Skip to main content

Topic: DJI Phantom 2 + Gopro = dobitna kombinacija (Read 138106 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #150
pa prati jedan dan i vidi ako vam je bitno.
ali lakše ti je preko fpv-a ulovit stream, ne moraš ni hodati :)

Nemam FPV, pa ga tako nemrem pratit, kako se može pratiti taj stream drugačije, vjerovatno nikako

Ma to je ziher neko od surfera ili klinaca iz skateparka...svi imaju Phantome, ode svet u qrac :D


Isto tako smatram da imaju pametnijih stvari za snimat od vaših kuća ili eventualnih babica kak krumpire okopavaju :)

Nisu surferi, jer bi ih vidio da su oni pošto su mi na 50mt, a iz skate parka isto nisu jer se ne vozi prema tam to bi vidio.
Dosta visoko vozi, a zuji ko roj stršljena.


Nebudem više niš komentiral da Vam ne pokvarim temu.
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #151
može biti u krugu od 1 km od tebe , nema šanse da skužiš tko leti . bolje je susjedima da se priviknu biti će toga još više .


Šta bi rekli da im kao Amerikancima Amazon počne dostavljati pakete sa dronovima ili pice u Londonu a budu sigurno.




http://www.youtube.com/watch?v=-CYT4PFV_Hs
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #152
Dostavljali buju pice? Pa kak bu digli odraslu picu :D

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #153
Za početak Japanke i Kineskinje  :D
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #154
Mozda samo fleshlight ;)

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #155
Marjanček ak ti jako smeta samo reci...doći ću ga ja skinut. Ionak bi htio pelat malo quada bum si ga pokupil.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #156
Ti ga skini, pa oglasi rasprodaju rezervnih dijelova. Par dana u srpnju je svaku večer bilo preleta iznad moje kuće, dosta visoko i brzo, nisam se sjetio hvatat fpv stream. Dobra ideja za drugi put!
Multirotor FTW!

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #157
Samo zovite ako nekom smeta kaki quad, moja Bat-Mreža (tm) je spremna :D

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #158
A znaš da sam mislio na takvo što! Ona mreža protiv rulje na demonstracijama bi bila idealna za čopit ga. Samo još DJI padobran (ili opensource varijantu) u sve to uključit da ga nježno spusti i to je to! :D
Multirotor FTW!

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #159
kako veli Laser, bit će toga još mnogo više.  :)
jer je stroj rađen za stabilno snimanje i taj posao odrađuje vrhunski,
pa ga kupuju i uspješno lete ljudi koji nemaju veze s modelarstvom, forumima i yubitom,  kojima je to samo sredstvo za rad (ozbiljan) a ne zabavu.

zanimljivo kako se pokrene rasprava, radi pokojeg preleta bez ekscesa a ne radi mirnih snimki kakve svi koji snimaju žele imati  ;)
DJI je mnogima trn u oku, nekima zbog jako dobrih snimki, nekima kao konkurencija njihovim modelima, nekima jednostavno zato jer ne podnose multije a na sreću ovih malih bijelih ima najviše u zraku pa eto stalno se spominje to nešto malo i bijelo s ledicama...   :)
a snimaka na yubitu sve više i više, iskoristive su od polijetanja do slijetanja, ludnica   8)
 

 

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #160
Srećom, moj multi je velik i crno/crven pa ne bude zamjene ni nesporazuma. ;)


A već se jedan susjed žalio na zujavce, ali taj ima flobericu. Bit će spare partsa!!!
Multirotor FTW!


Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #162
Srećom, moj multi je velik i crno/crven pa ne bude zamjene ni nesporazuma. ;)
A već se jedan susjed žalio na zujavce, ali taj ima flobericu. Bit će spare partsa!!!

O, DaCay onda si ti veća meta. Pa daj koju snimku iz Opatije. Dugo nisam bio dole. Nedostaje mi lungomare.... ;)

lp
Toni 

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #163
Ja sa susjedima nemam problema :) samo me zovu i jedva čeakju da si vide kuću iz zraka. Super je 2.7k samo meni nema nekog smisla pa snimam u 1080p imam veći framerate. :)

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #164
Meni 2.7k moze sazvakati tek mobitel i sluzbeni mac, pc nikako. Osim toga, sd kartica je vjerojatno tu vec na granici prometa kojeg podnosi i onda mi blago slika na live video feedu trza/kasni, vjerojatno gopro s takvom karticom ne moze bolje (samsung 16gb 6x)

Drzat cu se i ja 1080p narrow :)

A sto se susjeda tice, pokusavam cijeli ovaj hobi drzati incognito :)