Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 514738 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #915
Tiho, Slavonski Brod, totalni početnik :)

Odg: predstavite se

Reply #916
Dobrodošao Tiho , bit će  dana kada ćeš se osjećati kao profi...ali bit ćeš onda i stariji... :-\ Pozdrav iz kišnog Splita.. :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #917
Pozdrav, zovem se Petra, imam 28 godina i već neko vrijeme rezbarim zidove svojim koaksijalnim helikopterima za početnike. Nadam se da će mi ubrzo bolje ići jer će mi novčanik presušiti. Skup je to hobi.
Došla sam ovdje naučiti neke nove stvari, vidjeti je li to stvarno za mene. Sad sam zaglibila sa jednim helikopterom kojeg ne znam složiti kak spada. Kad čitam vaše postove vidim da nemam pojma o ničemu. Ova zadnja rečenica uglavnom sumira sve što je važno.  ;D

Odg: predstavite se

Reply #918
Dobro došao Tiho, nadam se da se uskoro vidimo na jelasu.  8)

Odg: predstavite se

Reply #919
Dobro došao...
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: predstavite se

Reply #920

Kako nije  :D

Petra, malo prosurfaj po Helikopteri pod-forumu.
Vrijeme je da napravis slijedeci korak, bacis igracke i nabavis pocetnicki helic :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: predstavite se

Reply #921
Hvala.  :) Već sam bacila oko na taj podforum i na malo ozbiljnije modele helikoptera po netu. Izbora je stvarno puno. A ni ne znam što točno tražim.

Edit: Iz okolice Varaždina sam.

Odg: predstavite se

Reply #922
Dobrodošla Petra , nemam pojma o helićima ,ali sva sila ostalih eksperata ,na forumu ,zna sve o njima .
Puno dobrih želja iz Dalmacije.  :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #923
Pozdrav svima, ime mi je Luka i dolazim sa sunčanog Hvara ( ove godine u rangu londona po kiši ;) )
Nov sam u svijetu multirotora i iskosto mi je na razini Hubsan x4. zanimaju me FPV racing quadovil.


Pozdrav svima




Luka

 

Odg: predstavite se

Reply #924
Dobro došao Luka ,jedan od mojih sinova se zove kao i Ti.Na našem forumu možeš doznati skoro sve što te zanima,naravno ,mislim na RC letjelice.Znam da danas nitko nikog ne sluša ali želio bi da,nakon Hubsana, nastaviš pilotirati, sa manje zahtjevnom letjelicom....a za ove Tvoje finalne skupe želje ,će biti vremena a nadam se i novaca.Pozdrav iz Splita  ;)
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #925
Dobro došao Luka ,jedan od mojih sinova se zove kao i Ti.Na našem forumu možeš doznati skoro sve što te zanima,naravno ,mislim na RC letjelice.Znam da danas nitko nikog ne sluša ali želio bi da,nakon Hubsana, nastaviš pilotirati, sa manje zahtjevnom letjelicom....a za ove Tvoje finalne skupe želje ,će biti vremena a nadam se i novaca.Pozdrav iz Splita  ;)
Mes
Hvala, ja sam otvoren za savjete. Ako imate kakav prijedlog ili nekog ko mozda prodaje polovno quad samo javite. Ni sam neznam odalke da pocnem ;)

Odg: predstavite se

Reply #926
@Živio Luka , ma ne dajem Ti savjete , ali postoje momci koji se već duže bave multirotorima (ja nisam taj) , i koji su prošli sve ''dječje bolesti'' tih letala ,pa bi bilo uputno da ih kontaktiraš na PM ,vjerujem da će veći broj njih odgovoriti na tvoje upite.
Prati događanja na forumu i sam ćeš vidjeti tko Ti najviše odgovara kao mentor a i za eventualnu kupovinu.Naravno da je većina njih u Zagrebu,ali ni to nije prepreka.
Sretan Božić i Nova... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #927
Pocnes od teme Blackout. U par navrata je tamo nabrojana cijela konfiguracija za mini quad. To je mrak za pocetak. I netreba ti fpv nego mobius i letis oko sebe i snimas. Pa 4-5 mjeseci kasnije lagano kupis komponente za fpv i nadodas gore. To je super pocetak.

Odg: predstavite se

Reply #928
Hvala svima na komentarima. Malo cu sljedeci par tjedana prelistavati stranice i forum.
Sta se tice Blackout-a zanimljivo je i vjerovatno cu tako i pocet.

Hvala svima i Sretan Božić i Nova Godina.

Lp

Luka

Odg: predstavite se

Reply #929
Moras ulozit strpljenje u citanju svega toga jer ti ljudi naravno nece pomoc ako vide da postavljas pitanja o kojima se vec sto put pisalo. Nema druge nego malo po malo upijat detalje. Ajde sretno! By the way, prati oglase, svako toliko neko prodaje manji quad...
A veselimo se snimkama iz zraka sa otoka, premalo toga ima na forumu!