Skip to main content

Topic: Akcije (Read 18118 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Akcije

Reply #15
Te dvi Gopro 4 kamere sta se prodaju na njuškalu prodaju se i na forumu


Ich seh den Wald vor lauter Bäumen nicht.
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!

Odg: Akcije

Reply #16
Pa i ja sam odgovarao Tomi. A briga me otkud mu, jer iz principa ne kupujem kradenu robu koliko god bilo jeftino. To sam uradio jednom davno pa me još i danas muči savjest. Jer ako se kupuje ukradena roba time daješ poticaja lopovima, pa ćeš jednom i ti doći na red da te pokradu ili prevare

Odg: Akcije

Reply #17
Slazem se sa zedom,ali da ne nagađamo najbolje nazvat covjeka pa vidjet.

Odg: Akcije

Reply #18
Da . Možda ga krivo optužujem. Ali ipak, ako naiđete na ukradenu robu, apelirao bih da se ne kupuje

Odg: Akcije

Reply #19
Phantom 3 pro u Avitehu i Canosi na akciji 15%



Odg: Akcije

Reply #22
Na off topic svima,lijepo sam naveo da idu sa računom i garancijom od jednu godinu preko gopro supporta,lijepo je kad ovako neko baljezga a nema pojma o proizvodu ili ima predrasude.Cijena tog modela koji ja prodajem je u ducanima od 2000 kn links do 2700 kuna extreme shop .Nema tu nikakve krade,nova stvar sa računom,a situacija je takva da kod nas trziste kamera je u banani i ne mogu dobiti trazenu cijenu,gdje ekipa cijeni gopro hero 3 black 2400 kuna a kamera je stara 10 godina i nema superview za razliku od ove koja ima(za sve je kriv marketing i ljudi ovce gdje ide ako imas black car si),ne samo za to nego i sve ostalo,zato i ima inspire 1 na njuski za 16000 kuna a covjek ga je plato 32000 kuna ,molim vas da unaprijed mi se obratite i ja poslikam sve sto treba,serijski broj kamere prozvoda i racuna i stavim gdje god treba,hebiga idemo i na policiju ako treba jer sigurno se ne osjecam ugodno ako netko misli da je ukradena roba a postoji racun.Hvala unaprijed

Odg: Akcije

Reply #23
pretpostavljam da se ovaj tvoj odgovor odnosi prvenstveno na mene, pa da ti odgovorim
1. nisam ni tvrdio sa sigurnošću, da je to ukradeno, pa ako sam pogrešio onda se izvinjavam, jer nemam ni ja kristalnu kuglu da bi mogao znati dali su računi koje nisam ni vidio krivotvoreni ili ne.
2. mogu shvatit da si iznerviran ako si krivo optužen, ali nemogu shvatit da misliš da si najpametniji i da su ovce svi koji nemisle kao ti

Odg: Akcije

Reply #24
tako je nenade ti tuci glavom i dalje,  možda su u šumi

Odg: Akcije

Reply #25
Hvala na isprici.Pa jesu,hero 4 silver je 2600 kuna u ducanu nova,linkam ako treba ,5 puta bolja od 3 black,u rangu 3+black(vecina ljudi ne zna ni to da postoji 3 i 3 black)

Odg: Akcije

Reply #26
Pa neće trebat linkat jer i to je za mene previše. Morat ću sačekat neka bolja vremena


Odg: Akcije

Reply #28
Limited 1-Year Warranty on Transmitter, MC, ESC Only

Napomena: Gimbal Zenmuse, Gopro kamera i ostala dodatna oprema nije uključena u cijenu proizvoda te se kupuje odvojeno!

Odg: Akcije

Reply #29
Ovo pise