Skip to main content

Topic: Shopping lista (Read 11675 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Shopping lista

Ae da vas jos malo gnjavim. Dosta je phantoma, vrijeme je za postenu zujalicu.
Pa da mi pomognete slozit shopping listu.
Dakle, narucio sam za sad Frsky Taranis Q X7 (pa dok ne slozim dron da vjezbam na simulatoru).
Narucit cu danas fatshark dominator v3 sa HK EU, ali gledam sta jos mogu narucit kad vec narucujem. (Uzet cu svakako rezervnu bateriju i aomway 5.8GHz 4-Leaf Clover i directional antene)

Prvenstveno trebam preporuku za reciever za fatshark. Dali uzet Fatshark FSV2445 ili Quanum HB5808, oba imaju na eu skladistu. IIli uzet Realacc RX5808 Pro sa BG (ako Realacc, dali ono all in one ili odvojeno)?

E sad, sto se tice samog drona, ja nemam pojma o sastavljanju i lemljenju pa se ne bi u to upustao, ako je netko voljan drage volje mu platim sastavljanje i lemljenje ili donesem cevape i pivo na prvi session gdje cu ga razbit :-X . Samo trebam popis dijelova koje da narucim :) Budget je cc 2000kn
Ako ne, onda cu si narucit ovaj https://www.banggood.com/Diatone-Crusader-GT2-200-FPV-Racing-Drone-w-F3-SP3-48CH-VTX-30A-BLHeli_S-ESC-HS1177-700TVL-Cam-PNP-p-1095494.html?rmmds=search

Svaki prijedlog, savjet, uputa, pokuda ..dobro došli.

Odg: Shopping lista

Reply #1
Samo da se zahvalim IronicGTIu na svesrdnoj pomoci :)
Slozio mi listu, 90% stvari je naruceno, ostalo ceka restock.

Ouuujjjeeeeeeaaa.....  ;) ;D :D

Odg: Shopping lista

Reply #2
Sem ti rekel

Odg: Shopping lista

Reply #3
nema beda, kad to sve dodje ide slaganje i onda ucenje kako vrsiti teror nad kwodom, jer kod mene samo HC pali  ;D


Odg: Shopping lista

Reply #5
Ae da vas jos malo gnjavim. Dosta je phantoma, vrijeme je za postenu zujalicu.
Pa da mi pomognete slozit shopping listu.
Dakle, narucio sam za sad Frsky Taranis Q X7 (pa dok ne slozim dron da vjezbam na simulatoru).
Narucit cu danas fatshark dominator v3 sa HK EU, ali gledam sta jos mogu narucit kad vec narucujem. (Uzet cu svakako rezervnu bateriju i aomway 5.8GHz 4-Leaf Clover i directional antene)

Prvenstveno trebam preporuku za reciever za fatshark. Dali uzet Fatshark FSV2445 ili Quanum HB5808, oba imaju na eu skladistu. IIli uzet Realacc RX5808 Pro sa BG (ako Realacc, dali ono all in one ili odvojeno)?

E sad, sto se tice samog drona, ja nemam pojma o sastavljanju i lemljenju pa se ne bi u to upustao, ako je netko voljan drage volje mu platim sastavljanje i lemljenje ili donesem cevape i pivo na prvi session gdje cu ga razbit :-X . Samo trebam popis dijelova koje da narucim :) Budget je cc 2000kn
Ako ne, onda cu si narucit ovaj https://www.banggood.com/Diatone-Crusader-GT2-200-FPV-Racing-Drone-w-F3-SP3-48CH-VTX-30A-BLHeli_S-ESC-HS1177-700TVL-Cam-PNP-p-1095494.html?rmmds=search

Svaki prijedlog, savjet, uputa, pokuda ..dobro došli.
ak još nisi naručil Dominatorice kod Matjaža su ti 295eura+22%...ja baš uzeo neki dan...
http://www.kopterworx.com/shop/fpv-video-rx-tx/video-googles/fatshark-dominator-v3-fs-1-800mah-battery.html
MAK Zapad   -    ZK Rode Prelog  - 
https://www.facebook.com/progressof/?ref=bookmarks
Quad micro+mini, Hamer X-8, Dex min, T-Rex 500, Tarot650Ironman X8 Futaba 14SG

Odg: Shopping lista

Reply #6
Uzeo preko hobbyking eu. Thnx.

Odg: Shopping lista

Reply #7
Eo poceli polako dolazit dijelovi. Ja sretan ko malo dijete! Svaki dan Bozic! :D
Nego... veliko razocaranje mi se cine Domnatorice V3 ... ja ne znam jesam imao prevelika ocekivanja ili sta, ali slika je ocajna. Spojio preko HDMIa .. probao i phantoma i komp. Nema sanse da izostrim išta, a pogotovo po rubovima. Morat cu dat nekom od vas koji imaju dom v3 da usporede, al ak je to to... hm... IPD micem ali nista posebno ne dobijem ... recimo desnu stranu uspijem izostrit koliko toliko ako oba IPD slajdera gurnem skroz u desno (što znam nema nikakvog smisla) ..ali je onda lijevi rub slike totalno nevidljiv. Kad narihtam IPDeve na najbolje sto mogu.. rubovi su mutni kao da imam stalno zoom efekt, a sredina se dupla. Recimo stavim strelicu miša na sredinu i vidim dvije.  :-[

Odg: Shopping lista

Reply #8
Mislim da svi koji prije ne probaju necije goggle dozive razocaranje kad ih prvi put stave na nos.
Ali u pravu si, trebas nac nekog tko ima iste da usporedis.

Odg: Shopping lista

Reply #9
E da rekoh ja ne DomsV3  ::)  , mislim bar ne meni. Ali nikako ne SE , te su mi najgore

Odg: Shopping lista

Reply #10
Ha trebao sam isprobat prije, ko mi kriv. :) Ma za season 01 mog letenja ce bit dobre. Problem je sto sam navikao na high resolution vjufajndere na kamerama i aparatima koji su ultra oshtri, pa mi sad ovo drek. Al drek ce bit i moje letenje pa se to ponishti  :D

Odg: Shopping lista

Reply #11
Stigo frame. :) :) :)



Odg: Shopping lista

Reply #12
Kaj stavljas neku HD kameru gore ili ides naked?

Odg: Shopping lista

Reply #13
Imam za snimanje Phantom4Pro ..ovo je za gusht :)
Mozda metnem gopro session gore tek tolko da snimim i poslje proucavam kak sam letio ..al to mogu i sa DVRom.

Odg: Shopping lista

Reply #14
Ove turnigy baterije dolaze u luksuznijem pakiranju nego neke ogrlice  :D