Skip to main content

Topic: Pomoć oko Naza M LIte (Read 4919 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pomoć oko Naza M LIte

Reply #15
Evo ovako sve sam rastavio i ponovno ispočetka
1. Kalibrirao sam ESC i motore
2. kalibrirao sam IMU
3. Test motora sada radi savršeno


Jedini EROR je kalibracija GPS-a


E sad imam problem s kalibracijom GPS-a jer ne mogu na svom tranciveru koji je Turnigy TGy-i6 prebaciti s onim prekidačem na mod GPS ili ne znam kako to uštimati

Odg: Pomoć oko Naza M LIte

Reply #16
tribas to namistit na 3way switch i poigrat se sa epa(end point adjustment) postavkama i sub trimom u stanici na tom kanalu, procitaj malo u naza assistentu basic/r/control of mode switch kako to napraviti

ps nemoj niti pokusavat poletit bez da si namjestio 3 way switch i kalibrirao gps, je l ako je u failsafe modu moze sam poletit, a ako nema kalibriran gps moze svasta bit...
mos mislit

Odg: Pomoć oko Naza M LIte

Reply #17
Ko sto sam ja napisao u svom prvom postu gore. Nije kalibriran kompas i zato se nemoze armat quad. Kako si uopce planirao poletit bez da si namjestio switch? I koji je razlog da ne zelis postat tu sliku quada da se lakse sporazumijemo?

 

Odg: Pomoć oko Naza M LIte

Reply #18
Evo par slikica






Koliko sam shvatio da je prvi problem sad napraviti kalibraciju kompasa gps-a a to ne mogu jer nemogu napraviti da mi prekidać na Turnigy TGY-I6 radi u [/size]Naza assistantu.
[/size]pogledao sam 10 manuala na youtubu kako to napraviti, ali ni jedan baš ne objašnjava kakp treba .
[/size]Molim pomoć...

Odg: Pomoć oko Naza M LIte

Reply #19
ne znan kako to ide na tgy i6, al moras na neki aux kanal assignat 3way switch i taj aux kanal ustekat u u port na nazi,
zatim bi trebao viditi u naza assistentu da kad diras prekidac se nesto dogada tj bira se mod, dok ne ne namjestis u epa i sub trim postavkama vjerovatno ti nece ici na sva tri moda, u tome i je caka ,stavi prekidac na sredinu i poigraj se sa postavkama da dobijes da prekidac ide na sve tri postavke

http://www.youtube.com/watch?v=YdfpPgvj2aA

u reverse meniju reversiraj kanal 5 i 6
po ovome trebas uci u aux channel meni i za kanal 5 odabrat switch c
potom u meniju endpoints za kanal 5 namjestit 73% i 64%
po tom u sub trim meniju namjestit malo sub trim kao na snimci da dobijes da switch u sredini bude i u naza assistentu na
sredini, ako ne ide na sva tri moda poigraj se endpointsima

mos mislit

Odg: Pomoć oko Naza M LIte

Reply #20
Sve radi hvala na pomoći  :D

Odg: Pomoć oko Naza M LIte

Reply #21
Sve pet

Poslano sa mog ONE E1003 koristeći Tapatalk

FY680, E600, Naza M-V2, miniquads