Skip to main content

Topic: ARIES XJW 120 (Read 18789 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ARIES XJW 120

Reply #30
Miso super ti to ide samo nastavi ,
ja sam se isto mučio s staklom jer nisam znao i dan danas neznam oko toga, ali sam nekak svoje projekte priveo kraju makar i danas neznam kak sam to uspio vezano za staklo i sve te komponente.

lp

Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: ARIES XJW 120

Reply #32
Juce i danas se opet malo radilo, krila i trup presvuceni, cekam da se dobro osusi i krecem u brusenje, ostalo mi je jos napraviti canopy, i prescuci horizontalac i vertikalac!

Odg: ARIES XJW 120

Reply #33
evo i danas se malo radilo, izrezao mjesto za krila horizontalac i vertikalac, kabinu, sljedece ide malo poravnat trup sa kitom, i onda na lakiranje!

Odg: ARIES XJW 120

Reply #34
evo i danas se malo radilo, napravio sam poklopac motora, hvala bogu uspilo mi je bas onako kako sam si zamislio od prvi puta, prvo sam stirodur namazao dva puta bebelim slojem jupolom, nisam imao bjeli, vec sam nasao neki stari zeleni, kada se osusio prebrusio finim brusnim papirom, i namazao " voskom za poliranje automobila" e onda sam se bacio na presvlacenje, isao sam sa cetiri sloja staklenog vlakna, i to sve dobro natopio sa epoxijem, stavio u pecnicu i przio 3-4h na 50 stupnjeva, sva sreca zena radila drugu!  stirodur se dao super lagano odvojiti i izvaditi, ima jos finiranja i brusenja otvora, pa lakiranje, evo par slika!

Odg: ARIES XJW 120

Reply #35
Prekrasno, stvarno zakon... kad narastem, i ja cu tako radit... :)


Odg: ARIES XJW 120

Reply #37
diznu gasa zavrni za 1/6 do 1/5 kruga , nekako mi prebogato zvuci ad mu napilis gas

Odg: ARIES XJW 120

Reply #38
danas se malo finiralo, pošprico cjeli model sa špric gitom, moram ga fino prebrusiti, i onda se bacam na lakiranje. kotaci stizu iduci tjedan, pa radim prednji trap, a zadnji sam narucio sa HK baš me zanima kakav je! 

Odg: ARIES XJW 120

Reply #39
Bas je krasan, divim se  :)


Odg: ARIES XJW 120

Reply #41
Bolji nego iz dučana! Lajkam!  :D
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: ARIES XJW 120

Reply #42
Pohvala za samogradnju!!!!   ;) ;) ;)
Koji si špric kit koristio, jel nagriza stiropor ako ga direktno naneseš?


Odg: ARIES XJW 120

Reply #44
Super izgleda, cekamo nastavak!