Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511934 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #345
Hej društvo. Ja sam Saša i relativno sam friški u ovom svijetu RC-a. Letim s avionima koje ručno radi moj stari, pa ću objaviti nekoliko fotka da čujemo kritike ili pohvale.

Eto stari se počeo aktivno baviti izradom modela, imamo jednog testnog kojeg smo već rasturili, a u pripremi su 2 nova - jedan s brushless motorom i jedan manji s običnim elektromotorom. Slike uskoro!

Odg: predstavite se

Reply #346
pozdrav svim novim
A j***t ga .

Odg: predstavite se

Reply #347
Zovem se Josip Vrandečić (65) boravište Split,moji sportski protivnici(klasa F-1-C) a inače prijatelji ,bili su u mojoj mladosti,između ostalih, Merory Julije i Vilim Kmoch(aeroklub Zagreb).Profesor Kmoch mi je predavao na VZŠ u Zagrebu,i zahvaljujući dečkima sa Lučkog oštrili smo se za sve sportske obračune diljem lijepe naše,koja je onda bila u sastavu former YU.Moj najveći modelarski uspjeh je,nastup za ''repku'' RH, u sastavu Andričić,Krčmar i moja malenkost.
Sada sam u mirovini, letim sa Cessna 182 (ic),TT-40(e),Spitfire Vb(ic) ,Piper (e) i Extra 330 (e).TX je Futaba T8FG.Još jednom i ovom prilikom zahvaljujem Pongri i Robiju,što su mi pomagali i još pomažu u nabavi opreme i alata za ovaj divni hobby (ja ga zovem sport),i što su mi sugerirali da se prijavim na ovaj forum.Hvala Vam na vremenu
Mes(nadimak)

Pozdrav Mess dobro došao na forum ..
nije me bilo nekoliko dana pa nisam pratio
ali evo sa malim zakašnjenjem dobrodošlica

lp....

Odg: predstavite se

Reply #348
Ooo, nisam ni ja vidio predstavljanje, dobrodošli na forum barba Joško :) (g. Mes me upozorio da ga tako ne zovem, evo još samo ovaj put, nadam se da se nećete naljutiti :) )
MAK Zapad

Odg: predstavite se

Reply #349
Robi, ma ne treba, ti si mi kolega i ne trebaš mi persirati...neka to rade moji unuci...Pozdravi svih..i mogu ti reći da je ugodno na ovom forumu,i opet sam nešto naučio a i upoznao neke drage ljude. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #350
Zovem se Josip Vrandečić (65) boravište Split,moji sportski protivnici(klasa F-1-C) a inače prijatelji ,bili su u mojoj mladosti,između ostalih, Merory Julije i Vilim Kmoch(aeroklub Zagreb).Profesor Kmoch mi je predavao na VZŠ u Zagrebu,i zahvaljujući dečkima sa Lučkog oštrili smo se za sve sportske obračune diljem lijepe naše,koja je onda bila u sastavu former YU.Moj najveći modelarski uspjeh je,nastup za ''repku'' RH, u sastavu Andričić,Krčmar i moja malenkost.
Sada sam u mirovini, letim sa Cessna 182 (ic),TT-40(e),Spitfire Vb(ic) ,Piper (e) i Extra 330 (e).TX je Futaba T8FG.Još jednom i ovom prilikom zahvaljujem Pongri i Robiju,što su mi pomagali i još pomažu u nabavi opreme i alata za ovaj divni hobby (ja ga zovem sport),i što su mi sugerirali da se prijavim na ovaj forum.Hvala Vam na vremenu
Mes(nadimak)

Julije Merory i njegove Erike se veoma dobro sjecam,
tekmali su oboje sa Gumenjakom a sada ti je ovdje Giga koji je sa njim Pajdas dok Julije vozika RC Ladje po Jezeru,
Giga mi je obecao da bi me povezao sa Julijem ali Giga je od kada je prodao svoj Bandseg i sada reze Drva za lozenje po Selima Laserom prebukiran,dok ne padne Snijeg nema nam Gige !

