Skip to main content

Topic: Pitanje: Isplati se? Remote Control Helicopter-ANNIVERSARY SALE-(only $19.99) (Read 4062 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pitanje: Isplati se? Remote Control Helicopter-ANNIVERSARY SALE-(only $19.99)

Reply #1
Ovo niposto nije heli za pocetnika, jer za vozit ovakav stroj treba dosta prakse, a ako ga mozes dobit po ovoj cijeni 19$, slobodno uzmi i ja ga otkupim za 100eura ;D

Odg: Pitanje: Isplati se? Remote Control Helicopter-ANNIVERSARY SALE-(only $19.99)

Reply #2
ljudi smo lako se dogovorimo  8)



stavio sam naruđbu pa app bumo vidli, jel muljaža ili nije, s obzirom da ide prek paypal-a lako riješim problem a i nebum umro za 20USD.

što bi preporučio za početnika za prvi helikopter i zašto?


Odg: Pitanje: Isplati se? Remote Control Helicopter-ANNIVERSARY SALE-(only $19.99)

Reply #3
A vidi, onakav heli super combo inace kosta oko 1000eura, a sad da ce ga prodat za 19 i jos 6 dolara shipping, to mi je jako sumljivo. A sta se tice koji heli za pocetnika  svakako nesto manje, mozda 250tka ili 450tka, i obavezno simulator za naucit osnove letenja

Odg: Pitanje: Isplati se? Remote Control Helicopter-ANNIVERSARY SALE-(only $19.99)

Reply #4
da je sumnjivo i recimo rizik, itekako sam svjestan zato sam reko ako prođe, prođe, bumo vidli, budem sigurno updateao stanje događaja ovdje, kad i ako dođe.  :)


jel imaš neku preporuku, gdje bi mogao nabavit, i koji model neke 450tke, pretpostavljam RTF?





Odg: Pitanje: Isplati se? Remote Control Helicopter-ANNIVERSARY SALE-(only $19.99)

Reply #5
Ma ne bacaj pare a ni vrijeme, trex 550 za 20 dolara :)))
Inace su od 800 eu pa nadalje
Ako imas stanicu nabavi si simulator i vjezbaj pa si slozi neki  tarot 450 kopija trexa ali ok kopija i dijelovi su jeftini

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk


 

Odg: Pitanje: Isplati se? Remote Control Helicopter-ANNIVERSARY SALE-(only $19.99)

Reply #6
Za 20 dolara ne mozes ni sablje kupit.  :D

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.