Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 514523 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

da se pretstavim ~

Reply #240
Danas i DAVNO nekada,

No-1- ovako je izgledala kada sam je kupio,
     2- pa nakon uredjenja
     3- i sada NEMA Garaze to je Radionica sa grijanjem i Klimom
     4- priprema za odlazak na letenje
     5- na Letilistu-Des Moines-Iowa-USA
     6- radna Prostorija
     7- Prvi Radio Kontrol u BiH 1963 god. Tip-Tip uredjaj
     8- SE-5 poznati Engleski Lovac iz prvog svjetskog Rata- Slobodnoleteca maketa,
          SOKO-KUP Mostar Drzavno Prvenstvo 1 mjesto
     9- 1974 Aerodrom Zaluzani-Banja Luka AK "Rudi Cajavec"
   10- Po uzoru na "BIG-LIFT" Motor HP-Gold Kopf 10ccm
   11- moj Sin Silvestar
   12- Pauza
   13- CESNA palim Motor
   14- Podmladak AK. Rudi Cajavec Banja Luka-neposrednp pred Rat
   15- "Podmladak u USA"

Odg: predstavite se

Reply #241
Pozdrav ekipa....evo da vam se i ja predstavim .. Zovem se David (19) godina,oduvijek mi je zelja bila kupiti i napraviti vlastiti rc avion...al nisam bio u mogucnostima ,jer nije nigdje bilo kupiti blizu mene :D sad je to vec malo lakse...trenutno nemam jos nikakav ozbiljni rc avion...al zelim napraviti vlastiti..:) pa cete mi i vi malo pomoci oko nacrta i samo gradnje ja se nadam :) ;)

Odg: predstavite se

Reply #242
pozdrav prvom susjedu iz širokog ;)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: predstavite se

Reply #243
Pozdrav svima!
Zovem se Antonio ,imam 17 godina i živim u Ozlju.Najviše me zanimaju helići  ;D ;D .Imam Nine Eagles Solo Pro V2 kojim sam već letio 3-4 mjeseca.
Trenutno planiram kupiti Tarot 450 FBL.To če mi bit prvi helić koji ču slagat pa ako zapnem pitat ću za pomoć  :P

Odg: predstavite se

Reply #244
Pozdrav društvo. Zovem se Pavao Alexander Gruzinov, dolazim iz Zagreba, iz Dubrave. Imam 23 godine, po zanimanju sam medicinski tehničar. "Zračni sport" me zanima još od malih nogu kad sam u Dubravi izrađivao modele od balze i one male rakete. Sad sam nakon dugo vremena odlucio se ponovno za avio hobi i za početak kupio onu igračku od helikoptera Syma s107 koji i nije nesto posebno. Letio sam na simulatoru u meduvremenu i odlucio se za nesto vece.... Iz toga razloga sam ovdje da malo vise naucim, a i okusam se u samogradnji nekog jednostavnijeg aviona.
Lp,
Alex

Odg: predstavite se

Reply #245
Dobro nam došao kolega Aco - Pavle  ;)

Odg: predstavite se

Reply #246
Aca Trica  :P
Lp,
Alex

Odg: predstavite se

Reply #247
Pozdrav svima!

Ja sam Emanuel, iz Međimurja, točnije iz Hodošana. Imam 21. godinu, student sam elektrotehnike. Interesantni su mi avioni oduvijek, za RC modele sam imao mišljenje da je to previše skupo, a sad vidim da nije sve tako. Prije mjesec, dva sam počeo malo čitati forum, naletivši više slučajno na njega i zainteresirao se oko RC modela, tako da sam odlučio i napraviti jedan. Planiram izraditi Zagi za početak, jer mi se čini najjednostavniji, ali to tamo za mjesec dana kad dođe malo ljepše vrijeme i kad ispiti prođu. Sve mi je još relativno novo, uspio sam skužit neke stvari oko izrade aviona čitajući forum, ali još mi je velika nepoznanica letjeti modelom, ali za to čekam da stigne stanica (Turnigy 9x), pa valjda ću shvatit neke stvari uz pomoć simulatora. ;)

Odg: predstavite se

Reply #248
Bok Emanuel i dobrodošao :)
MAK Zapad

Odg: predstavite se

Reply #249
Emanuel, I ja sam iz Medimurja :DDD Zivim u Novom Selu na Dravi :DD poozz
MiniPet 4 channel quad :: Hype WoW! :D

Odg: predstavite se

Reply #250
Međimurci, skupljate se, odlično  :) dobro nam došli!

lp,
Marko

Odg: predstavite se

Reply #251
Da, vidio sam, po forumu ima nešto Međimuraca  ;D
A vidio sam i u živo neki dan još u ljeti da se leti pored obilaznice Čakovca i da ima i te ekipe na forumu..

Hvala na dobrodošlici!  :)

Odg: predstavite se

Reply #252
Ja sam upoznal jednog starijeg covjeka u varazdinu koji leti avione pa mi je rekel da ima tu kod nas vise njih ali da vecinom su svi na avionima ili quadrocopterima..  Mozda ih vise upoznam :P ali posto sam ja samo vikendom u HR bas i nema vremena da bi malo potrazil ili se raspital ;)
MiniPet 4 channel quad :: Hype WoW! :D

Odg: predstavite se

Reply #253
ima nas ko drva, dobro ti je reko ;)

 

Odg: predstavite se

Reply #254
ooo, Super :D a kam vi to svi idete letjeti? :P
MiniPet 4 channel quad :: Hype WoW! :D