Skip to main content

Topic: Traxxas e revo brusshless (Read 16077 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #45
ja sam mislio kupit full scale summita, al kad sam vidio da isti taj frendu jedva stane u gepek golf-a 5ice i kolko love to sve na kraju kosta (naravno nebi dugo bio stock) odusto sam. rade si slozim jos koji quad ili hexu  :D

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #46
Summita sam vidio i iskreno prebrutalna stvar. Do tad sam mislio da je revo ili baja nešto naj, ali nakon toga...
Sa autićem da.
Računao za summita koji je oko 600$  plus 200$ min za tak-tak baterije 4 komada.

50$ shipping za auto 40$ za batke
25% na auto i vrlo vjerovatno na baterije ako imaš sreće onda ne.

800$ plus 90$ shipping = 890$

i nakon toga ti puknu 25% i evo te na preko 1000$.

Ako budem uzimao uzeti ću neki koji ću preko nekoga uvesti iz njemačke ili slično.

Summita sam skoro uzeo ali ta računica stvari extra za njega mi malo too much, batke, rez dijelovi, da je ostalo ispod 1000 možda no nakraju se nakupilo skoro 1000eura pa defitivno odustao.

Sad sam nabavio batke za 1:10 shourt course i daljinac. I ne mogu se odlučiti: TA SC10, Slash, Blitz, ili HK Trooper...
Najviše dijelova i svega dobijem s Trooperom no vrlo vjerovatno će biti TA SC10 bez obzira na stanicu koju sam već uzeo.

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #47
Imam pitanje. Zašto onaj Traxxas E-Revo Evx RTR ima ona dva elektro motora? Jeli to zbog pogona, jedan za prednja dva, a drugi za zadnja dva?  ::)

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #48
Imam pitanje. Zašto onaj Traxxas E-Revo Evx RTR ima ona dva elektro motora? Jeli to zbog pogona, jedan za prednja dva, a drugi za zadnja dva?  ::)

Ne, samo zbog snage, uvijek je pogon na sva 4.

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #49
Bok Svima,

samo da se predstavim ja sam Mario i novi sam kaj se tice Traxxas e reva.
Dolazim iz Zagreba, tocnije iz Rudesa.
Jucer sam ga kupio od jednog lika starog 1,5 godinu, na prvi dojam autic je mrak jer nisam do sada imao bas iskustva s 1/10. Zapravo imam baggy koji je 1/8 ali ni blizu moci Traxu.

Isto vidim da cu morat pokupovat baterije posto su ove koje mi je on prodao vec dosta koma tj. vec su napuhnute, makar sam cuo da se to da vratit natrag, ali ne znam na koji nacin kad nisam imao takovih iskustva.

evo toliko za sad od mene.


Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #50
ima netko link... di mogu naručit Traxxas-ove modele 1/8?