Skip to main content

Topic: Novogodišnja nagradnjača i popusti (Read 21179 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Novogodišnja nagradnjača i popusti

Reply #75
Ajde bas mi je drago da je doslo do referenduma :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Novogodišnja nagradnjača i popusti

Reply #76
[move]FLYMETOTHEMOON (prop balanser, propeler, simulator, motor) vrijeme: 16:40,     ZED (Prop, prop balanser, sim, motor? :) ) vrijeme: 17:06,  MarioMT zvani referendumski  :) 21:45[/move]

Sutra sam zauzet ali sam sljedeći tjedan na GO pa mogu zagiji, kavica, pivica...  :D

Odg: Novogodišnja nagradnjača i popusti

Reply #77
Da to je stvarno lijep primjerak inrunera koji je na slici izgledao kao batka ( kak sam zločest ) i stvorio simpatičnu nervozu kod natjecatelja  :D , mislim da im još uvijek nije bistro ali oni spretniji su išli na sistem eliminacije.
Eto da i ja napišem kako sam glup i neupućen i još trebam znanja i puno toga vidijeti .Za  motor i prop bio siguran,i da je ono crno nosač jednog drugog motora i  propa, a sim kabel i jedan dio  mi je izgledao kao neki dio o FPV-a ,a sam si vidio iz osam poslanih pokušaja kaj je sve bilo napisano od mene :D,mislim ono ,ni na kraj pameti a i nisam znao da je to balanser za propove  :)


Odg: Novogodišnja nagradnjača i popusti

Reply #79
Da to je stvarno lijep primjerak inrunera koji je na slici izgledao kao batka ( kak sam zločest ) i stvorio simpatičnu nervozu kod natjecatelja  :D , mislim da im još uvijek nije bistro ali oni spretniji su išli na sistem eliminacije.
Eto da i ja napišem kako sam glup i neupućen i još trebam znanja i puno toga vidijeti .Za  motor i prop bio siguran,i da je ono crno nosač jednog drugog motora i  propa, a sim kabel i jedan dio  mi je izgledao kao neki dio o FPV-a ,a sam si vidio iz osam poslanih pokušaja kaj je sve bilo napisano od mene :D ,mislim ono ,ni na kraj pameti a i nisam znao da je to balanser za propove  :)

Nema frke Mario, ovdje smo da pomognemo koliko možemo ( i dok možemo ), na tebi je da ne trčiš "padaš" pred rudo i u zraku si vrlo brzo  ;) .
I pusti FPV za neka druga vremena ( prvo naučiti letjeti a onda FPV )

Odg: Novogodišnja nagradnjača i popusti

Reply #80
Plavi bus mi dal i jezgre vanjske da imam za kalup ak ce ic staklo?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Novogodišnja nagradnjača i popusti

Reply #81
Da to je stvarno lijep primjerak inrunera koji je na slici izgledao kao batka ( kak sam zločest ) i stvorio simpatičnu nervozu kod natjecatelja  :D , mislim da im još uvijek nije bistro ali oni spretniji su išli na sistem eliminacije.
Eto da i ja napišem kako sam glup i neupućen i još trebam znanja i puno toga vidijeti .Za  motor i prop bio siguran,i da je ono crno nosač jednog drugog motora i  propa, a sim kabel i jedan dio  mi je izgledao kao neki dio o FPV-a ,a sam si vidio iz osam poslanih pokušaja kaj je sve bilo napisano od mene :D ,mislim ono ,ni na kraj pameti a i nisam znao da je to balanser za propove  :)

Nema frke Mario, ovdje smo da pomognemo koliko možemo ( i dok možemo ), na tebi je da ne trčiš "padaš" pred rudo i u zraku si vrlo brzo  ;) .
malo jesam kak ti veliš "rudo" ono sam " brzoplet" to mi je valjda priroda :) a i to mi svi kažu koji me znaju ;)




Odg: Novogodišnja nagradnjača i popusti

Reply #85
Evo odlucio sam: ostaklit cu Zagija lagano i tanko pa ce sluzit kao trainer za one koji zele pokusati letjeti.

Idi ce sporo, ici ce brzo, bit ce izdrzljiv. Za ucit ljude letit na 3 kanala - gotovo idealno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Novogodišnja nagradnjača i popusti

Reply #86
Bravo Zed, mislim da češ i ti uživati u njemu.

Odg: Novogodišnja nagradnjača i popusti

Reply #87
Naravno, naletio sam se ja Zagija kolko oces :)
Naravno samo tuđi :P najdrazi mi je bio Coljina Kamikaza...to je bila pila, batke su cmizdrile!!


Sent from my iPhone using Tapatalk