Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511585 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #120
@denis:ne donose li ih rode i poštari           mislim da bi kinezi mogli i dete poslat, samo da prođe carinu :D

Ma donose ih poštari samo ako odabreš najjeftiniju poštarinu(onda carina ne pregledava) ;)


Odg: predstavite se

Reply #122
znanja o modelarenju i RC letenju prenosio sam juniorima, pretežno mojima i to tako dobro da me oni sada redovito pobjeđuju na tekmama
Na mladima svijet ostaje. Uostalom čuo si za Hucaljuka?
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...


Odg: predstavite se

Reply #124
čuo sam jedan gradski izraz, spaljena ekipa s kremića. bez uvrede :)

Odg: predstavite se

Reply #125
eto i ja skuzio ovu temu pa da se predstavim:

dakle ime: Tomislav, 26.godina

Zivim u okolici vrbovca.
Inace imao dugo helic i puno ga popravljao pa sam na zagija presao. sad uzivam i ne kosta skoro pa nis. Trenutno slazem fokkera a i tri ili quad copter se sprema.

Inace informaticar po struci, volim motore i vozim choppera, bavim se i airbrushem ...

Pozdrav svima!

Odg: predstavite se

Reply #126
već sam se dijelom predstavio u svom prvom postu al evo opet:

Zovu me Dragec, imam 38 godina, iz Zagreba sam. Bavim se računalima, održavanjem računalne mreže i održavanjem bankarskih strojeva.

Veliki sam zaljubljenik u letenje i u strojeve vezane uz isto, a posebno WWII propelerce. s obzirom da financijska situacija ne dopušta da letim u real life, letenjem se bavim isključivo letenjem u avio simulacijama i sad po novome RC helikopterima. Od simulacija volim IL2 i član sam DangerDogz squadrona. Odlična grupica ljudi.

za RC avionima, helićima i inima lud sam od djetinjstva ali tek mi se sada pod "stare dane" pružila prilika da se u tome i okušam.

od strojeva imam Esky Big Lama i Esky Belt CP V2
No matter how good the violin may be, much depends on the violinist.

Odg: predstavite se

Reply #127
Evo riješio da i ja obavim formalnost, zovem se Antal,  iz Zagrebačke Dubrave sam i volim letit male avijune.
Inače u hangaru držim jednog zagija i još jednoga koji je nedovršen, dva taxija, jedan nedovršeni pajper zvan "mali žuti", extra koja ne želi poletit, cap koji visi na deki i čeka da porastem, i jedrilica koja je doletila skoro džaba pa joj nisam mogao odoliti.
Ovim sportom počeo sam se negdje devedesetih baviti a prije desetak godina zbog manjka vremena spakirao sam sve u šupu i sve to skupa ispakirao opet prošle godine na nagovor kolega sa kanala.
Od tad eto mene u ovim vodama.
Obično ćete me nalaziti na kanalu a letim i na Domovinskom mostu i u Dubravi, ovisno o tome gdje se škvadra okuplja.

Toliko o meni.



      

 

Odg: predstavite se

Reply #128
Bok ja sam Filip

Zovu me Fićo po onom autu.

Imam 12 godina uskoro ću 13.  Najmlađi modelar do sada kako ja znam. Rodio sam se u Zagrebu pa sam se preselio u Austriju pa nakon 3 godine natrag u Hrvatsku pa onda nakon 3 godine u Tursku nakon 3 godine u Švicarsku di sam sada. Pričam, čitam i pišem bez problema: Hrvatski, Njemački i Engleski a sada upravo učim Francuski.

Bavim se sportom i sada sam se zapalio za modele. Letim di se sjetim, i dosada sam imao igračku avion a sada ću kupit J-3 Ultra Micro Cub (u svici nema puno parkova di bi mogao letit veće modele).  Ako vise želite znat onda mi pošaljite privatnu poruku pa ću odgovorit.

Pozdrav
Upravo sam skužio da moram držati gas ako želim da mi avion poleti.

Odg: predstavite se

Reply #129
Dobro nam došao Fićo, ti si stvarno imao svoj životni put...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: predstavite se

Reply #130
Bok ja sam Filip

Zovu me Fićo po onom autu.

Imam 12 godina uskoro ću 13.  Najmlađi modelar do sada kako ja znam. Rodio sam se u Zagrebu pa sam se preselio u Austriju pa nakon 3 godine natrag u Hrvatsku pa onda nakon 3 godine u Tursku nakon 3 godine u Švicarsku di sam sada. Pričam, čitam i pišem bez problema: Hrvatski, Njemački i Engleski a sada upravo učim Francuski.

