Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 514648 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #195
Pozz ja sam Igor iz Siska trenutno gradim i lomim al bit će bolje !! ;D

Odg: predstavite se

Reply #196
pošto me gnjave ajde da i ovo obavimo...
i'am nasta
toliko sam ruzna da moram da se vatam mehanike leta da budem u blizini muskog roda  ;D
trenutno razbijam u simulatoru
a dragi me potice da to radim uzivo da dokazem da ja to mogu sa stilom  :D
dolazim iz Pule ako se smanji br gradjana NE nisu bili u blizini mog pokusaja prvog leta ;D
i to je to
VOZDRA


PS   jos cekam odgovor sto znaci Jubito pilot =)
i'm just a girl...

Odg: predstavite se

Reply #197
Dobro došla na FlyFreak nasta.
Vjerujem da će ti dragi uspjeti u svom naumu i da češ jednog dana razbijati modele u živo kao i mi  ;) .


Odg: predstavite se

Reply #198
tnx i ja se tome nadam  ;)
i'm just a girl...

Odg: predstavite se

Reply #199
Pozdrav svima,
Ivan mi je ime, Dalmatinac u Zagrebu, nadimak po pigmentaciji kad sam bio mali.
Stojarski teh. po školi, svaštar po interesu i petljanju. Nije mi teško raditi rukama i komplicirati prije realizacije. Samogradnja Van de Stadt jedrilice cca 6 m prije 25 god - živa i danas je na prodaju. Samogradnja regala u boravku - prije 30 god - još je tamo. Model za ukrasni betonski stup ( kolona, balustrada ) - 50 montiranih stupova na betonskoj masivnoj ogradi u samogradnji - još 50 god. će biti tamo ( barem ). Žbukanj, farbanje... malo kurcšlusa , nešto željeznih konstrukcija itd.  Samogradnja CB radio stanice i još ponešto jednostavno.
Samogradnja modela čamca ( uzor : moja jedrilica ) sa RC . I tu je nastao problem .
Dovoljno ?

Odg: predstavite se

Reply #200
Sorry ljudi, nisam do prije 2 minute vidil da postoji ovaj topic. (prekopiral bum tekst iz svog topica o HB-u)

Nino (za frendove Max), dolazim iz mirnog dijela Đubrave (riiiiight..), imam 22god (i imal bum 22 godine i iduće i prekiduće i za 10 godina ak treba. netreba mi više kilometara, fala lepa), prodajem zjak...hoću reć, studiram Računovodstvo i Financije (nedo Bog da si dijete upišete na to sra...faks), sviram gitaru, slušam glazbu (znači, ne cajke)  :P , bavim se parkour-om, kyokushin karate-om, streličarstvom (luk i strijela...streljaštvo je s puškom), sk8am i volim sve kaj vole mladi.  ::)

Za aero modelarstvo me zagrijala moja ljepša, pametnija i bolja polovica, Nina (ozbač, cura mi se tak zove, nemam podvojenu ličnost....sestre mi.)  ???
U 7. mjesecu ove (2011.) godine sam si priuštil za 300krznaša koaksijalca klona Syme s032 (30cm vel.) i zaljubil se u letenje z nogama na zemlji.  :)
Prije par dana sam kupil od malog Jurice njegovog zelenog pizdeka HBV2FP i odlučil ostat u ovom sportu/hobiju  ;)

Također sam zarazil i svoju malu sisterku Doru, koja nebu bila na forumu jer mora učit za školu a ne visit po internetu  >:(
Te je u mom čoporu i prije spomenuta Nina Boršćak, koja je u modelarstvu još od malih nogu, ali je imala pauzu nakon srednje škole. (brijem da bum ju nagovoril i da se pojavi na forumu).

I tak to, ja sam si sad tu z vama i nadam se da bu mi lepo.  ;D
Puna baterija? ŠAJNI! :D

Odg: predstavite se

Reply #201
bok svima ja sam Marcijan imam 16g iz zga sam sto se tice rc-a vozim samo zasad autice ,a decki iz ovih voda su mi napravili fokkera i f16 pa su mi naručili neki setup i stanicu trazimo neku jeftinu,sto se tice članova znam Matija97,pozz Marcijan­­


Odg: predstavite se

Reply #203
Pozdrav ljudi!
Eto vrati se ja,mislim bio sa i tu ali pod drugim nickom pa sam se odlucio vratiti po nicku kao sto mi je i bio.
Eto opametio sam se,neke stvari sam si poslozio.
U meduvremenu sam trgovao sa par ljudi i moram ih pohvalit..Davor iz velike gorice i toomanysecret svaka cast decki
Sad slazem jedan helic budem sve slikao i stavio na forum
Sve ostalo je po starom..na faks se ide i tako
Ovog hobija se nikako ostavit zaraza ziva

I nadam se da sam dobrodosao!
Lijep pozdrav iz Rijeke!  :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: predstavite se

Reply #204
ej pozz vedrane.

pod kojim nickom si bio?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: predstavite se

Reply #205
ooo ivane  :)
pod ergo
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: predstavite se

Reply #206
Zovem se Božo. Dolazim iz dubrave. Posjedujem tri helića: Lama V4, Nine Bravo3, Syma S 107. Relativno sam nov u ovom svijetu, ali brzo ućim.

Odg: predstavite se

Reply #207
Ooooo pa de si Božo, konačno i ti ovdje, dobrodošao.

Odg: predstavite se

Reply #208
di iz dubrave? :)
Puna baterija? ŠAJNI! :D

 

Odg: predstavite se

Reply #209
Ja sam Zdravko iz Zagreba 47 godina ..Živim u Rudešu i modelarstvom se bavim dugi niz godina sa malim prekidima :)
Sad sam ponovno aktivno počeo i krenulo je manje više uspješno....
Vjerojatno ima na forumu i starijih kolega sa kojima sam radio u mladosti. Počeo sam u Dubravi u klubu "Franjo Kluz" i ARAKAD pa ako ih ima neka se jave, a i svi drugi su dobrodošli za svaku razmjenu iskustava i pomoć.....

Pozdrav svima