Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511658 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #855
Evo i mene da vam se priključim znao sam da to trebam napraviti samo nikada vremena da se predstavim uglavnom početnik na zagiju sa Turnigy 9x  :)  to je za početak benzince baš nevolim ali obične na motorčiće obožavam  ;D 


Dobro došao! Odakle si, koliko imaš godina, čim se baviš?? daj malo više informacija.

Odg: predstavite se

Reply #856
Iz Zagreba sam zovem se Filip idem u srednju školu 16 godina koga zanima više na Facebook Filip Kmc...
Turnigy 9x, simulator,blabla....

 

Odg: predstavite se

Reply #857
Pozdrav Svim Forumašima...
Ja sam Dean Čevis iz Koprivnice...
Nedavno sam ušao u RC heli vode...
Posjedujem klon T-rexa 450...
Bio sam u nedjelju u Donjem Pustakovcu na maloj prezentaciji letjelica, tamo sam razgovarao s dvojicom mladića od kojih je jedan voditelj kluba u PRELOGU..obojica su bili ljubazni i pristupačni za objasnit neke stvari oko helića koje nisam znao....

Odg: predstavite se

Reply #858
Deane, dobrodošao na forum ,U Prelogu su sve odlikaši i tamo će ti biti dobro i korisno.Pozdrav iz Splita :)
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #859
Pozdrav Svim Forumašima...
Ja sam Dean Čevis iz Koprivnice...
Nedavno sam ušao u RC heli vode...
Posjedujem klon T-rexa 450...
Bio sam u nedjelju u Donjem Pustakovcu na maloj prezentaciji letjelica, tamo sam razgovarao s dvojicom mladića od kojih je jedan voditelj kluba u PRELOGU..obojica su bili ljubazni i pristupačni za objasnit neke stvari oko helića koje nisam znao....
Pozdrav kolega! Vidim da si nas poslušao i regao se na forum :-) Razgovarao si samnom i Goldijem iz Dugog Sela-nadam se da se vidimo na meetu u Prelogu idući vikend
MAK Zapad   -    ZK Rode Prelog  - 
https://www.facebook.com/progressof/?ref=bookmarks
Quad micro+mini, Hamer X-8, Dex min, T-Rex 500, Tarot650Ironman X8 Futaba 14SG

Odg: predstavite se

Reply #860
Pozdrav svima!
Moje ime je Ivan, imam 48god. iz Gunje sam trenutno sam na terenskom radu u Njemačkoj..  modelarstvom sam se bavio u davnoj mladosti, pa preko da se okušam ponovo i tako odlučio sam se za quadcopter..


Odg: predstavite se

Reply #861
Ivane ,dobrodošao na forum,ovdje imaš ''mali milijun'' eksperata za quadcopter-e,ukoliko Ti trebaju savjeti.... ;) LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: predstavite se

Reply #863
Pozdrav svima!

Moje ime je Saša, 30 godina, dolazim s Krka...
Forum pratim već duže vrijeme, čitam i pokušavam "pohvatati" konce ovog lijepog hobija.
Kontakta s RC-om osim 1-2 mini "autića" do sada nisam imao ali razmišljam o kupnji / izgradnji RC quada - o tome više u temi u kojoj tražim pomoć :)

Nadam se da ću imati prilike i osobno se upoznati s nekim članovima foruma!


Odg: predstavite se

Reply #865
Pozdrav svima, Filip, iz Splita.
Od nedavno pomalo letuckam Phantomom 2 vision + koji je žena kupila za posao.
Nije da se žalim, a još ga nisam uspio pošteno ni srušiti  ;D

Odg: predstavite se

Reply #866
Dobrodošao!
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: predstavite se

Reply #867
Evo da se i ja predstavim, ime mi je Zlatko iz slavonije sam tjst. okolica Nasica. Godina dosta :) , ozenjen, dvoje djece.  Modelarstvo me oduvijek zanimalo tjst davno sam se bavio time u osnovnoj skoli. Vidim da i mog sina to zanima pa sam eto tako dosao i do ovog foruma da se malo informiram. Od rodaka sam dobio njegovu staru stanicu Graupner jr 414fm,  molim da mi netko kaze moze li ista posluzit za pocetak. Takoder sam dobio i neku jedrilicu na koju sam mislio stavit neki motor, to cu sve poslikat pa stavit na forum da me mozete posavjetovat sto i kako ucinit sa svim tim sto imam. Za sada toliko i pozdrav svima.


Odg: predstavite se

Reply #869
Pozdrav svima, Filip, iz Splita.
Od nedavno pomalo letuckam Phantomom 2 vision + koji je žena kupila za posao.
Nije da se žalim, a još ga nisam uspio pošteno ni srušiti  ;D


Pozdrav i dobro dosao! :)


Ako ti se zena zove Lidija ... stvarno radi super fotke ... dugo vec pratim njezine radove! :)
Morat ces joj nabavit malo vecu pilu da moze i DSLR dignut u zrak! :)


Slobodno ju malo reklamiraj ... evo budem ja! :)
http://lidija-photo.com/