Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 513632 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #765
Pozdrav svima

Tek sad sam našao ovu temu. Ja sam Mario i pokušavam se baviti letenjem quadcoptera   :'( .

Odg: predstavite se

Reply #766
Pozdrav svima

Tek sad sam našao ovu temu. Ja sam Mario i pokušavam se baviti letenjem quadcoptera   :'( .

Lijep pozdrav Mario i dobrodošao na forum, nadam se da češ naći dosta korisnih informacija, i ja se isto pokušavam baviti letenjem quadcoptera ali nikako ne ide zadnjih par dana - samo kiša i vjetrusina nonstop  :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: predstavite se

Reply #767
Živio Mario , dobrodošao među ''ovisnike''  ;)....primi pozdrave iz Splita..... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #768
Dobrodošao, Mario. Lijep pozdrav iz Vinkovaca.


Odg: predstavite se

Reply #769
Hvala ljepa ljudi.   :)

Odg: predstavite se

Reply #770
Pozdrav

Ja sam Krešo iz okolice Sv.Nedelje,počeo sam sa  malim helićem,
prije 2 godine, a završio na zagiju koje si ujedno i izrezujem.
Počeo sam sa Tsagi 1200,a sada mi je najbolji 1400 Mh-43.

Lp

Odg: predstavite se

Reply #771
Vozdra Krešo., pozdrav iz Novaka i drago mi je vidit da se polako popunjava Sveta Nedjelja sa modelarima. Za sad nas je dvoje-troje a ak ovak nastavi za 10-ak godina bude nas 5-6. :D :D. Nadam se da se uskoro vidimo negde na livadi.

Odg: predstavite se

Reply #772
Hvala na dobrodošlici   ;)
I Ja se nadam da se vidimo na livadi.
Pomalo vozim kod King crossa jer mi se čini da susedima
 idem na živce..he he


Odg: predstavite se

Reply #773
Ja ti isto najradije odem na Savu a bome je tamo i najsigurnije, ak nisam na Preljevnici di podosta modelara dolazi onda idem sa one strane Podsusedskog mosta, pa uz birtiju suhina po nasipu jedno 1 km i tu je raj za letenje, naravno sad je problem dok travu ne pomalčaju al vidim da su im traktori spremni tak da bi uskoro mogli tamo na letenje.   

Odg: predstavite se

Reply #774
Bok Krešo

Dobro došao na forum.
Ja sam iz Svete Nedelje i najčešće letim na livadama iza Otto bocka (sad čekam da se prve pokose), povremeno odem na Preljevnicu.
Kako kaže kolega Marjan dobro je da nas je sve više iz ovog kraja.
Nadam se da ćemo se naći negdje na zajedničkom letenju.

Mile Mlinarić



Odg: predstavite se

Reply #775
Dobrodošao na forum Krešo , Lako je Tebi ...odmah si dobio pravo društvo MARJANA I MILU... ;)
Pozdrav iz Splita.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #776
Lijepi pozdrav svima!!! Inace neki me se tu mogu sjecati pod nickom jfl2911. Volim labrati o modelima i ako je to moguce nekoga posavjetovati i pomoci..... Inace ko nezna bavim se helicima i oni su mi strast, iako odnedavno imam durafly p51kojeg jos nisam poletio, nekak mi je lakse ubrat helic i na livadu.... Salim se, iskrenomalo me prpa Mustanga ali bit ce maiden skoro.....
T14SGH
Trex 700 DFC VBAR
Durafly P-51 "Old Crow"-

Odg: predstavite se

Reply #777
di si prijatelju stari, dobrodošao natrag

 

Odg: predstavite se

Reply #778
Dobrodošao matrag! Ak nisi nikad prije vozio avion nemoj nepotrebno razbit mustanga.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: predstavite se

Reply #779
Marko dobrodošao natrag, ugodan boravavak na forumu ti želim

lp

Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C