Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511787 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #165
Bok Kiki,

lijepo da si se napokon registrirao... vidimo se ;)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: predstavite se

Reply #166
Pozdrav!

ja sam zoki zivim u Puli 30 god imam u dupetu i trazim mladju zensku osobu do 30 god radi povremenog druzenja (na livadi vozikat helikoptere i avione) :P :P :P
modeling-om se bavim od 2000 ali 3D, modeliro i helikoptere i avione... 
uzivo poceo tek sad :)

gledam po forumu sta nema nikog iz pule niti neko okupljaliste u puli razmjena informacija itd???

Odg: predstavite se

Reply #167
Pozdrav!

Ja sam Bojan Blažek,imam 27 godina,živim u Torčecu malo naselje kraj Koprivnice. Bavim se modelarstvom od prošle godine,zarazio me moj prijatelj.Za sada modele izrađujem iz deprona (kojeg fala bogu ima!),nisam u nikakvom klubu ali imamo kolega i ja veliku livadu kraj moje kuče za testiranje modela! Skršio sam 4 modela za sada, a 3 imam u letnom stanju! Pozdrav svima!  ;D
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: predstavite se

Reply #168
Bok Boky. Dobrodošao :)
Ne znam točno di je Torčec ali znam po čemu je poznat.  Tamo je živio gosp. Ivan Lakuš ( 1891- 1949 ). A on ti je između ostaloga poznat po tome što je 1917. god. uzgojio hrvatsku autohtonu kokicu (koku hrvaticu) koja je bila i ostala najbolja nesilica na ovim područjima i šire. Tak da se zna  ;D
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: predstavite se

Reply #169
I kako da ja nakon ovog predstavljanja budem originalan i simpatičan?!?

Dakle klasika: zovem se Neven, iz Rijeke sam imam 33 godine i modelarstvom se bavim od...čim prestane bura tako da napokon mogu letit svog Wing Dragon-a bez posljedica.
Model mi je supruga kupila za nedavni rođendan i, naravno, odmah sam pronjuškao po netu da vidim šta tu ko radi. I eto me na forumu. Za sad proučavam topic-e i upijam informacije. Samogradnja će za sad počekat, iako sam već počeo radit rezač.
Za kraj: ima tu koga iz Rijeke? Jednostavnije bi bilo za svih da pronađem "žrtvu" koju ću davit uživo nego da vas svih na forumu davim s već previše puta postavljenim pitanjima.

Odg: predstavite se

Reply #170
Maknuo sam nemodelarsko predstavljanje u birtiju!  :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: predstavite se

Reply #171
Ja sam Paul Treščec,is Koprivnice,imam 17 godina,polazim elektrotehničku školu,to je to  :)

Odg: predstavite se

Reply #172
Dragi forumasi

zovem se marko, zivim izmedu koprivnice i varazdina tocnije okolica ludbrega,  21 godina, recimo teski pocetnik, od malena me zanimalo modelarstvo ali kako nedostatak vremena i novaca ( prije ) sreca sad vise nije toliko strasno pa mozemo uzivati u tim sitnicama

nego da ne duljim nadam se ugodnom druzenju

Odg: predstavite se

Reply #173
Pozdrav svima.

Moje ime je Toni , imam 33 god. , živim,radim,letim (a ponekad i rezbijem model ) na otoku Rabu .
Modelarstvom se bavim oko 2 god. , uglavnom izrađujem modele od deprona i stirodura (lakše ih  pokrpam poslije crasha ako uopće što ostane ).
U zadnje vrijeme radi se na multirotorima. To me fasciniralo do kraja , za sada je napravljen
triki i quad a u planu je i hexa .
Ovu priliku bi iskoristio i da vas svih pohvalim , puno toga mi je u početku bilo nejasno ali nakon noći i noći čitanja po forumu dosta stvari sam naučio i još više zavolio ovaj prekrasan hobi.



Odg: predstavite se

Reply #174
evo i tebe  ;)

Odg: predstavite se

Reply #175
Pozdrav svima,
Ja sam Josip, imam 15 godina. Iz Zagreba sam na Savskoj. Modelarstvom se još nisam zapravo počeo bavit ali lagano se pripremam...
Do sada sam vozio "modele" za jednokratnu uporabu (2 kom) dakle tipa konzum i turbo limač koje sam skršio u roku 24 sata. :-[
Došao sam do zaključka da mi je jeftinje kršit svoje avione pa imam u planu izgradnju Zagia...

Odg: predstavite se

Reply #176
Pozdrav iz Čk-a, zovem se Zoran, stara konjina :) , modelarstvom sam se bavio kao mlad, i opet me primilo..... Nikad upravljao avionom na stanicu, pa sam kupio najjeftiniji model na tržištu, 2 kanalnu cessnu airbus, prva liga za naučiti osnove.. Inače radim i na izradi Su-37 od stričeka Shuemate-a....

Pozdrav
Zoran,
Čakovec

Odg: predstavite se

Reply #177
Ima nas još koje nas je primilo pod stare dane. Dobrodošao :)
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: predstavite se

Reply #178
Pozdrav

Ja sam Goran, 26 godina, živim u Zagrebu i totalni sam pocetnik u modelarstvu. Trazim neki pocetnicki avion da bi usao u ovaj zanimljivi hobi :)

 

Odg: predstavite se

Reply #179
pozdrav ja sam Davorin Jurčić...živim u Ruščici pokraj Slavonskog Broda imam 33 godine i volim sve što vole i mladi... 8)