Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511653 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #720
pozz ljudi
ja sam nikša iz dubrovnika 39g i nakon stanke sa modelima uleti mi buggy BD8T nitro 4,1 i kad sam ga vidio morao sam ga uzet :P i sad njuškam okolo da se malo potsjetim kako se štela i naletim na ovaj forum.i eto mene  ;D

Odg: predstavite se

Reply #721
Dobrodošao Gosparu Niko...ovđe će Vam biti dobro a ima i ''oriđinala'' i svakojaka smijeha... ;D...a najviše experata za RC modelarstvo.

Lipi Pozdrav iz Splita  :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #722
evo čitam stvarno ima svega jošda se malo snađem biče sve ok  ;)

Odg: predstavite se

Reply #723
Ima li modelara brodova u Splitu? Trenutno zivim doli pa sam fokusiran na cestovne i vodene modele

Odg: predstavite se

Reply #724
Živio UFO , prošetaj do J.K. ''Zenta'' i ''Labud''....vidio sam da imaju natjecanja jedrilica , a onda vjerovatno i brzih brodica.Mene osobno ne zanima, jer sam rođen ovdje ali ih vidim koji put kada dođem na kavu.
Note:Jedriličarski klub Zenta je  kod teniskih terena na Firulama ,a Labud je kod ACI Marine ..ispod Sustipana. ;)
Dobra zabava LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #725
Neznam jeste me shvatili, mislio sam na RC  modelarstvo.
Ja gradim RC racing catamaran od 100cm velicine pa me zanima ima li netko u blizini tko se bavi slicnim hobijem za savjete i razmjenu iskustva.

Odg: predstavite se

Reply #726
Jesam razumio sam te, radi se o RC modelima ''morskih'' jedrilica i brodića.Momci su formirali RC klubove u okviru Jedriličarskih klubova Zenta i Labud u Splitu.Oprosti tek sam se sada uključio pa Ti sada i odgovaram.Moraš malo otići do njih ,pa se raspitaj. LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #727
E super. Fala ;D ;D

Odg: predstavite se

Reply #728
Pozdrav ekipa. Ja sam iz Zagreba, rođen u Ogulinu. U Zagrebu sam oko 6 godina, oženjen treće dijete na putu. RC modele sam poćeo voziti pred 4 godine a uz to se još bavim i brdskim biciklizmom tj downhillom.
Vozim samo RC autiće, heliće me strah....Imam siromašnu kolekciju HPI E-Firestorma, Hpi Savage Flux HP i HPI Trophy Truggy flux.
Ne bavim se profesionalno ovime već samo za svoj gušt.

Odg: predstavite se

Reply #729
Dobrodošao na forum Marino , čestitam na velikoj obitelji i želim svako dobro  :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: predstavite se

Reply #730
Pozdrav!
Zovem se Tomislav, iz Zagreba sam i imam 24 godine. Trenutno od pokretnina imam auto, skuter, a u ne tako daleko vrijeme i yf-23 na kojem radim u slobodno vrijeme malo po malo.... Također volio bi doći na mitinge u Zgb, okolica  :)

Odg: predstavite se

Reply #731
Tomislave živio i dobrodošao , jedna od mogućnosti je da postaneš član aero-modelarskog kluba,u Zagrebu ih ima nekoliko , upoznat ćeš dečke koji puno znaju o modelarstvu ,druženju i letenju.Barem je u Zagrebu to lako izvedivo.Pozdrav iz Splita.... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #732
Dojdi ti na ljivadu da vidimo tog Northropa :)

Odg: predstavite se

Reply #733
Ola :)

Zovem se Ivica, pocetnik sam ali veliki entuzijasta i pratim i proucavam sve o letjelicama vec jako dugo a nedavno sam se odlucio i aktivno baviti ovim krasnim hobijem.
Inace sam iz Osijeka, 28god, IT-evac, u slobodno vrijeme volim voziti motor i igrati se elektronikom.

Lijep pozdrav, ekipa :)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


Odg: predstavite se

Reply #734
Dobrodošao Ivica, tamo u Osjeku imaš super ekipu, mislim da ti je nick Vedrano od tam.
Spektrum dx7s i razni modelčeki