Vili Kmoch,na zalost nas je za uvijek napustio inace smo se posjecivali veoma cesto,


Tebi Pozdrav, poslije ovoga znam nesto vise o tebi,
i ako sam i sam veoma intenzivno tekmao sa Slobodnjacima do jeseni 1969 kazi mi jos koje godine si ti jurio po tekmama,
 i lijepo vrijeme zelim, Iv

 

Odg: predstavite se

Reply #351
Good evening Iv,znam da G.Kmoch nije sa nama već dugo(RIP),U modelarstvu sam od 10. godine,a najbolji i najuspješniji period je bio od 1968 do 1978...repka itd u klasi ''penjača''-F-1-C.Sada si me dragi Iv vratio u prošlost i,'' I get a goose bubbles'',pokušat ću ti poslati jedu staru sliku i primi pozdrav. ;) Moja malenkost-AK Split,Andričić-AK Petrinja i Krčmar Ak Zagreb Repka u F-1-C 1977......
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #352
Good evening Iv,znam da G.Kmoch nije sa nama već dugo(RIP),U modelarstvu sam od 10. godine,a najbolji i najuspješniji period je bio od 1968 do 1978...repka itd u klasi ''penjača''-F-1-C.Sada si me dragi Iv vratio u prošlost i,'' I get a goose bubbles'',pokušat ću ti poslati jedu staru sliku i primi pozdrav. ;) Moja malenkost-AK Split,Andričić-AK Petrinja i Krčmar Ak Zagreb Repka u F-1-C 1977......

vidi te aute u pozadini  :) :) :) :)
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: predstavite se

Reply #353
Dobro si primjetio aute...danas su lijepši ali ja ih ne mogu popraviti, kao ove na slici (moj je bio golf 1),danas ako želiš promjeniti akomulator,moraš predhodno  doktorirat na MIT-u...ali i tomu smo doskočili.evo još jedna sličica iz onog vremena Marjane ..Livno i konji..to su bili dani...lol :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #354
Dobrodošao majstore...
Predivne slkike ;)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: predstavite se

Reply #355
Živio Subicu, bio je to foto aparat  zorkin ,slika je malo ''požmarila'',Ti na Rabu znaš do to znači požutila od starosti, a ovo ja prevodim za one koji ne znaju,inače i ja sam bodul (Brač).
Drago mi je da postoji ova rubrika- Predstavite se-,jer je mogućnost nesporazuma minimalna.Ovo je nešto bolji foto aparat Sony ,koristim ovu priliku da vježbam slanje slika Hvala.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #356
Inače volim te stare požutjele slike...ppogotovo ovako kad izražavaju ono nešto.
Još jednom...dobropdošao među nas bodule i ostale he he ;)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: predstavite se

Reply #357
Živio Subicu, bio je to foto aparat  zorkin ,slika je malo ''požmarila'',Ti na Rabu znaš do to znači požutila od starosti, a ovo ja prevodim za one koji ne znaju,inače i ja sam bodul (Brač).
Drago mi je da postoji ova rubrika- Predstavite se-,jer je mogućnost nesporazuma minimalna.Ovo je nešto bolji foto aparat Sony ,koristim ovu priliku da vježbam slanje slika Hvala.

G. Mess, da li je to 4taktni nitro?
MAK Zapad

Odg: predstavite se

Reply #358
Hej Robi,naravno, to je OS MAX FL 70,kako je jednom Pongra rekao ,mercedes među motorima.Nakon ove razrade, montiran je  na Spitfire kao zamjena za FX 46.
p.s. Iako ni merc nije više što je bio ...pogledaj samo Šumija F-1 LOL.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #359
Eeee da, vidio sam ovu fotku Spita, jedva čekam da ga vidim uživo :) Sve pohvale za model i posebno za motor, ipak su prava goriva - tekuća :)
MAK Zapad