Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511582 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #1125
Evo iz nepoznatih razloga opet se prestavljam na ovom forumu. Već sam godinu i po dana ali ostao sam bez svih postova i PM poruka.


Uglavnom, odnedavno mag.ing. računarstva s FESBa, radim i boravim u ST. Bavim se copterima već dvije godine s tim da sam se prvenstveno bavio klasama 450+. Čak mi je i diplomski bio na temu coptera. Sad se prvenstveno zanimam za fpv freestyle i znam da ću ovdje naći odgovore na puno pitanja. No, moj jedini problem je malo vremena za letenje tako da nisam baš ekspert po tom pitanju


Pozdrav svima (opet) :)

Odg: predstavite se

Reply #1126
Pozdrav,

mateo iz rijeke, trenutno zivim u zagrebu. u fazi sam skupljanja dijelova za quad250. bezuspjesno trazim po forumu gdje i kada ekipa leti da se malo bolje upoznam sa svime.

Sent from my SM-T715Y using Tapatalk


Odg: predstavite se

Reply #1127
Postovanje ekipo,


Tomislav Zagreb.
Evo s frendom (Jan) smo usli u vode RCa, i krenuli raditi Dron, prica kako smo poceli je malo duza, i ne znam je li ovo mjesto za to :) I gdje bi mogao napisati cijelu pricu.
No eto poceli smo prije nesto vise od 1 godine, napravili smo 2 Quad coptera, iako smo pocetnici, drugi je raspona oko 1m, te moze dici oko 3-4 kg. Susreli smo se s mnogim problemima, i nasli puno rjesenja :) Eto vidim ne da mogu puno pronaci i nauciti ovdje, vec i doprinjeti ovom forumu, a mozda padne i neko druzenje :)


Jos jednom pozz svima...

 

Odg: predstavite se

Reply #1128
Pozdrav,


Josip iz Zagreba, trenutno radim drone bez kamere i pokusavam nac vise materijala za postupak pa sam se uclanio na ovaj forum jer vidim da se moze dosta naucit i korisnici se cine dobri i puni znanja  :)

Odg: predstavite se

Reply #1129
Pozdrav svima novodošlima,dobru zabavu i naravno naučite nešto ili nas podučite nešto 8)

Odg: predstavite se

Reply #1130
Pozdrav,


Josip iz Zagreba, trenutno radim drone bez kamere i pokusavam nac vise materijala za postupak pa sam se uclanio na ovaj forum jer vidim da se moze dosta naucit i korisnici se cine dobri i puni znanja  :)
Bok i dobrodošao,rubrika multirotori je za tebe,tamo se obrati u vezi toga što te zanima.Bok ;)

Odg: predstavite se

Reply #1131
POOZ
Danijel iz Popovaće
zanimaju me dronovi, na sve me navukao buraz...
poooz

Odg: predstavite se

Reply #1132
Bok,


Zovem se Igor i živim u Dupcu ,inaće sam živio i odrastao na Trešnjevci čitaj " žena me preselila "  :D
Inaće sam završio elektrotehniku.
Totalni sam početnik u RC svijetu,kao klinac sam se nešto malo bavio avio modelarstvom dok je postojala Narodna tehnika na Trešnjevci.
Trenutno posjedujem jedrilicu Phoenix i jednog drona a jako me intersiraju Warbirds.
Ako je netko raspoložen za neko druženje na livadi samo neka se javi. :P


LP

Odg: predstavite se

Reply #1133
Pozdrav svima.
Zovem se Bernard i iz Našica sam.
Zanimaju ne quadovi i snimanja.
Imam Phantoma 2 sa Gopro kamerom

Odg: predstavite se

Reply #1134
Pozdrav Bernarde![emoji2]

Odg: predstavite se

Reply #1135
Pozdrav od Roka iz Splita, quadovima se igram vec 3 god, imam 2 phantoma, vision i vision+. Kombiniram ih sa originalnim setupom i povremeno sjcam na gimbalu.

Lijep pozdrav svima.

Odg: predstavite se

Reply #1136
pozdrav, ja sam Marin, zivim u Zagrebu, poceo sam letiti multirotore i super je zaraza

Odg: predstavite se

Reply #1137


Zovem se Zlatko, iz Rijeke sam. Radim u firmi koja se bavi grafičkim i web dizajnom te fotografijom.
Nedavno je firma odlučila nabaviti multikopter kako bi klijentima ponudili snimanje iz zraka.
Obzirom da smo njubovi, nadam se da ću ovdje naći pokoji dobar savjet ili pomoć ukoliko mi zatreba, a u budoćnosti, tko zna, možda i ja odrastem pa budem u stanju davati savjete.  ;D

Odg: predstavite se

Reply #1138
Pozdrav

Zovem se Ivan , iz Siska sam
Duze vrijeme sam bio na cesti/vodi, a
nedavno sam poletio (i ostao u zraku) sa ZMR 250
I krecem dalje sa letecim igrackama

Odg: predstavite se

Reply #1139
Pozdrav svima. Ime mi je Robert, stanujem u okolici Bjelovara, (poz. zmaltar).
Volju za modelarstvom imam valjda oduvijek ali sada sam prikupio i par stvari za prvi let.
Fali mi samo baterija i malo vremena za sastavljanje.
Na početku bi zahvalio svima na moru korisnih informacija koje sam našao ovdje.