Skip to main content

Topic: Kupnja online Plačanje Pošti našoj 4.5kn (Read 11864 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kupnja online Plačanje Pošti našoj 4.5kn

Kako riješit problem od 4.5 kune nekad mi naplati poštarinu a nekad ne kako onda gdje su tu pravila.

Odg: Kupnja online Plačanje Pošti našoj 4.5kn

Reply #1
Nikak, pomiris se sa tim da 4,5 kn nije nista za uslugu koju dobivas. Nemas utjecaja na to kak kinezi paket prijave a o tome ovisi dal platis ili ne.

Odg: Kupnja online Plačanje Pošti našoj 4.5kn

Reply #2
mjesecno mi ode cca 150 kuna na to i tek svaki 7 paket mi dode free i to fakat nema pravila.dosle 2 zastite za lecu za gopro plus 4.5 kn a imaju mozda 10 grama ili dosla mi tuba optickog ljepila plus neke gluposti 300 grama i proslo.

Odg: Kupnja online Plačanje Pošti našoj 4.5kn

Reply #3
Samo Small parcel oznaka dobiva tu tarifu. Tako da veci paketi imaju manju sansu da to nose.
Cek hoces rec da imas preko 40 posiljku mjesecno?! Idi bre pa se leči.

Odg: Kupnja online Plačanje Pošti našoj 4.5kn

Reply #4
Samo Small parcel oznaka dobiva tu tarifu. Tako da veci paketi imaju manju sansu da to nose.
Cek hoces rec da imas preko 40 posiljku mjesecno?! Idi bre pa se leči.

 :D :D :D A jesi lud  :D :D :D
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: Kupnja online Plačanje Pošti našoj 4.5kn

Reply #5
ahahahhaahah ma cca al to je nekih 70 posto za gopro opremu za prodaju al uglavnom sitnice,baterije ,mountovi ,selfie stickovi i tak a ostalo poznanicima narucujem, ali vecinom baterije i vanjski punjaci,folije,caseovi i tak.Najnoviji stil je magnetn punjač i mene je fakat iznenadilo koliko je ok.Za 20 kuna se ne mora stalno prikljucivati mobitel na punjac(da se ne razloha micro usb).

Odg: Kupnja online Plačanje Pošti našoj 4.5kn

Reply #6
Pukni linkove za te punjace.
Vec sam napisao u nekoj od tema, napisi kinezu ko narudzbe da makne oznaku Small Packet ili Petit Paquet ako je moguce, ako nije nema veze, probao si :) nekada prodje. Nasi se striktno drze pravila, ako se jedan od ta dva natpisa nalazi na paketu bez obzira na njegovu velicinu posta naplacuje 4.5 kn, ako ne pise mali paket, a posta ipak misli da je mali :) onda za svaki dan koji te paket ceka naplacuju lezarinu 2-3 kn.

Znaci ako danas dobijes obavijest da je paket stigao i ako ga pokupis drugi dan nema lezarine, ako ga pokupis treci dan placas lezarinu.

Meni za paket mase 0.49 kg naplatili 4.5 kn (mali paket), a za paket 0.48 kg (lezarinu), paketi podignuti isti dan, ovaj od 0.49 kg je imao oznaku mali paket, drugi nije, ali sam ga podigao dan poslije nego sto sam trebao i platio lezarinu.

Odg: Kupnja online Plačanje Pošti našoj 4.5kn

Reply #7
U koliko je paket označen kao Gift nisam nikad platio 4,5 kune poštaru.
Kad naručujem paket u napomenu upišem "Please send as GIFT" i to je to.
To je moje iskustvo i za sad funkcionira.
FMS Cessna 182 Sky Trainer 1410 mm, Multiplex Extra 330 SC 1150mm, Zagi 1200 mm, Tamiya CC-01 Mitsubishi Pajero, Fly Sky FS-i6

Odg: Kupnja online Plačanje Pošti našoj 4.5kn

Reply #8
Nema veze da li je gift ili nije, ako pise na paketu Small Packet ili Petit Paquet (francuski za mali paket) placas 4.5 kn, ali vrijedi probati.

Odg: Kupnja online Plačanje Pošti našoj 4.5kn

Reply #9
http://www.ebay.com/itm/252639903880?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=551552739327&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT  ovdje je link,narucivao sam i bas punjace ,al ovo je adapter,po meni puno jednostavnije a pusta 2.5 ampera. Ali nije zgorega ovaj video pogledati,ali po meni sekunda ,dvije fiddlinga mi ne igra ulogu a sa time se stiti od habanja micro usb utor.Ma da mi je na 10 mobitela dosad 2 puta crko micro usb konektor na mobu . http://www.youtube.com/watch?v=Euz00E3otlQ

Odg: Kupnja online Plačanje Pošti našoj 4.5kn

Reply #10
Tih 4,5Kn uzima pošta za vraćanje informacije pošiljatelju da je paket zaprimljen. Nekakva obavijest o primitku.
Barem je tako meni objasnio poštar.

 

Odg: Kupnja online Plačanje Pošti našoj 4.5kn

Reply #11
Tih 4,5Kn uzima pošta za vraćanje informacije pošiljatelju da je paket zaprimljen. Nekakva obavijest o primitku.
Barem je tako meni objasnio poštar.

Tvoj postar malo drobi :) to su obicni paketi koji mogu i nestati, nikakva potvrda o dospijecu se ne salje posiljatelju.
Tih 4.5 kn ide HP-u u dzep :)