Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511719 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #1155
Bok ekipa, ja sam Mladen, iz zagorja, okolica Zacretja. Primio me ovaj hobi prije jedno dvije godine. Od tad sam svasta izradio, naravno i polupao  :) te dosta toga pokupovao. Ovdje sam da vidim sta ima, upoznam ekipu i zabavim se...  ;D

Odg: predstavite se

Reply #1156
Pozdrav svima, ja sam Siniša, rođen u Splitu, sad (i zasad) već veći dio života živim u Zagrebu na Trnju. Novi sam u aviomodelarstvu i za sad sam skupljao informacije sa foruma i net-a ali mislim da sam dosao do točke gdje bi mi pomoć iskusnijih aviomodelara/pilota bitno ubrzala razvoj  :D  Sklepao sam depron Spectre po nacrtima Andrewa Newtona i već nekoliko puta je uspješno "zakucao" u nasip nakon raznih neopisivih figura u zraku  ::) . Dakle ako ima ljudi dobre volje, sa živcima za n00bare ,da mi se jave gdje/kad se leti pa da mi pomognu sa trimanjem modela 8) Gotovo sigurno mogu računati na spektakularna "sletanja" u mojoj režiji tako da je zabava zagarantirana ;D

Odg: predstavite se

Reply #1157
Bok!


Dorijan Damijanic iz Pazina! Obozavam FPV, air filmice i ostalo! Nadam se da cu svasta ovdje naucit i krenut cemo jako u sve ovo ! :D

Odg: predstavite se

Reply #1158
Pozdrav svima,

dolazim iz Zg-a i interesira me FPV.

Odg: predstavite se

Reply #1159
Ciao, ovdje Ivan iz Karlovca, 29g, sretno oženjen...

Inače već 3-4 godine razmišljam o kupovini svog prvog helića, sve od kako sam prvi puta vidio štand sa RC modelima u Areni u ZGu.
Još od osnovne škole sanjam o RC avionima, maketama i helijima, kad sam i skoro se učlanio u jedan karlovački RC klub. Međutim nikad nisam doznao zašto me tata nikada nije odpeljao da se učlanim.  :(
I nikako nikako, pa sve do pred par dana kada sam si napokon ostvario želju i naručio svoj prvi heli. Radi se o WlToys 912 ici. Nekako mi se dopao najviše, kopao sam dosta dok nisam naletio baš na njega. Pošto sam početnik ono nulti, nadam se da tu neće bit previše problema sa kontrolama i tak to.

Pa eto, ako bude problema i budem trebao pomoć, javim se ovdje vama.

Ugodan vikend!  ;)

Avion na glavi, pilot u srcu

Odg: predstavite se

Reply #1160
Pozdrav ekipa,


ja sam Antonio iz Siska. Trenutno slažem quada 250 pa sam došao malo skupljati informacije. ;)

Odg: predstavite se

Reply #1161
Bok svima,
Ja sam Alen. Živim u Zg-u. Pilot početnik. Imam quad 250 veličine za po vani i tiny whoop za po doma :) Tražim ekipu koja leti da se malo podružim i naučim štošta.

Odg: predstavite se

Reply #1162
Bok ekipa! Ja sam Nikola, 36g. iz Zagreba. Od malih nogu slažem plastične makete i wargaming minijature. Sad bih se ubacio u letenje. :)

Odg: predstavite se

Reply #1163
Hi ladies and gentlemen !! Pozdrav PUBLIKA!!

Moje ime u žargonu znači sve samo ne niko  ;D. Draga moja publika, svi vi koji me čitate i očekujete nešto pametno od mene morat ću da vas razočaram.

ZG mi čuva đale, grad u kojem svoj mladi život sam dao, ja svoje oči namjeravam zamijeniti upravljačem i istražiti sva skrivena mjesta koja nisam imao prilike do sada (čuvajte svoje prozore  :D). Vinut ću se u nebeska prostranstva hrvata i istražiti svaki kutak nebeskog života, samo za vas istražiti postoje li alieni, čudna nebeska bića i to..

Inače radim u pekari promet tako da svu tugu i bol ubijam u pekarskim proizvodima ali sam sada odlučio da rađe to vrijeme uložim u prirodi s nekim flyerom (prirodne ljepote, ljubav, cvijet, pčele, bumbari, krtice, zmije, vjeverice, komarci, skakavci i još NIKO...)

Ugodan ostatak dana!!

NIKO

Odg: predstavite se

Reply #1164
Pozdrav svima na forumu,
zovem se Josip, živim u Zagrebu, bavim se konstruiranjem i izradom prototipa. Nedavno sam izrađivao multirotor, pa bih se sad okušao u izradi jedne elegantne letjelice, pokušat ću s jednim od modela iz rubrike za početnike.

Odg: predstavite se

Reply #1165
pozdrav iz sl broda ,ime kruno
od ove velike dosade ,se planiram ponovo  baciti u ovaj hobi
ali sad u sporo letenje s kamericom
uvjek mi je bila zelja da vidim stvari s one strane aviona ali nikad love da se tog i uhvatim
sad kad mi te sve brzalice sto "zuje" idu na zivce ,mislio sam si nabaviti i sklopiti neki
takozvani foam avincek poput skywalkera wall e2000 novi ali dvomotorac i spor :)
ili budem isao na manjeg 1600 skywalkera il tako nest
ukratko  jedva cekam se baciti u "biznis"  tj sklapanje sveg tog (joj jedva cekam...)
i kao nobina na 10tu  ,budem pitao sve i svasta iako citam vec 2-3 mj strane forume
i imam u glavi nesto iskombinirano ,ali pare i samo pare koce kao i uvjek
 

Odg: predstavite se

Reply #1166
Ja sam Marko Šuflaj.
Živim blizu Bregane u Maloj Jazbini.
Pocetnik sam i radim i vozim modele koje sam napravim.

Odg: predstavite se

Reply #1167
pozdrav,
Goran iz Križa i u nabavi sam prvog multirotora...puno čitam slabo pišem  ;D


Odg: predstavite se

Reply #1169
Pozdrav   napokon da se i ja predstavim.
Ivan se zovem iz Požege sam i od cca 8razreda oš. želim i maštam o rc avionu ili rc helikopteru. Ali nikako si ga nemogu priuštiti.
Imam 20godina i naravno gledao sam zagi ali zbog manjka novca odmah i odustao jer dok kupim onu opremu da mogu izrezat krilo ostao bih bez dijela novca i nebih imao za sve.
Sad čak i imam 1stiropor ploču onu za građevinstvo izolacije ali fali mi puno toga.
Tako da eto predstavio sam se večinom napisao o sebi. Poz... ;)