Skip to main content

Topic: Budal sa Phantomom (Read 5598 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Budal sa Phantomom

Reply #1
Radi takvih neopreznih i neodgovornih ce biti doneseni jos restiktivniji zakoni.

Odg: Budal sa Phantomom

Reply #2
E, sada da si čovjeka otišao upozoriti koji prekršaj radi osim što si ga snimio i rekao kako je reagirao izvještaj bi bio potpun.

Odg: Budal sa Phantomom

Reply #3
Mislis da bi pomoglo da ga je upozorio, mogao je samo jos popiti niz neugodnosti

Odg: Budal sa Phantomom

Reply #4
I sam sam se zalio protiv ovog zakona, kao sta sam i prije tulio po istome tako i sad ponavljam bilo zakona ili ne uvjek ima ovakvih neopreznih i bahatih ljudi....

Sam letim i sve to ali ovo si nebi dozvolio

Iskreno htio sam ic do njega ali sam odustao jer sigurno nebi dobro proslo...



Poslano sa mog S5 Neo koristeci Tapatalk

Leti samo leti :-)

Odg: Budal sa Phantomom

Reply #5
Zakoni nastaju iz potrebe... Da nema ovakvih morona, ne bi bilo niti potrebe, niti bi javnost dron percipirala kao nešto protiv
čega treba smišljat zakone...
Di je to snimljeno ? Samobor ? Rude ?

Odg: Budal sa Phantomom

Reply #6
Mislis da bi pomoglo da ga je upozorio, mogao je samo jos popiti niz neugodnosti
Pa da ga je lijepo zamolio tj ukazao mu na nepravilnost sigurno bi proslo sve bez problema. 8)
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Budal sa Phantomom

Reply #7
Zakoni nastaju iz potrebe... Da nema ovakvih morona, ne bi bilo niti potrebe, niti bi javnost dron percipirala kao nešto protiv
čega treba smišljat zakone...
Di je to snimljeno ? Samobor ? Rude ?

Hm, ne baš, zakon je nastao u vrijeme kada je dronova bilo vrlo vrlo malo, uostalom i sad ih ima mizeran broj, samo treba u svakom trenutku kad ste vani pogledati gore i prebrojati koliko ih leti...obično je to 0.
Mislim da je ovaj zakon prvenstveno nastao iz interesa, a sekundarno zbog neke sigurnosti.


Odg: Budal sa Phantomom

Reply #9
Ti vidis gdje je problem? Covjek je.eno reklamira GoPro, Canon, DJI, New York i sve ostale gradove.

Odg: Budal sa Phantomom

Reply #10
NaCl


Odg: Budal sa Phantomom

Reply #12
Jebo majku ubil je svih gdje je snimal  :D :D :D :D :D


A sd ce ga poslat na Goli otok da robija 20 godina  :D :D :D :D


Koja smo mi kretenska država i čime se mi bavimo da nama trebaju zakoni radi nekoliko dronova u državi, običnih malih igrački...opet ponavljan i ostajen pri tome da je zakon radi nekoliko pjedinaca, neka nadam se da će i njima sve to past na nos... ;D ;D ;D
Leti samo leti :-)

Odg: Budal sa Phantomom

Reply #13
Prica sa dronovima(jebeno mrzim taj novinarski skrojen termin!) je manje vise jasna i ima smisla. Nema letuckanja iznad ljudi nigdje, sto je manje vise praksa u svakoj uredjenoj drzavi.
Zapravo (imho) je stvar toga da su RC DIY majstori mislili da budu mogli povuci nekaj love, ali komercijala i pripadna video/foto/audio struka je tome brzo doskocila. Isfurano, iskomercijalizorano, prelako dostupno. Idemo dalje, ima ohoho jos prostora...

Odg: Budal sa Phantomom

Reply #14
Stvari nisu bas tako jednostavne nazalost :)