Skip to main content

Topic: Phoenix 2000 jedrilica nabava ili sl. model (Read 5667 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Phoenix 2000 jedrilica nabava ili sl. model

Bok svima,
Nisam baš novi u ovom dijelu hobija.


Pokušavam kupit dobar Phoenix 2000 ili sličan model tih dimenzija i karakteristika.
Zadnje vrijeme gledam i čitam sve i svašta,ali ništa. Pogledao sam i na HB ali mi se čini da bi morao još dosta na takvom modelu potrošiti vremena, a i novaca da bi to bilo to to.
Ako ima netko takav model jedrilice ili slične neka mi se slobodno obrati, ako više nema SLOBODNOG vremena, a model mu stoji doma u prašini.
Hvala,
Lp
Mario
098/4132000

Odg: Phoenix 2000 jedrilica nabava ili sl. model

Reply #1
Pozdrav,ja prodajem model Hype Relax 2 jedrilicu,stoji već neko vrijeme,rtf sa stanicom,barerijom i punjač.
Da li Vam je to interesantno?
Lp!
Dražen 098315885
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian


Odg: Phoenix 2000 jedrilica nabava ili sl. model

Reply #3
Bok svima,
Nisam baš novi u ovom dijelu hobija.


Pokušavam kupit dobar Phoenix 2000 ili sličan model tih dimenzija i karakteristika.
Zadnje vrijeme gledam i čitam sve i svašta,ali ništa. Pogledao sam i na HB ali mi se čini da bi morao još dosta na takvom modelu potrošiti vremena, a i novaca da bi to bilo to to.
Ako ima netko takav model jedrilice ili slične neka mi se slobodno obrati, ako više nema SLOBODNOG vremena, a model mu stoji doma u prašini.
Hvala,
Lp
Mario
098/4132000
imam dva komada  Phoenxa 2000 kaj stoje jer ih treba dovršiti...moram vidit kaj treba pa pofotkam
MAK Zapad   -    ZK Rode Prelog  - 
https://www.facebook.com/progressof/?ref=bookmarks
Quad micro+mini, Hamer X-8, Dex min, T-Rex 500, Tarot650Ironman X8 Futaba 14SG

Odg: Phoenix 2000 jedrilica nabava ili sl. model

Reply #4
Mario poleti prvo onog mog easy stara ako ga imaš još. ;)
Spektrum dx7s i razni modelčeki


 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.