Skip to main content

Topic: Najbolji RC simulator za početnike (Read 21439 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Najbolji RC simulator za početnike

Reply #15
ekipa , ima li neki savjet za rc simulator ... htio bih malog navuci polako ali nikako da nadjem nesto pametno od tih rc simulatora . ili ima negdje za kupiti kaj a da nije super skupo . svaki savjet dobrodosao ... tnx ..

 

Odg: Najbolji RC simulator za početnike

Reply #16
Ima na stranici Banggood.com dosta simulatora. Samo se upiše u tražilicu RC simulators.
Jedan univerzalni:  [size=78%]https://www.banggood.com/STARTRC-8-in-1-RC-Flight-Simulator-Wireless-Simulator-for-Flysky-i6x-Radiolink-AT9s-AT10-RC-Toys-For-Kids-p-1542376.html?rmmds=detail-left-hotproducts__1&cur_warehouse=CN[/size]   cijene su smiješne do10$.
E sad je malo problem jer iz Chine ništa nesmiju uvozit dok ne prođe boleština!


Odg: Najbolji RC simulator za početnike

Reply #18
Ovdje možeš skinuti Phoenix RC simulator v5.5 besplatno. Dosta dobar i cjenjeni simulator, ima avione, helice i dronove.
Samo što je slow download rate pa će malo duže trajat bez obzira što je veličie samo 1.5GB, ali će ga skinut. Skineš ''PhoenixSim DVD'' :

https://www.rc-thoughts.com/phoenix-sim/

Kad skineš simulator, ovdje imaš u opisu videa link za skidanje emulatora preko kojeg se učitava kontroler stanica, i opis kako se sve namjesti, i preko emulatora se starta simulator :

Error 404 (Not Found)!!1


Ja koristim ovaj jefitni kabel od 7.33$ na svojoj spektrum stanici i radi mi sa svim simulatorima koje sam do sad isprobao. ( Phoenix, RealFlight, AeroFly, FPVFreerider) :https://www.banggood.com/KS1000-22-in-1-RC-Flight-Simulator-With-USB-Dongle-Cable-for-Flysky-Transmitter-p-1298726.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN
:arrow_down:

Re: Najbolji RC simulator za početnike

Reply #19
Pozdrav svima. 
Molim pomoc oko phoenixa. Imam vec godinama instaliran i radi, no nedavno sam reinstalirao windows i sad pokusavam pokrenut phoenix i neide nikako. Sve prema uputama iz gornjeg linka i nikako mi ne zeli prepoznat stanicu kad pokrenem emulator. Ne pokazuje ju uopce. Radi se o taranisu spojenom preko USB-a. 
Ima li neka fora? 

Re: Najbolji RC simulator za početnike

Reply #20
ima, kupis software pa se zalis developerima
MAK Zapad

Re: Najbolji RC simulator za početnike

Reply #21
ima, kupis software pa se zalis developerima

Tu i je problem, nema ga vise u prodaji i developeri vise ne rade na tom.
Medjutim kakva takva verzija jos postoji, samo eto ne radi samo tako...

Re: Najbolji RC simulator za početnike

Reply #22
Onda se od maknes od abandonware-a :)
Ionak je (bar po mom misljenju) AccuRC 2.0 bolji, developer odgovara na sva pitanja, ispunjuje zelje i stalno apdejta. Di ces bolje. BTW ima i podrsku za VR, veliki plus
MAK Zapad

Re: Najbolji RC simulator za početnike

Reply #23
U principu je savjet na mjestu. Idem instalirat demo. Nije neka lova ako mi se svidi. Thanks!

Re: Najbolji RC simulator za početnike

Reply #24
Probaj, stvarno sam probao sve simove do kojih sam se mogao dokopat prije kupnje i fizika helikoptera mi je bila najrealnija u AccuRCu. Avione i multirotore nisam isprobavao, ali vjerujem da bi trebali bit OK. Ak imas dosta jak proc ukljuci one checkboxove za advanced physics
MAK Zapad

Re: Najbolji RC simulator za početnike

Reply #25
Ja sam još na Phoenixu, vidim i drugi su našli link za instaler. Danas instalirao ponovo i radi.
Ali probat ću i AccuRC, grafika izgleda bolje.
Ovaj demo je skroz funkcionalan, ili moram platit?
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Re: Najbolji RC simulator za početnike

Reply #26
Ne znam kaj mislis pod skroz funkcionalan, demo je demo, imas mislim samo par modela za isprobat.
Ak hoces full verziju naravno da moras platit. Koliko ostali deru, ovo je i vise nego fer cijena
MAK Zapad

Re: Najbolji RC simulator za početnike

Reply #27
Ja sam još na Phoenixu, vidim i drugi su našli link za instaler. Danas instalirao ponovo i radi.
Ali probat ću i AccuRC, grafika izgleda bolje.
Ovaj demo je skroz funkcionalan, ili moram platit?
 
 

Ja instalirao demo i ima samo jedan helic (ako nisam nesto zaj..)
A mene zanimaju vise avioni da isprobam prije kupovine. No ima na youtubeu.

Sto se tice phoenixa, instalacija prodje ok, prebacim emulator u folder i odradim izmjene imena po uputama. Udjem u sim i svejedno baca poruku da usb nije spojen.

Re: Najbolji RC simulator za početnike

Reply #28
Da, skinuo sam i ja AccuRC danas, demo je samo jedan helic. Izgleda ok, koliko je realno ne znam jer sam helice kratko letio, ali mislim da je bolje nego Phoenix. 
Žao mi je jedino da nema više modela aviona jer koliko vidim u punoj verziji ih je samo par...
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2