Skip to main content

Topic: DJI Spark - sitan ali dinamitan (Read 122210 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #405
Tome daj makni video i bok

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #406
Uh koliko texta,
ajde bar smo neke lurkere navukli da sudjeluju aktivno na forumu  :o 


Peace bro.


Nastavljam s filmićima, što je poanta teme,
Budem valjda uskoro i ljetne neke stigao narezati.


https://www.youtube.com/watch?v=GlXDgJdKQaA
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #407
hehe , sry ak mislis da sam mracnjak ,nisam nije ni tvoj video toliko kriv da se razumijemo da si ga tu stavio i zakljuco za javno rijec nebi reko, da izvuklo me je i da mislim sudjelovati aktivnije u svemu, gle nitko od nas nije 1000 posto ispravan i kad bi imali agenciju i odjel koji se bavi samo pregledimna videa i pisanjem cjedulja nebi nam bilo svedno nikome , sry kaj sam se raspisao ali smatram da sam veci frend i iskren time sto sam reko i za mene ja sam svoju obvezu ispunio i tako ocekujem od svakoga od nas da medusobno to rijesimo bez ikakvih glupih fora
uglavnom kak sam reko i dalje te cijenim nadam se da ces i ti mene i da ces shvatit da ipak nisam tako los a vjerujem da cemo se susrest i bit ce to jedan ugodan susret pun smjeha vjeruj

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #408
mozemo mi rec kaj hocemo kad nas je covjek ladno izignorirao...


A ništa, ima i drugih poteza koji se mogu povući.

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #409
svaka cast dr Tom i da dobro kazes nema svadanja niti bi nam palo na pamet ,rasprava ,a ja sam se malo raspiso mozda i prevec no nis zlonamjerno, uglavnom Dr. ugodno cavrljanje !!!!

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #410
Aj da se malo vratimo na temu [emoji3]jel koristi ko litchi app za sparka?bolje losije od dji go?

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #411
Pozdrav ljudi, jučer mi je stigao spark kojega sam naručio preko ekupi. Danas sam pokušao krenuti spojiti ni krenuti sa letom(već sam imao dron), ali imam problema. Spojim se, ali kaže da internet nije dostupan. Ne znam što da radim. Hvala unaprijed

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #412
procjena rizika - 0 bodova... džabe si krečio  ???

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #413
na sparku sljaka najgore od svih dji-a , zgodan ti dodatak procjena rizika ,i vjeruj nikad nekrecim uzalud ,sam je nekima tesko to priznat al i to je ok kuzim i to !!!

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #414
nije išlo tebe to, nego doktora  8)

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #415
onda sry krivo sam shvatio

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #416
znaci probo si sa litchiem?zasto kazes najgore sljaka na njemu?

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk