Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511837 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #330
Pozdrav svima,
Elvis pravim imenom iz Rijeke,40+ godina....letio sve skupa 30 minuta i zaljubio se u ovaj hobi.
Teški početnik ali brzo učim.

Odg: predstavite se

Reply #331
evo pozdrav svima,ja sam David ,nedavno sam napunio 20 godina ,dolazim iz ZGi kupio sam si helic jeftino zove se adroit .a jos od malih nogu me fasciniraju stvari na dlajinski samo sto moji starci nisu imali novca pa mi nisu kupili .jednom sam dobio polovan auto na daljinski koji je bio potrgan malo,susjed jedan dobri ga je popravio i sreca neizmjerna kakvu u zivotu nisam dozivio je trajala kratko dok ga nisu sestre(kojih imam 4 ) unistile i nisam s njima pricao mjesec i pol i bio sam jako jako tuzan i eto onda prije oko 2 mjeseca sam oceo ici na jedan buvljak u zagrebu i kupovati male helice ic po 5-10 kuna i daljinske i dosad sam 2-4 kupio ali nijedan nije radio kako treba i spada pa sam ih malo poravljo ali nazalost nista tako da nijedan ne radi.i onda sam ugledao san snova adroit prije oko 2-3 tjedna i kupio ga jako jeftino i bez baterije i punjaca i daljinskog i sad muku mucim s jednim daljinskim da ga uparim,eto to je ukratko to ,ako se sjetim jos sta nadopisati cu i joj da ne zaboravim imam i zeca =) eto ispricavam se ako sam nesto krivo napisao i to je ukratko to

Odg: predstavite se

Reply #332
Pozdrav DavidZG, dobrodošao na forum i sretno sa letenjem u budućnosti ;)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: predstavite se

Reply #333
Pozdrav
Kruno me zovu , zivim u zagrebu  , zanimanje automehanicar , godina 39 .
Prije tri mjeseca sam se malo zainteresirao za avione i sad imam dva koja lete i dva koja ne lete  ;D .
Prokleti yotube me zarazio i naravno oni svi freakovi koji lijepo lete bez problema . Naravno , prvi let mi je trajao ravno 2 sek.  Sad vec ide sve bolje . Letim uglavnom kod Save na nasipu , a vidim da ima i drugih tamo pogotovo sa helicima .


Toliko za sad  .
Lp Kruno
A j***t ga .

Odg: predstavite se

Reply #334
Pozdrav Kruno,
Dobrodošao na forum  8)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

 

Odg: predstavite se

Reply #335
Zovem se Josip Vrandečić (65) boravište Split,moji sportski protivnici(klasa F-1-C) a inače prijatelji ,bili su u mojoj mladosti,između ostalih, Merory Julije i Vilim Kmoch(aeroklub Zagreb).Profesor Kmoch mi je predavao na VZŠ u Zagrebu,i zahvaljujući dečkima sa Lučkog oštrili smo se za sve sportske obračune diljem lijepe naše,koja je onda bila u sastavu former YU.Moj najveći modelarski uspjeh je,nastup za ''repku'' RH, u sastavu Andričić,Krčmar i moja malenkost.
Sada sam u mirovini, letim sa Cessna 182 (ic),TT-40(e),Spitfire Vb(ic) ,Piper (e) i Extra 330 (e).TX je Futaba T8FG.Još jednom i ovom prilikom zahvaljujem Pongri i Robiju,što su mi pomagali i još pomažu u nabavi opreme i alata za ovaj divni hobby (ja ga zovem sport),i što su mi sugerirali da se prijavim na ovaj forum.Hvala Vam na vremenu
Mes(nadimak) 
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #336
Zovem se Josip Vrandečić (65) boravište Split,moji sportski protivnici(klasa F-1-C) a inače prijatelji ,bili su u mojoj mladosti,između ostalih, Merory Julije i Vilim Kmoch(aeroklub Zagreb).Profesor Kmoch mi je predavao na VZŠ u Zagrebu,i zahvaljujući dečkima sa Lučkog oštrili smo se za sve sportske obračune diljem lijepe naše,koja je onda bila u sastavu former YU.Moj najveći modelarski uspjeh je,nastup za ''repku'' RH, u sastavu Andričić,Krčmar i moja malenkost.
Sada sam u mirovini, letim sa Cessna 182 (ic),TT-40(e),Spitfire Vb(ic) ,Piper (e) i Extra 330 (e).TX je Futaba T8FG.Još jednom i ovom prilikom zahvaljujem Pongri i Robiju,što su mi pomagali i još pomažu u nabavi opreme i alata za ovaj divni hobby (ja ga zovem sport),i što su mi sugerirali da se prijavim na ovaj forum.Hvala Vam na vremenu
Mes(nadimak)


Pozdrav Josipe,
Dodrodošao na forum ,

lp,
Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: predstavite se

Reply #337
pozdrav!

Odg: predstavite se

Reply #338
Pozdrav
A j***t ga .

Odg: predstavite se

Reply #339
dobrodošao remote, jel ima osim nas par još tko iz BiH?
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

predstavite se

Reply #340
Pozdrav ekipa, zovem se Ivan, 29 god, iz Zagreba, relacija Durava/Novi Zagreb.
Ugl. zanimam se za RC vozila. Trenutno imam HSP xstr pro brushless al u planu je E-revo i nadam se da sam na pravom mjestu da sto vise naucim o ovom predivnom ali skupom hobiju.

Pozdrav svima:-)

Odg: predstavite se

Reply #341
e sad koliko je skupo ovisi od prohtjeva, voze se auti i leti se već od 200kn pa tko voli nek izvoli, dobrodošao ;)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: predstavite se

Reply #342
Skupo je onoliko koliko ti sam odrešiš kesu ili novčanik...
Može bit jeftino i zabavno ili skupo i zabavno he eh he  :D
Welcome!  8)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: predstavite se

Reply #343
pozz novima  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: predstavite se

Reply #344
Bok. Ime mi je Dalibor, a prezime Dupelj. Automehaničar sam po struci a radim sve i svašta. Živim u Dežanovcu kod Daruvara.
Oko 4-5 godina se bavim neaktivno modelarstvom. Uglavnom se leti sa Zagijem kućne izrade tj. moje i kolegine. Imao sam stanicu Spektrum Dx5e koju sam nema dugo zamjenio sa Multiplexom 7 sa kojim sam oduševljen. Bio je na 35mhz pa smo ga prebacili na 2,4Ghz. Trenutno obnavljam jedrilicu koju imam na profilnoj slici. Malo je propala na drvetu od stajanja. Tak je to kad ju nađeš nakon 3 mjeseca.
Eto od mene toliko. Ako mogu pomoći nekome na bilo koji naćin tu sam doduše ne pre često, ali sad kad malo zahladi bit ću aktivniji.

LP