradna igra:
1. U nagradnoj igri mogu sudjelovati svi  ( i iskusni i neiskusni modelari )
2. Na zagonetnoj slici se nalaze 4 dijela koje koristimo u modelarstvu a koje treba otkriti. Slika je deformirana i sastoji se od 3 stupnja, četvrta je original.
3. Vaše odgovore šaljite na mail adresu:  rcwings@net.hr , nema limita za broj mailova
4. Dobitnici će biti objavljeni tek kada budemo imali sva tri dobitnika ( transparentnost ) i to na način da točne odgovore, nadimke i vremena mailova budu objavljena ovdje na stranici kao i na forumu Flyfreak
5. Nagradna igra počinje u 12:00 u subotu 28.12.2013 ( mailovi prije tog vremena neće se uzimati u obzir ).
6. Tko želi zagi u akciji -50% također može poslati poruku na mail rcwings@net.hr sa napomenom AKCIJA -50% isto vrijeme i datum kao i za nagradnu igru.
7. Zbog ograničenog broja zagija u akciji ( 3 zagija ) naručitelji će također biti objavljeni ovdje na stranici i Flyfreak forumu.
 
ZAGONETNA SLIKA biti će postavljena ovdje:  http://rcwings.webs.com/novogodisnjanagradnjaca.htm

SRETNO !


Odg: Novogodišnja nagradnjača i popusti

Reply #9
Svaka cast na inicijativi Plavi, cekamo 12! :)


Odg: Novogodišnja nagradnjača i popusti

Reply #11
Još jedna napomena.
 
Ne odgovaram na mailove ( ako baš nije nužno ).
 
U cilju da sve bude što transparentnije te da svatko ima priliku osvojiti krila na ferplej naćin ne objavljujem dobitnika(e) ako sva tri krila nisu pala ( osvojena mislim  :D  ), niti komentiram u smislu toplo-hladno  8) .
 
Na slici su 4 stvari koje treba pogoditi ( ono zeleno ne treba pogađati, to je pšenica  ;)  ), eto da ne ispadne da nisam ni malo pomogao.
 
Dopisujemo se na rcwings@net.hr za sat vremena !!!
 
Još jednom svima puuuuno sreće u nagradnjači.
 
Plavi


Odg: Novogodišnja nagradnjača i popusti

Reply #13
kaj si nam poslal samo pšenicu :D