Skip to main content

Topic: Modelarski meeting, Prelog (Međimurje) 09.09.2012. (nedjelja) (Read 41321 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Modelarski meeting, Prelog (Međimurje) 09.09.2012. (nedjelja)

Reply #15
Izvrsno, na vas dečke s obilaznice smo računali da bute došli :)

A izolacije nikad dost  :D
MAK Zapad

Odg: Modelarski meeting, Prelog (Međimurje) 09.09.2012. (nedjelja)

Reply #16
E da, kaj se tiče ovih "natjecanja", to će sve biti u zafrkantskom duhu, opušteno i bez pressinga, to će biti manji dio programa, inače će sve biti samo opušteno letanje bez ikakvih "zadataka", tak da ako nekome nije interesantno ne mora se prijaviti na natjecanje
MAK Zapad

Odg: Modelarski meeting, Prelog (Međimurje) 09.09.2012. (nedjelja)

Reply #17
Kolega belovic upravo smišlja natjecanje jedrilicama, neće biti bitna sama kvaliteta jedralke tako da se svi mogu natjecati :)

ukljucujuci i raznoraznu izolaciju kao sto su npr. easystarevi, bixleri, axni itd, itd.. o samom natjecanju (zabavi) nesto kasnije  ;)  

ajde smisli neki task za FPV multirotore i FPV avione ako bude pilota

ja sam sigurni interesent za FPV multirotor :)

vidimo se sigurno!!!

Odg: Modelarski meeting, Prelog (Međimurje) 09.09.2012. (nedjelja)

Reply #18
To DeX, mislil sam te zvat danas al nisam imal broj!
Nadam se da budete i vi iz VŽ došli, ipak vam je to dosta blizu :)

A nekaj bumo smislili, vidim ja da je belovic kreativan dečko :D
MAK Zapad

Odg: Modelarski meeting, Prelog (Međimurje) 09.09.2012. (nedjelja)

Reply #19
Puno modelara sigurno ima stvari koje im ne trebaju pa bi mogli napraviti i neki mini sajam  ;) sigurno bu se našlo za svakog ponešto...  8)
MAK Zapad   -    ZK Rode Prelog  - 
https://www.facebook.com/progressof/?ref=bookmarks
Quad micro+mini, Hamer X-8, Dex min, T-Rex 500, Tarot650Ironman X8 Futaba 14SG

Odg: Modelarski meeting, Prelog (Međimurje) 09.09.2012. (nedjelja)

Reply #20
To DeX, mislil sam te zvat danas al nisam imal broj!
Nadam se da budete i vi iz VŽ došli, ipak vam je to dosta blizu :)

A nekaj bumo smislili, vidim ja da je belovic kreativan dečko :D


je, bumo isplanirali neki izlet u klubu, nema brige.... dolazimo  :)

Odg: Modelarski meeting, Prelog (Međimurje) 09.09.2012. (nedjelja)

Reply #21
A da opalimo jedan 'grupnjak' sa Zagijima, pa tko-živ-tko-mrtav ?  Poslije samo po livadi sakupimo ostatke i uslikamo se, to bi moglo biti to takmićenje sa zadatkom: polomi Zagija bližnjem svom , a sam ostani čitav ?!?

Damir

Odg: Modelarski meeting, Prelog (Međimurje) 09.09.2012. (nedjelja)

Reply #22
A da opalimo jedan 'grupnjak' sa Zagijima, pa tko-živ-tko-mrtav ?  Poslije samo po livadi sakupimo ostatke i uslikamo se, to bi moglo biti to takmićenje sa zadatkom: polomi Zagija bližnjem svom , a sam ostani čitav ?!?

Damir

prijedlog prihvaćen pa svi koji posjeduju takve letjelice i nije im žao skršiti iste ili su sigurni u svoje borbeno pilotske sposobnosti pozvani su da ih ponesu sa sobom i da se aktivno uključe ....

 :D :D  lp..


Odg: Modelarski meeting, Prelog (Međimurje) 09.09.2012. (nedjelja)

Reply #23
A da opalimo jedan 'grupnjak' sa Zagijima, pa tko-živ-tko-mrtav ?  Poslije samo po livadi sakupimo ostatke i uslikamo se, to bi moglo biti to takmićenje sa zadatkom: polomi Zagija bližnjem svom , a sam ostani čitav ?!?

Damir

prijedlog prihvaćen pa svi koji posjeduju takve letjelice i nije im žao skršiti iste ili su sigurni u svoje borbeno pilotske sposobnosti pozvani su da ih ponesu sa sobom i da se aktivno uključe ....

