Skip to main content

Topic: os max 10 FP pomoć (Read 12403 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: os max 10 FP pomoć

Reply #30
da se ispravim... jesam letio po hladnome i to uspjesno, ali nikak nastelati motor da dela u svim rezimima dobro. tesko ga je zapaliti, a sa praznijim rezervoarom vise ne prima gas lijepo jer smjesa postane siromasna.

za nitro je najljepse proljece kad seva zapjeva :D
tak je pričekajmo malo nek zatopli
sirup je zelene boje mislim da je do vlage jer prije dva dana kod pongre je radilo normalno. ma nema veze bitno da radi veselju nema kraja  8)

nek malo zatopli probaš ponovo... narihtaj elisu na 2 sata i sve bu pet..
gorivo je ok 

pozzz

Odg: os max 10 FP pomoć

Reply #31
volja do neba  ;) u petak palim i webru da ne zahrđa. pa cu stavit snimku. na proljece bi se mgli sabrat i napravit neki nitro day za pamčenje..

Odg: os max 10 FP pomoć

Reply #32
znam da je ok pa doktor ga je naštelo ;D pozdrav pongra i vama.

Odg: os max 10 FP pomoć

Reply #33
volja do neba  ;) u petak palim i webru da ne zahrđa. pa cu stavit snimku. na proljece bi se mgli sabrat i napravit neki nitro day za pamčenje..

ajde super.. da pogledamo ak stignem i ja petak ili subotu probam onog MDS-a .. ak ne uspije probam jednog OS-a pa budem isto posnimil da čujemo koj je glasniji... s tim kaj si u prednosti .. videl si da ja palim skoro na vodu  :D :D :D

Odg: os max 10 FP pomoć

Reply #34
vazno je na kraju balade dok motor radi otpojiti dovod goriva i da motor krepa sam. to se radi zato da svo gorivo izadje iz motora posto je metanol alkohol, a alkohol na sebe navlaci vodu. voda u lezajevima prouzroci hrdju, hrdja onda osteti kosuljicu i klip i smanjuje trajnost svjecicama. zahrdjali lezaj se hoce i razletjeti i unistiti komplet motor. meni se bas to dogodilo na irvine .46 motoru prije dvije godine, a da ironija bude veca taj motor mi je tjedan prije otkinuo komad mesa sa prsta i polomio nokat na 3 dijela. to mu je bila zasluzena kazna ;)

ja jos nakon svega otvorim skroz fergazer i sa cjevcicom koju gurnem koliko ide  uspricam wd-40 te okrenem prop par puta. ako ce duze stajati onda skinem i svjecicu pa spricnem i kroz tu rupu malo. kazu da je dobro staviti tako pripremljen motor u vrecicu i dobro zatvoriti iako ja to ne radim.  u zadnje vrijeme sam tu rutinu zapostavio pa cu uz najavljeno ciscenje motora svakom pregledati lezajeve i eventualno naruciti ako koji ne valja.

stranica za naruciti lezajeve po par kuna: http://rcbearings.com/  ne znam kakvi su lezajevi,  po stranim forumima kazu da su dobri i ovi osnovni su u razini originalnih koji dolaze sa motorima.

pazite na lezajeve, ako su oni dobri motor ce trajati dugo.
struja zakon, nitro USTAV