Skip to main content

Topic: VELIKI AVIONI (Read 268385 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: VELIKI AVIONI

Reply #870
@Mes


Kad smo ono prije komentirali smjerove pista za Zagreb i Split, nakon onog videa o promjenama u Genevi ...

Ako su podaci točni i ažurirani, onda bi Split i dalje trebao ostati na 05-23 ! jer njegove piste su u stvarnosti 053 i 233 stupnjeva.
Dakle to štima.

No za razliku od Splita Zagreb ima isto 05-23 !? No njegove piste su u stvari 047 i 227 stupnjeva, pa bi prema tome trebale biti 04-22, a ne 05-23 !!
Kolko se ja sjećam, prve dvije brojke ulaze u označavanje piste, a ono iza nije bitno jel 2, 3 ili 8, uvijek se uzmaju prve dvije brojke, zar ne??
Nije ono ko kod zaokruživanja brojeva, dakle ak je preko pola, npr. 2,6  ili 2,8 ili sl. onda se zaokruživa na 3 !
Ja mislim da to kod označavanja pista ne vrijedi?? Ili sam u krivu?

Malo sam se i šalio kad sam reko da to nas Hrvate ne j...  Da mi nebumo niš mjenjali i da to na nas ne utjeće, one promjene magnetnog polja Zemlje...
No, sad kad malo bolje pogledaš,  izgleda da je stvarno tak !!! Baš kao što si i ti sam rekao...  :)














Odg: VELIKI AVIONI

Reply #871
Živio Pero ,znaš kako to susjedi kažu : ''Narani pase i ne diraj ništa '' (Nahrani pse i ne diraj niš)... ;D Hvala na javljanju pratim sve ...pozdrav iz Splita dragom Zaprešiću ;) ;) ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: VELIKI AVIONI

Reply #873
 :)

Odg: VELIKI AVIONI

Reply #874
Indijci na samitu u New Delhiju poklanjaju Putinu jedan MiG-21 !!???

Bolje bi bilo da su ga nama poklonili. Da popunimo EBA i letimo s njim, do dolaska F-16.

http://www.alfa-industry.ru/news/102/94958/






Odg: VELIKI AVIONI

Reply #877


Odg: VELIKI AVIONI

Reply #879
VAŽNA OBAVIJEST ZA NAJMLAĐE !

U okviru planiranih zadaća Vatrogasne postrojbe Zagreb,
piloti "kanadera" će u subotu, 06. listopada 2018. od 09 do 14 sati provoditi redovite letačke aktivnosti
tijekom kojih se očekuje mnoštvo zabave.Letovi će se provoditi na području Grada Zagreba, Savske 1, na visini od 1 metra.

Ako ste u blizini, povedite svoje najmlađe !! ;)


https://www.facebook.com/vatrogascizagreb/videos/471669969993811/


Odg: VELIKI AVIONI

Reply #881
...mislim da bi se to moglo i zapaliti - kad bi gorivo bilo recimo u krilima!!! 8) ???
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: VELIKI AVIONI

Reply #882
Uglavnom,sranje
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: VELIKI AVIONI

Reply #883

E ovo stvarno treba odgledati !  ??? 

Da netko, nekako, usred noći i uleti autom u bazu, to bi mi još i bilo jasno,
ali da se skoro 15 minuta vozika gore dole po bazi, po pistama, pa po stajakama
između aviona i da ga osiguranje baze ne može locirati i zaustaviti i to još uz
non-stop praćenje vozila iz helića preko IC-a....
E to mi stvarno nije jasno.
Ova farsa staje, konačno, jer se frajer spuca u horizontalac od 18-ice i ubije svog suvozaća i
sebe, u stvari, nakon zadobivenih ozljeda ....

Osiguranje baze - nula bodova ! Sramota.   :-[ 


http://www.youtube.com/watch?v=RgC2BWWqdOc