Skip to main content

Topic: PROBLEM S NARUDZBOM - HK (Read 20435 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Pitanje za sve vas koji ste naručivali veće letjelice s HK EU.. Jeste li imali situaciju da vam kažu da je pošiljka prevelika i da se ne može poslati za Hrvatsku? Naime, htio sam sinoć naručiti FX-79 i nisam uspio zbog veličine paketa. A znam da su ljudi naručivali i X8 i veće stvari.
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #1
Uveli su oni neka ogranicenja sto se tice narudzbi i velicina paketa. A i imaju debilni izracun popunjenosti paketa. Cesto kao popunim paket, i vise nista nemoze unutra, pa svejedno posalju polupraznu kutiju od metar i pol.

Probaj ih kontakirati na live chat dok jos traje cyber sale za taj avion, mozda mogu nesto srediti. Iako ce vjerojatno reci da nece moci. Malo bezveze.

Buffalo je pakiran u poprilicno sirokoj kutiji, pa ta dimenzija zbunjuje softver.

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #2
Probao kontaktirati na sve moguce nacine. Na chatu mi je rekla da sustav sam odredjuje shipping i da se tu ne moze nista uciniti. Vidim sada da dosta ljudi iz EU pisu istu stvar. Mozda se uhvate problema pa rijese..
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #3
E da, steta, jer je ok cijena aviona trenutno.

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #4
Da, poštarina za DEU iz NL je fakin 42,5eur :-/

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #5
Čudno. Ja prošli tjedan naručio Avios Sea Fury sa free shippingom na Cyber Sale. Imao sam nekih 70ak bonus bodova tako da me cijeli avion ispao 16$

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #6
Ma problem je što avion nije upakiran u neku usku kutiju a dugacku nego u plitku a široku (900x900x251). Tako da je vjerojatno zbroj duljina stranica veči od dozvoljenog.
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #7
Opet nema smislamjer šalju GLSom a ne standardnom poštom. Moja kutija je veća, 1300x400x300 ,  a i ranije su bile takve pa su normalno dovezli.

Poslano sa mog MediaPad T1 8.0 koristeći Tapatalk

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #8
Varadero, problem je u njihovom sustavu koji kad odaberes EU skladiste, ima ogranicene velicine paketa. nema veze s timesta GLS moze, a sta nemoze prevesti. Jednostavno u eu skladistu imaju avion u kutiji koju nemogu poslat, ne jer je prevelika i preteska, nego ju sustav radi sirine 90 cm ne smatra "prikladnom". Debilno, ali tako je :)

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #9
HK riješio problem slanja. Stavili su besplatnu poštarinu za EU i vrijednost veću od 150$.  ;D Svaka im čast! Stiže Buffalo!
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #10
Hijoj, ni ja nisam odolio[emoji16][emoji6]

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #11
Dečki, sad neki katapult riješite  ;D


Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #13
I ja moram smislit neki, koji ce me lansirati do Borova nedjeljom [emoji6]

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #14
HK se*** g***, koriste se isto tako u ovoj svoj cyber sale prljavim trikovima, na popustu je pa kad klikneš standard price. Isto tako uhvatio sam ih u dizanju cijena određenih proizvoda par dana prije akicje dignu za 150$ pa spuste za 200$, 3D printer TGY fabrikator konkretno, vjerujem da je i tako na ostalim stvarima. Samo par stvari je fakat bilo na popustu.. al u suštini popusti jesu samo nisu takvi kako prikazuju...