Skip to main content

Topic: ARIES XJW 120 (Read 18705 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ARIES XJW 120

Reply #15
Veliki trud i ogromna volja...zaslužuješ uspješan maiden... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: ARIES XJW 120

Reply #17
Evo i danas malo dejstvovalo, ubacio pojacanje trupa sa 8x8 jelovim letvicama, i prednji dio sam ubacio plocu na koju ide motor, sve sam to popunio pur pjenom,i obrusio, tako par puta, i bit ce jos koji puta, ostanu uvijek rupice pa ih pojedinacno popunjavam i brusim!

Odg: ARIES XJW 120

Reply #18
Jako lijep i uredan rad,samo naprijed :)


Odg: ARIES XJW 120

Reply #20
Super uradak kolega, jedno pitanje, šta nisi koristio PU ljepilo za te ramenjače pa koristiš pjenu za popunjavanje?
Obično, meni, kad ljepim tako pojačanja popuni sve i još izađe, a ako želim biti siguran u ekspanziju malo navlažim letvice.

LP


Odg: ARIES XJW 120

Reply #22
A ako si to ljepio vručim ljepilom onda biš i dobro uštedio na težini!!!  :-\


Odg: ARIES XJW 120

Reply #24
I danas se malo nesto radilo. Krila pripremljna, trebam jos urezati u trup mjesto za krila, zadnji dio aviona skoro gotov, i kabina bi trebala tako izgledati!  za vikend mi stize Epoxitna smola, i nadam se uskoro presvlacanju!

Odg: ARIES XJW 120

Reply #25
Bas perverzno izgleda... bas me veseli napredak..

Kako tocno planiras oblaciti smolom ?


Odg: ARIES XJW 120

Reply #27
sad vec polako lici na avion!  :D   sto se tice presvlacenja, nisam to nikada radio, tako da cu morati dobro razmotriti oddakle poceti! trazio sam svuda po netu nesto slicno ali nisam nista nasao, nekim redom cu kreniti, pa cu vidjeti kako ce ici!

Odg: ARIES XJW 120

Reply #28
Zabava moze poceti! :D   stigla epoxitna smola i vlakno, imam 5 kvadrata vlakna od 80g, i 14,5 kvadrata vlakna od 40grama, i imam jos 300g vlakno koje sam kupio od kolege Štefo, ta mi je za nedaj boze, ako me neko napadne dok presvlacim pa da se mogu braniti, no nije lose i da to negdje malo dodam negdje za pojacanje! imam jos nekih sitnica odraditi na trupu i bacam se na mazanje! savjeti dobro dosli!

e da cjena smole 1kg sa herterom 17.99 eura vlakno 5 kvadrata 14.99eura a ovo sa hk znate! 

Odg: ARIES XJW 120

Reply #29
danas sam se malo bacio u presvlacenje, pripremio stakolo izrezao djelove stakla, i trup sam uspio danas presvuci, nije bas jednostavno kako sam mislio ali nako nekog vremena sam skuzio kako ide, i nije sad problem, najbitnija je sva priprema,dobro sve organizirati i onda ide! sutra se bacam na krilo pa stavim jos koju sliku!