Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511893 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #1095
Milan Karakaš, Vinkovci. Dob: 53+... stari/novi član...možda i nije najpametnije da se opet vraćam ovdje, neki me jednostavno nemogu smisliti...

LP,
milan
---

Odg: predstavite se

Reply #1096
Nek si se ti Milane nama vratio, dobro došao!
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

 

Odg: predstavite se

Reply #1097
Pratio sam sa strane i obzirom da sam novi, nisam se uplitao u raspravu. Sad moram reći da mi je jako drago da si se vratio. Pokazao si da nisi zlopamtilo, a da si poseban, to si već pokazao. Dobro nam se vratio!

Odg: predstavite se

Reply #1098
Pratio sam sa strane i obzirom da sam novi, nisam se uplitao u raspravu. Sad moram reći da mi je jako drago da si se vratio. Pokazao si da nisi zlopamtilo, a da si poseban, to si već pokazao. Dobro nam se vratio!

Heh, znam da sam poseban (munjen, opičen...), ili jednostavno - excentrik. :D

Hvala.

LP,
milan
---


Odg: predstavite se

Reply #1100
Nismo Mićo.....svi smo tu..... ;)  ajd pravi nešto pa u zrak.....predlažem neko krilo....


Odg: predstavite se

Reply #1102
Pepertomobil ne postoji znaš i sam ;D ......nego uhvati se ti modelarstva i experimenata tu možeš puno toga napraviti i večina može ponešto naučiti uključujući i mene i sebe......
Ja se taman igram s letećim krilima, pravim neku Sally plank krilo za glajdanje a več mozgam kako na v2 postaviti motor........

Odg: predstavite se

Reply #1103
Pepertomobil ne postoji znaš i sam ;D ......nego uhvati se ti modelarstva i experimenata tu možeš puno toga napraviti i večina može ponešto naučiti uključujući i mene i sebe......
Ja se taman igram s letećim krilima, pravim neku Sally plank krilo za glajdanje a več mozgam kako na v2 postaviti motor........

Super. Jučer sam počeo, ali nisam dovršio "heli-pad" sa svjetlima. Kupio one 5050 LEDice sa kontrolerom, a ide na 12V, pa može i na 3S bateriju. Namjera je montirati na dvije plohe od stiropora, tako da bude prijenosno. A rubovi će biti osvijetljeni - za let u sumrak.

LP,
milan
---

Odg: predstavite se

Reply #1104
Pozdrav svim modelarima.
Ja sam Igor iz Velike Gorice (Kurilovec).

U avio modelarstvu sam totalni početnik. Trenutno sam vrlo zagrijan za ovaj hobi.
Prilika se ukazala za kupnju FMS Mini Moa jedrilice sa pomočnim motorom tako da trenutno učim letit sa njom.
Za sad samo jedan ozbiljniji pad bez posljedica i nekoliko uspješnih letova.

Zima dolazi ali se nadam da ću upoznati pokojeg modelara na nekom druženju sa dolaskom ljepšeg vremena.

Do daljnjega lijepi pozdrav svima.
FMS Cessna 182 Sky Trainer 1410 mm, Multiplex Extra 330 SC 1150mm, Zagi 1200 mm, Tamiya CC-01 Mitsubishi Pajero, Fly Sky FS-i6

Odg: predstavite se

Reply #1105
Ja sam MARKO iz Slavonskog Broda, bavim se automodelarstvom, ovim putem vas sve pozdravljam,,, :) :) :)
Titus 600 y6,Turnigy tgy i10,S550,DJI PH3 PRO

Odg: predstavite se

Reply #1106
Pozdrav svim modelarima ma gdje god se nalazili!
Ime mi je Darko,iz Zagreba sam a aviomodelarstvom sam se počeo baviti još u osnovnoj školi u kako se to onda zvalo KMT OŠ MŠ iliti u prijevodu klubu mladih tehničara osnovne škole Milan Špalj.Prestao sam se baviti modelarstvom negdje u trećem razredu srednje,a da bi mu se vratio prije per godina sada već kao 50 godišnjak.Unatoć dugoj stanki strast nije nestala.Nekad sam radio samo jedrilice poput CIRUSA,SAPERA,DANA i razne modelčiće pokretane gumom na navijanje a RC modeli su mi bili san snova.Danas je san postao stvarnost,dostupna je nekad nezamisliva elektronika,materijali,elektromotori,baterije su lakše nego ikada.Treba samo imati mašte,vremena pa i novaca.Ja osobno volim sam smišljati svoje modele koje uglavnom radim od stiropora,jelovih letvica,balze i raznih priručnih materijala.Mogu se pohvaliti da sam u zadnje dvije godine napravio i dva FPV modela zahvaljujući fly freak forumu,RC groups i mnogim drugim stranicama na netu.Hvala vam svima koji nesebično objavljujete svoje projekte i nadam se da ću uskoro i ja objaviti svoje priloge.Hvala svima i pozdrav.

Odg: predstavite se

Reply #1107
Toni iz Sibenika, frisko u svijetu multikoptera, ali malo duze u amaterskoj fotografiji  :)

Odg: predstavite se

Reply #1108

Lijep pozdrav
zovem se Dubravko, 38 godina iz Zagreba.
Ove godine sam kupio Bixler 2 i Spektrum DX6i.
Pa me krenuo GAS (Gear Acquisition Syndrome), kupio Fun Cuba i multikopter DJI F450 i Skipera (hidroavion) od dr. Toma. :)
Vozao multikoptera i zapostavio avione tako da sam ga ovaj tjedan prodao (zajedno sa stanicom) i kupio stanicu 9XR pro.
Sad se vraćam avionima.

Odg: predstavite se

Reply #1109
Predstavljam se sa velikim zakašnjenjem jer dosad nisam vidio ovo mjesto za predstavljane, ali to je zato jer nemam baš bogzna što reći, a malo i zbog egoizma, jer zanimalo me je jedino da ušičarim neki savjet. Ja sam Nenad iz Rapca (40 km od Pule). 55 mi je godina, a ono 25 uz Nenad je samo redni broj ( mada na jednom drugom forumu to je fasciniralo neke ženske, a neznam zašto). Pre dve godine sam prestao profesionalno voziti motor ( za KTM ) zbog godina i kilaže, pa sam podjetinjio i kupio si mali helihopterčić, a dalje znate


     ...ako se setim nečeg zanimljivog o sebi nadopuniti ću predstavljanje