Skip to main content

Topic: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013. (Read 26561 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #30
Vrlo zanimljivo!!
Manjih modela nije bilo ili nisu bili zanimljivi za slikati ili su bili taaako ružni ???

Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #31
Pozdrav iz Makedonie. Veoma mi e drago sto sam uspeo uslepati se sa Magica i Saburoa, hvala im puno ali model nije bilo moguce poneti :( nadam se sledeci put. Prvo nije uopste bilo loso prisustvo u uporedjaj sa Makedonie, Srbija i Bugarska. Ovde sam samo ja, u Srbii 3-4koi uopste imaju avione za takmicenje. Drugo: zato sto prinudjeno morao da sudim :) imao sam prilike da  propratim detaljno letacke vestine pilotima i priatno sam iznenadjen. Samo onaj ko leti zna da nije lako uopste izleteti program, svi su odlicno vladali svoje modele. Malo kritike-vidi se slaba uvezbanost mozda zato sto je pocetak sezone. Opustena atmosvera, prekrasna pista i odlicna druzba, sta ti vise treba :)
Pozdrav i vidimo se opet sto pre nadam se.
Nedan- Zajo

Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #32
Imam osjećaj da je ova tema otpočetka lagano nakrivljena :D

Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #33
Nisam vidio da neko igdje pljuje po događaju, zato i kažem...

Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #34
Vrlo zanimljivo!!
Manjih modela nije bilo ili nisu bili zanimljivi za slikati ili su bili taaako ružni ???


Bio je neki mladic s tuning palicama i nekim zvrkom s crvenim krilom i zutim kockicama  :P
''Za većinu ljudi, nebo je limit.
Za one koji vole zrakoplovstvo...
...nebo je dom.''

Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #35
Šta si pod tim mislio ?

Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #36
Ma nista mislio sam da je to bilo upuceno meni haha
''Za većinu ljudi, nebo je limit.
Za one koji vole zrakoplovstvo...
...nebo je dom.''