Bavim se sportom i sada sam se zapalio za modele. Letim di se sjetim, i dosada sam imao igračku avion a sada ću kupit J-3 Ultra Micro Cub (u svici nema puno parkova di bi mogao letit veće modele).  Ako vise želite znat onda mi pošaljite privatnu poruku pa ću odgovorit.

Pozdrav


Filip - Fićo po "ONOM AUTU" :D :D :D :D


Mi neki, sjedih brada, smo vozili i volili "one aute".


Pozdrav Filipe ...  i malo procitaj predhodno forum da ne pitas nesto sto je vec odgovoreno, jer smo mi bivsi vlasnici "onih auta" lijeni odgovarati na nesto sto je vec odgovoreno, cesto i nekoliko puta. Posjeti http://www.rcgroups.com/ , http://www.wattflyer.com/forums/ , http://www.rc-network.de/forum/ , mozes i http://forum.modelarji.com/ ako ti Slovenski nije problem. Na svim ovim sajtovima naci ces obilje informacija pa i onu koja je stanica najbolja  ;) . Zapravo to jedino neces naci , jer svi "svoga konja hvale".


Pozdrav,
Mifi
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: predstavite se

Reply #131
Pozdrav.

40 i kusur let, zavrsil za stare Juge za aviomehanicara, ali od '91. radim izvan struke,

moja kalvarija je pocela prije 4 tjedna kad mi je frend u 20.00h u ruke uvalio paket s Beltom 2 CP,

u 23 sata sem postogao plafon leta od 2,40 metara (toliko mi je visoko strop sobe  :D )

zamijenjnea hrpa dijelova (osovine zupcanici rotor), strop sobe bu pricekal  ::)

od tad malo letuckao s Lamom ali to nije to, i slagao Belta, jeo jedan polet ali zakvacio tlo elisom, ostala cijela ali otisao zub na zupcaniku,

slijedi promjena zupcanika i napokon montaza training seta, bumo vidli ovaj vikend (nadam se) hocu li i koliko povecati promet Zagrii.

P.S ak mi fali koje slovo i +li ima viska, no frks, statisticki gledano u principu sve je tu  ;D
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF

Odg: predstavite se

Reply #132
Ajde da se i ja tu predstavim!

Dakle,ime mi je Dražen Krasnić,tehničar po struci,a imam stolariju tj. firmu po imenu "Krasny" od 92 do danas i radim isključivo namještaje,lokale...
Lokacija:Novi Zagreb-Dugave.Radiona u Brezovici.
Modelarstvom se bavim od negdje 1977,počeo u "Narodnoj tehnici grada Zagreba" kod drugova Renea i Marka...
Na Lučko me tata vodio još ko klinca,čak smo i biciklima tam dolazili puštati avione!Od kako su stavili onu ogradu nekak mi nije više gušt ići tamo pa smo se nas par preselili na kanal,između dviju cesta za Brezovicu.
Moram priznati da slabo letim jer nikako naći vremena za slagati neki novi model,tako da su ovi RTF malo popravili situaciju.
Sada su me počeli zanimati heliči,ali polako!Toliko za sada.

Pozdrav svima!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: predstavite se

Reply #133
Već kad svakodnevno obilazim forum da se i ja predstavim... Zovem se Marko, imam 22 godine, trenutno živim u Đakovu, a rodom sam iz Slavonskog Boda. Od kako znam za sebe gledam u sve što leti :D Nažalost nemam ni model, ni stanicu...  :'(
Ako ne prije, onda kad fax privedem kraju krećem s prvim modelima, a do tada će te gledati kako ide moj projekt izrađivanja padobrana. :) Ako Bog da i ja ću si napraviti igračku :) O tome uskoro, samo dok stigne padobransko platno :)

Pozdrav!

Odg: predstavite se

Reply #134
Eto i mene, ime mi je Zoran i zivim na Peljescu.Strojar sam po struci, informatika i elektronika mi je hobi (i rc letala naravno)! Imam 37 god. Stalno gledam postove pa eto odlucio da se registriram.
Kad sam bio klinac stalno sam gradio neke jedrilice i avione ali ovdje bas i nema prostora za to letit pa sam sada na helikopterima iako i za njih treba prostora!
Jos sam pocetnik naravno ali mi ide i zadovoljan sam. Treniram na AeroflyProDeluxe i ClearView simulatorima a u stvarnosti mucim E-sky HoneyBeeKing3!
Trenutno slazem 450 klasu u Hughes 500D MIL trupu.
Ne zanimaju me 3D letovi, samo scale flight cega ovdje bas i nisam vidio?!
Ima li vas heli scale flyera ovdje?
Enlight me!