Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511765 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #256
Pozdrav

Nitko me nije upozorio za predstavljanje pa nisam znao, moje isprike.
Znači živim u Zg  porjeklom iz BiH, modelarstvom se bavim skoro godinu dana, vlasnik HK450V2 i Esky bee3 (oba razbijena) .
Neke kolege sam upoznao na školici letenja prošle godine u kojoj smo dosta naučili (ako bude i ove godine dolazim opet), u
svakom slučaju hvala svima na podršci i odgovorima na mojs pitanja i naravno svim kolegama s kojima sam uspješno trgovao. 

Pa veliki pozdrav i vidimo se na domovinskom ili nekom drugom letjelištu (čim popravim 450 i složim turnigy tx9)

Odg: predstavite se

Reply #257
Dobro nam došao kekec  ;)

Odg: predstavite se

Reply #258
evo ljudi i ja da se predstavim.
iz zg sad, g vrapce, modele sam stavio u hangar...
osim modelarstva vozim motore i terence.
pa se vidimo po temama...
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: predstavite se

Reply #259
bog!  ime mi je sime iz zadra sam ,modelarstvom se bavim oko 5 god.
ima vec neko vrijeme sam otkrio microhelice i oduševili su me.HK-190 mi je sad  aktualan   :)

Odg: predstavite se

Reply #260
PoZDrav zadranine moj!  ;)

Odg: predstavite se

Reply #261
Pozdraf! Evo i mene pa da se predstavim... Zg zapad, par m visinske razlike ispod kolege  ;D
Modeli će u hangar kroz par min. Modeli uglavnom powered by deda Horvatin...

evo ljudi i ja da se predstavim.
iz zg sad, g vrapce, modele sam stavio u hangar...
osim modelarstva vozim motore i terence.
pa se vidimo po temama...

Odg: predstavite se

Reply #262
Neki od Vas me već znaju (Ponajviše ekipa iz Dugog Sela)
Štef iz Zeline, skoro svaki dan visim ovdje, konačno našao vremena i za registraciju.
kosim...

Odg: predstavite se

Reply #263
Bok Štef!

Baka i deda mi žive u Bedenici pa bum tam prek ljeta, znaš možda neka dobra mjesta za letenje u okolici?
MAK Zapad

Odg: predstavite se

Reply #264
Iskreno, nisam se trudil tražiti  :D
Letim tamo gdje je ekipa, odem do Dugog Sela ili u Paukovec koji mi je usput kad se vračam s posla  :)
Ali sam planirao sad kad se vrijeme malo proljepša nači tu neku zgodnu lokaciju jer se garaža polako puni :) Tako da će biti nešto.
kosim...

Odg: predstavite se

Reply #265
[quote aut :Dhor=robi1kenobi link=topic=542.msg67567#msg67567 date=1328800123]
Bok Štef!

Baka i deda mi žive u Bedenici pa bum tam prek ljeta, znaš možda neka dobra mjesta za letenje u okolici?
[/quote]

OPET  OVAJ   TRABUNJA    :D :D :D


OVAJ    LAZOV   KENOBI   :D

 

Odg: predstavite se

Reply #266
Ajde da tu ne spammamo, samo sam htio ukazati na to da smo srepfler i ja diskutirali o Jamarinoj stanici, i on je rekao kako nije znao da FlySky radi stanice za Jamaru, nije rekao da nije nikad čuo za Jamaru, i onda ti dođeš sa šprehom kak je Jamara jedna od velikih tralalala, vi Kroati (kak ti veliš) ste kmetovi, ja sam videl belog sveta, ovo ono trabunj trabunj...
Svatko tko je u ovom hobiju malo dublje, zna za Jamaru, mada su se oni jako srozali posljednjih par godina
Lažov?  :D I dalje potkradaš malu djecu?  :D BTW, lijepe "PROFI HELIJE" prodaješ na njuškalu  :D :D :D
MAK Zapad

Odg: predstavite se

Reply #267
Ajde da tu ne spammamo, samo sam htio ukazati na to da smo srepfler i ja diskutirali o Jamarinoj stanici, i on je rekao kako nije znao da FlySky radi stanice za Jamaru, nije rekao da nije nikad čuo za Jamaru, i onda ti dođeš sa šprehom kak je Jamara jedna od velikih tralalala, vi Kroati (kak ti veliš) ste kmetovi, ja sam videl belog sveta, ovo ono trabunj trabunj...
Svatko tko je u ovom hobiju malo dublje, zna za Jamaru, mada su se oni jako srozali posljednjih par godina
Lažov?  :D I dalje potkradaš malu djecu?  :D BTW, lijepe "PROFI HELIJE" prodaješ na njuškalu  :D :D :D

Jeste u pravu si srozala se je,nije sto je bila ali i mnogi veliki pa i Graupner nije sto je bio
ali Jamarine El.Motore bi preporucio,

Dobro si informiran JOS da se naucis primjerno vladati i bit ces VELIKI Kenobi !

Poz.  Iv

Odg: predstavite se

Reply #268
eto da i ja obavim to, ja sam čongy ,iz pule ,74 godište . skoro cijeli život muljam nešto oko elektronike , elektrotehnike , mehanike ...... aktivno se bavio brodomodelarstvom krajem 80tih da bih se krajem 2000tih počeo baviti  s heličima a u očekivanju djelova za isti i avionima  :D
u nastavku mali video iz 2010 poz!
heli počeci

Odg: predstavite se

Reply #269
Pozdrav svim ljubiteljima modelarstva moje ime je Bruno živim u ZG i bavim se jaku dugo modelarstvom. kod nas nema puno trgovina za modelarstvo, pa su cijene naravno dosta visoke, pa sam ja eto napravio web stranicu na kojoj su cijene do 70% jeftinije
stranica se zove  http://dijelovizamodelarstvo.webs.com pa vi vidite ima nekoliko kataloga ali to nije sve da ne duljim pogledajte ....