 :D :D  lp..



ova mi se ideja sviđa  ;)

Odg: Modelarski meeting, Prelog (Međimurje) 09.09.2012. (nedjelja)

Reply #24
Super, znači imamo natjecanje u akrobacijama (avioni, nebitan raspon, može čak i trenažeri), 3D helići (nebitna klasa), jedrilice (i izolacije), nekaj moramo smislit s multijima i najaktraktivnija točka - zagi dogfight! (po meni ne moraju biti samo zagiji, tko god se želi borit u zraku je dobrodošao :) )
Ako imate kakve ideje samo recite, lako izmislimo nešto ako će biti dovoljno "natjecatelja"
MAK Zapad

Odg: Modelarski meeting, Prelog (Međimurje) 09.09.2012. (nedjelja)

Reply #25
Robi,veselio sam se ovom događaju u Prelogu, ali alfa 156- kompić otišao,tako da će mo se vidjeti neki drugi put.Meni je odavde do Preloga 500 km ,malo previše za bus i moje godine..Iskreno želim svima dobar provod i happy landing.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Modelarski meeting, Prelog (Međimurje) 09.09.2012. (nedjelja)

Reply #26
zagi dogfight! (po meni ne moraju biti samo zagiji, tko god se želi borit u zraku je dobrodošao :) )
Pa ne moraju nužno biti svi Zagiji, ali onda barem pusheri, jer tko ima elisu naprijed, lako melje 'neprijateljski' model.

Još je jedna stvar vazna za ovakav dogfight: sudac daje znak za početak i za kraj grupne šore (10 min ?), tek onda se smije na livadu po ostatke oborenih junaka.
Prostor fajta treba biti određen i malo udaljen zbog sigurnosti: svatko tko sudjeluje može u vremenu borbe koristiti koliko god hoće modela tj. kada mu jedan samelju, može odmah uzeti drugi i poletiti u fight. Toliko,

Damir.

Odg: Modelarski meeting, Prelog (Međimurje) 09.09.2012. (nedjelja)

Reply #27
Robi,veselio sam se ovom događaju u Prelogu, ali alfa 156- kompić otišao,tako da će mo se vidjeti neki drugi put.Meni je odavde do Preloga 500 km ,malo previše za bus i moje godine..Iskreno želim svima dobar provod i happy landing.

Bok barba Joško!

Eh ta "centralina" na Alfama... Baš mi je žao što nećete doći :/ Izgleda da ćemo Pongra i ja morat do Splita :)

zagi dogfight! (po meni ne moraju biti samo zagiji, tko god se želi borit u zraku je dobrodošao :) )
Pa ne moraju nužno biti svi Zagiji, ali onda barem pusheri, jer tko ima elisu naprijed, lako melje 'neprijateljski' model.

Još je jedna stvar vazna za ovakav dogfight: sudac daje znak za početak i za kraj grupne šore (10 min ?), tek onda se smije na livadu po ostatke oborenih junaka.
Prostor fajta treba biti određen i malo udaljen zbog sigurnosti: svatko tko sudjeluje može u vremenu borbe koristiti koliko god hoće modela tj. kada mu jedan samelju, može odmah uzeti drugi i poletiti u fight. Toliko,

Damir.

Meni zvuči super :)

Lako detalje dogovorimo na licu mjesta, a svi prijedlozi su dobrodošli.







Dečki molim vas da pošaljete mail adrese da vam mogu prijavnice poslati, da znamo koliko graha skuhat, ostale klope pripremit, cuge...
MAK Zapad

Odg: Modelarski meeting, Prelog (Međimurje) 09.09.2012. (nedjelja)

Reply #28
Ako bude postojala ikakva mogućnost da dođem...doći ću.
Koliko vidim, pozicija za letove, multirotore i sve ostalo je predivna.
Bravo za organizatore, oduvijek podržavam ovakva održavanja ;)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: Modelarski meeting, Prelog (Međimurje) 09.09.2012. (nedjelja)

Reply #29
U prilogu saljem opis i pravila za "natjecanje" jedrilicama na
 marini u Prelogu. Pravila su vrlo jednostavna dakle:

1. Jednostavno startas model sa 30 sekundi motora ili slepa avionom
2. Zatim jedrenje max. 3 minute
3. Slijetanje u tocku (sto blize to vise bodova)
Lete 2 takmicara paralelno na ispadanje i tako do finala (kao u paralelnom veleslalomu)

A konacni pobjednik dobiva vrlo slatku nagradu ;)